31.03 godz. 20:15, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adam Rynkowski
10 : 5
( 5 : 2 )
Skład: Siwko, Piasecki, Warowy, Wróblewski, Olszewski, Tęsiorowski, Sikora
Skład: Mikołajec, Mrowiec, Carvalho Leal, Kinal, Bustamante, Kuźnik, Carqueira Pereira, Seifert
10' Bartosz Tęsiorowski
18' Andrzej Warowy
25' Dominik Olszewski
38' Łukasz Wróblewski
39' Dominik Olszewski
2' Hugo Miguel Carqueira Pereira
4' Piotr Mikołajec
5' Piotr Mikołajec
12' Dawid Mrowiec
16' Jose Fernandez Bustamante
24' Jose Fernandez Bustamante
26' Piotr Seifert
30' Piotr Seifert
32' Piotr Seifert
Zawodnik meczu: Piotr Mikołajec (Swoimi dwoma trafieniami (brawa za przewrotkę!) na początku zmotywował Cloud do działania. Do tego był aktywny przez całe spotkanie i wykazywał się walecznością. Brawa również dla Bustamante i Seiferta.)

Wolves w przypadku wygranej ma szansę na szóste miejsce w tabeli. Jak przegra świat się nie zawali - ósme miejsce w pierwszej lidze jak na debiut jest całkiem przyzwoitym osiągnięciem. Może dlatego na obiekt przy Paderewskiego nie pofatygował się Fernando Torres i Wilki postraszą Cloud tylko rodzimymi gwiazdami. Ale czy Cloud przestraszy się wilczych pazurów? Jeśli zespół Łukasza Jaworskiego chce pozostać w pierwszej lidze strach musi zostawić w domu, a na boisko wyjść w pełni zmotywowany, bo tylko zwycięstwo daje Cloudowi utrzymanie.

2' - (1:0) Ależ brameczka na początek! Gol z cyklu stadiony świata, klękajcie narody. Hugo Miguel Carqueira Pereira podszedł do wykonania rzutu wolnego na 15 metrze i nie dał żadnych szans Przemkowi Siwko. Piłka wpadła w samo okienko mordując przy okazji mieszkającego na pajęczynie pająka!
4' - (2:0) Piotr Mikołajec strzałem w długi róg podwyższa na 2:0!
5' - (3:0) Co tu się dzisiaj dzieje?! Piotr Mikołajec pokonuje golkipera efektowną przewrotką! Byłby kandydat do gola sezonu, niestety Łukasz Czuchraj nie zabrał dzisiaj ze sobą kamery.
10' - (3:1) Wilki wyciągnęły pazury - Dominik Olszewski zagrał do Bartka Tęsiorowskiego, a świeżo upieczony Wrocbalowy koordynator zaskoczył Tomka Kinala.
11' - (4:1) Pazury Wilków nie robią wrażenia na Cloudzie - Pereira z rogu zagrywa do Mrowca, a ten zamyka tę akcję idealnie!
12' - Przemek Siwko udanie zatrzymuje mocny strzał Dawida Mrowca.
16' - (5:1) Damian Kuźnik podaje do Bustamante, a ten mocnym strzałem z pierwszej piłki posyła piłkę pod poprzeczkę.
18' - (5:2) Tomek Kinal kapituluje po strzale Andrzeja Warowego z czuba zaraz zza połowy.
20' - Fatalne pudło Mikołajca, ta klepka powinna skończyć się golem!
24' - (6:2) Bustamante zabiera piłkę rywalowi, mija przeciwnika i podwyższa prowadzenie Cloudu!
24' - (7:2) Błyskawiczny hat-trick Bustamante!
25' - (7:3) Dominik Olszewski dobija strzał kolegi i mamy trzeciego gola dla Wilków.
26' - (8:3) Piotr Seifert pokonuje Siwko płaskim strzałem, pakując piłkę między słupkiem, a bramkarzem. Nie popisał się zbytnio golkiper Wilków w tej akcji...
30' - (9:3) Pereira do Seiferta, strzał i znów Siwko może dać nura do siatki w poszukiwaniu futbolówki.
32' - (10:3) Mikołajec uderzył głową, Siwko strzał wybronił, ale przy dobitce Seiferta zachował się fatalnie i razem z piłką wleciał do bramki.
36' - Dwie udane interwencje Tomka Kinala po strzałach graczy Wolves.
38' - (10:4) Gola dla Wilków strzałem zza pola karnego zdobywa Łukasz Wróblewski.
39' - (10:5) Trochę za późno Wilki wzięły się do roboty. Gola numer pięć zdobywa Dominik Olszewski.

Nóż na gardle robi swoje. Cloud musiał wygrać, żeby pozostać w pierwszej lidze i ta sztuka mu się udała! Ekipa Łukasza Jaworskiego pokazała się z bardzo dobrej strony i przekonująco pokonała drużynę Wolves. "Truskawką na torcie" (pozdrawiamy Tomka Hajto - zwycięskiego składu Kaiserslautern w meczu z Bayernej nie będziemy w tym miejscu przytaczać) i niewątpliwą ozdobą tego spotkania były piękne trafienia Pereiry z rzutu wolnego i Mikołajca z przewrotki. Obu ekipom dziękujemy za grę i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji ligi Wrocbal OFC. Cloudowi życzymy powodzenia we Wrocbalowej Lidze Biznesu na Skwierzyńskiej i jak najwięcej takich goli jak te dwa wyjątkowe w dniu dzisiejszym. Wolves życzymy natomiast dopięcia transferu Fernando Torresa i udanego sezonu w lidze Wrocbal na Kuźnikach.