02.01 godz. 22:30, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adrian Miedziński
8 : 9
( 4 : 5 )
Skład: Bira, Wolan, Mazurkiewicz, Wolan, Matuszny, Śledzikowski
Skład: Olszak, Durmaj, Borek, Burduń, Sikora, Gołąb, Czerniakiewicz, Czerniak, Klaus
12' Marcin Śledzikowski
16' Rafał Wolan
17' Marcin Śledzikowski
18' Tomasz Mazurkiewicz
19' Przemysław Matuszny
25' Marcin Śledzikowski
31' Tomasz Mazurkiewicz
32' Marcin Śledzikowski
39' Rafał Wolan
8' Jacek Borek
9' Miłosz Czerniak
15' Dawid Durmaj
17' Marcin Klaus
18' Bartosz Sikora
23' Marcin Czerniakiewicz
36' Bartosz Sikora
38' Bartosz Sikora
40' Miłosz Czerniak
Zawodnik meczu: Marcin Śledzikowski (Kreator gry Czarnego Byka. Zawodnik, którego trudno było zatrzymać ekipie NGE. Marcin strzelił cztery gole i zanotował asystę. Wyróżnić należy również Bartosza Sikorę. )

Ubiegły sezon w wykonaniu NG Engineering nie należał do zbyt udanych. W pierwszym sezonie ekipa Jacka Borka zajęła dziewiąte miejsce w drugiej lidze i teraz ma zamiar ten rezultat poprawić. Dobrymi podwalinami pod udany sezon może być zwycięstwo na inauguracje z Czarnym Bykiem, który debiutuje pod w lidze pod balonem i ma za sobą słabą jesień w rozgrywkach na Kuźnikach. Czego zatem możemy spowiedziewać się po tym spotkaniu? Czy będziemy świadkami emocji czy raczej boiskowej nudy? Czas pokaże!

3' Płaski strzał Bartosza Sikory na raty broni Waldemar Bira!
8' (1:0) - B.Sikora do Jacka Borka, a ten pakuje piłkę do pustej bramki strzałem z najbliższej odległości.
9' (2:0) - Miłosz Czerniak oddaje mocny strzał z dystansu, który wpada do siatki tuż przy słupku obok starającego się interweniować golkipera.
10' Czerniak staje oko w oko z bramkarzem i przegrywa ten pojedynek!
12' (2:1) - Marcin Śledzikowski strzałem przy krótszym słupku zaskakuje Marcina Klausa.
15' (3:1) - Dawid Durmaj ze środka schodzi do boku i płaskim strzałem przy słupku zaskakuje bramkarza rywali.
16' (3:2) - Rafał Wolan natychmiastowo odpowiada - mamy gola kontaktowego dla Czarnego Byka.
17' Żółta kartka dla Marcina Klausa za faul poza polem karnym na napastniku rywali.
17' (3:3) - Śledzikowski strzałem z wolnego doprowadza do wyrównania.
18' (4:3) - Czerniakiewicz do Sikory i ten pakuje piłkę do siatki. NGE na prowadzeniu.
18' (4:4) - Tomasz Mazurkiewicz oddaje strzał z dystansu i ten wpada do siatki. Mamy wyrównanie.
19' (4:5) - Kanonada strzelecka trwa, a piłkę w siatce umieszcza Przemysław Matuszny.
21' Marcin Czernakiewicz oddaje mocny strzał z dystansu, który nad poprzeczkę przenosi Waldemar Bira.
22' Świetna interwencja Biry po strzale Burduna.
23' (5:5) - Czernakiewicz płasko strzela na bramkę i piłka wpada do siatki tuż przy dalszym słupku bramki strzeżonej przez Birę. Mamy remis!
25' (5:6) - Śledzikowski staje oko w oko z Klausem...i znowu prowadzi Czarny Byk.
27' Poprzeczka po uderzeniu Śledzikowskiego!
30' Śledzikowski z bliska uderza wprost w dobrze ustawionego Klausa.
31' (5:7) - Tomasz Mazurkiewicz po rzucie rożnym pakuje piłkę do siatki.
32' (5:8) - Czarny Byk idzie za ciosem, gola strzela Śledzikowski i mamy już dwubramkowe prowadzenie tej drużyny.
36' (6:8) - Ładna podcinka Sikory nad wychodzącym z bramki golkiperem.
37' Udana interwencja Klausa po strzale Rafała Wolana.
38' (7:8) - Sikora staje oko w oko z bramkarzem i uderzeniem przy słupku pokonuje Birę.
39' (7:9) - Rafał Wolan sprzed pola karnego strzela i piłka po interwencji Klausa wpada do siatki.
40' (8:9) - Miłosz Czerniak mocnym uderzeniem pod poprzeczkę pokonuje Birę!

Na koniec poniedziałkowego grania Czarny Byk i NG Engineering zafundowały nam ogrom piłkarskich emocji. Byliśmy świadkami kanonady strzeleckiej i meczu cios za cios. Z przebiegu gry remis byłby chyba najbardziej sprawiedliwym wynikiem, ale ostatecznie jednym golem zwyciężyła ekipa Rafała Wolana i to ona udanie wchodzi w sezon. Wojciech Burdun i jego koledzy mogą czuć niedosyt, ale dają jasny sygnał, że łatwo poddawać się nie będą. Następne pary meczowe obu tych ekip to: NG Engineering - FC ŻWiR oraz Czarny Byk - JaCierpieDole FC.