04.01 godz. 19:30, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
1 : 4
( 0 : 1 )
Skład: Koczan, Modric, Bigdowski, Szewczyk, Vavriniec, Pruchnik, Krupa, Koczan, Piechna, Shkurikhin, Czop
Skład: Pieńkowski, Halek, Borysewicz, Dziura, Sadowski, Morawski, Stachowicz, Moczydłowski
19' Konrad Bigdowski
24' Evgenii Shkurikhin
31' Bartłomiej Czop
40' Vedran Modric
38' Marcin Stachowicz
40' Adrian Dziura
Zawodnik meczu: Marcin Krupa (Golkiper AmRestu fruwał między słupkami jak Boeing w przestworzach, broniąc nie raz groźne strzały przeciwnika. Gdyby nie jego interwencje losy tego spotkania mogły potoczyć się inaczej. Ponadto zanotował asystę.)

Za chwilę dziesiąta ekipa ostatniego sezonu - Auto Truck zmierzy się z szóstym FC AmRestem. Atutem obu zespołów powinno być zgranie i obycie w grze pod balonem (i jedni i drudzy są z nami od początku w lidze OFC). Nieco lepsze notowania u Wrocbalowych Bukmacherów ma zespół Jerzego Tymofiejewa, który zeszłej zimy wygrał z Auto Truckiem 5:3. Ambitny team Zbyszka Krowickiego będzie chciał jednak zrehabilitować się za ostatnią porażkę i udanie wejść w nowy rok. Czy wola walki i determinacja wystarczą, żeby zatrzymać Piotra Antczaka, Bartosza Szandrocho i Konrada Bigdowskiego? Dowiemy się już za 40 minut!

2' - Kontra AmRestu kończy się strzałem obok słupka w wykonaniu Damiana Szewczyka.
4' - Strzał z dystansu Filipa Borysewicza i piłka szybuje nad poprzeczką.
4' - Damian Szewczyk uderza, a piłka zatrzymuje się na słupku! Bramkarz AmRestu jest dumny ze swojego kolegi ("Dobre! Dobre!"). Nadal jednak utrzymuje się bezbramkowy remis.
7' - Borysewicz kolejny raz nad poprzeczką.
11'- Marcin Stachowicz posyła futbolówkę obok słupka.
13'- Krzysztof Piechna kąśliwie z pierwszej piłki, wciąż jednak obie bramki są zaczarowane i jest 0:0.
13' - Znów Piechna, tym razem jednak prosto w koszyczek defensora Pieńkowskiego, który w wyniku nieobecności nominalnego golkipera - Marcina Borysewicza wygrał tego dnia casting na bramkarza.
18' - Dwa strzały Auto Trucku dobrze zatrzymuje Marcin Krupa.
19' - Piłka po strzale Artura Halka leci pod poprzeczke, kolejny raz świetnie jednak Krupa.
19' - (0:1) No i mamy w końcu gola! Konrad Bigdowski wykorzystuje zamieszanie pod bramką Auto Trucku i umieszcza futbolówkę w siatce! Asystę notuje golkiper - Krupa!
23' - Bomba z własnej połowy Marcina Stachowicza i fantastyczna parada Marcina Krupy.
24' - (0:2) Strzał "od niechcenia" oddaje Evgeni Shkurikhin i Pieńkowski kapituluje po raz drugi. AmRest prowadzi już 2:0!
26' - Krzysztof Piechna obok słupka.
28' - Marcin Stachowicz próbuje zaskoczyć Krupę, nic z tego jednak nie wychodzi, bo futbolówka wędruje obok słupka.
31' - (0:3) Indywidualna akcja Bartłomieja Czopa kończy się umieszczeniem piłki w siatce!
33'- Krystian Pruchnik chciał zaskoczyć Tomasza Pieńkowskiego, ta sztuka mu się jednak nie udała. Mamy jedynie korner dla piłkarzy w czerwonych strojach.
34' - Szansę na honorowego gola dla Auto Trucku niweczy Błażej Sadowski.
38' - (1:3) Honor Auto Trucku uratowany! :) Na listę strzelców wpisuje się Marcin Stachowicz.
40' - (1:4) Wynik spotkania ustala Vedran Modric, wykorzystując podanie od Damiana Szewczyka.
40' - Adrian Dziura najwyraźniej nie jest w stanie znieść bardzo dobrej postawy golkipera rywali. Za nierozważny faul na Marcinie Krupie arbiter Pondel pokazuje żółty kartonik zawodnikowi Auto Trucku.

Wyjątkowo długo, jak na realia obiektu Olimpijskiego, utrzymywał się bezbramkowy rezultat. Przed przerwą worek z bramkami jednak się rozwiązał, co dodało skrzydeł AmRestowi. Ambitny Auto Truck robił co mógł, jednak Marcin Krupa bronił jak zaczarowany, zatrzymując praktycznie wszystkie strzały przeciwnika (pomijając jeden, którego Stachowicz zamienił na gola), a jego koledzy po przerwie do siatki trafili jeszcze trzykrotnie, przez co trzy oczka do dorobku dopisać sobie może AmRest. O kolejne punkty team Jerzego Tymofiejewa powalczy z KS Monterail, rywalem Auto Trucku będzie natomiast Brat Albert.