29.03 godz. 20:15, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
10 : 4
( 3 : 2 )
Skład: Kalimow, Gąsowski, Gawziński, Lechowski, Żarecki, Liczbik, Matczyszyn
Skład: Gul, Pikuł, Sienkiewicz, Wyszomierski, Procyszyn, Sienkiewicz
2' Grzegorz Matczyszyn
19' Grzegorz Matczyszyn
33' Miłosz Sienkiewicz (Gol samobójczy)
39' Bartosz Liczbik
4' Miłosz Sienkiewicz
5' Jarosław Procyszyn
15' Mateusz Sienkiewicz
22' Mateusz Sienkiewicz
28' Miłosz Sienkiewicz
31' Miłosz Sienkiewicz
33' Mateusz Sienkiewicz
35' Mateusz Sienkiewicz
36' Michał Wyszomierski
38' Kamil Pikuł
Zawodnik meczu: Mateusz Sienkiewicz (Najmocniejszy punkt ekipy Moico. Był cały czas pod grą, a obrona Asplexu nie była w stanie go zatrzymać. Mateusz zdobył cztery bramki a przy trzech asystował. Drugą osobą, która wniosła najwięcej w to zwycięstwo był Miłosz Sienkiewicz.)

Moico może być już pewne utrzymania i do spotkania z Asplexem podejść może na luzie. "Acerowcy" za to mają nóż na gardle i jeśli chcą myśleć o utrzymaniu muszą pokonać Moico i trzymać kciuki za rezultaty spotkań z udziałem pozostałych drużyn bijących się o ligowy byt. Porażka ekipy Kamila Gąsowskiego będzie równoznaczna z degradacją. Przed Asplexem trudne zadanie, aczkowiek nie niemożliwe do wykonania. Moico zagra dzisiaj bez zmienników oraz bez nominalnego golkipera. Guźniczaka między słupkami zastąpi Bartłomiej Gul. Na boisku zabraknie także najlepszego snajpera Moico - Piotra Buczyńskiego. Czy Asplex zdoła odegrać się za porażkę 1:6 sprzed roku i
pozostanie jednak w najwyższej klasie rozgrywkowej?

2' - (0:1) Asplex wychodzi na prowadzenie po strzale Grzegorza Matczyszyna.
4' - (1:1) Moico doprowadza do wyrównania po akcji dwóch Sienkiewiczów - Mateusz zagrał do Miłosza a ten pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce.
5' - (2:1) Moico na prowadzeniu - Kalimow kapituluje po uderzeniu Jarka Procyszyna z lewej strony.
8' - Kalimow udanie zatrzymuje strzał Miłosza Sienkiewicza.
8' - Gul nogami broni uderzenie Żareckiego zza pola karnego.
11' - Futbolówka po strzale z dystansu Bartosza Liczbika zatrzymuje się na poprzeczce!
15' - (3:1) Kalimow nie daje sobie rady z płaskim strzałem Mateusza Sienkiewicza. Piłka wpada w długi róg i mamy już dwubramkową przewagę ekipy Moico.
19' - (3:2) Asplex łapie kontakt z rywalem przed samą przerwą. Na listę strzelców, już po raz drugi dzisiaj, wpisuje się Grzegorz Matczyszyn.
21' - Indywidualny rajd Marcina Żareckiego kończy się strzałem. Gul nie daje się jednak zaskoczyć.
22' - (4:2) Mateusz Sienkiewicz wykorzystuje podanie od Michała Wyszomierskiego i podwyższa prowadzenie Moico.
28' - (5:2) Asplex nie radzi sobie dzisiaj kompletnie z panami o nazwisku Sienkiewicz. Mateusz zagrywa do Miłosza, a ten po raz drugi pokonuje Kalimowa.
29' - Tym razem bramkarz Asplexu daje radę zatrzymać mocne uderzenie z dystansu autorstwa Miłosza Sienkiewicza.
31' - Dwie udane interwencje Kalimowa (jedna nawet na siedząco).
31' - (6:2) Miłosz Sienkiewicz z hat-trickiem! Ładne uderzenie zza pola karnego nie dało szans na obronę Kalimowowi. Asystę notuje Kamil Pikul.
32' - (7:2) No i mamy drugi hat-trick drugiego z Sienkiewiczów - Mateusz pokonuje Kalimowa wykorzystując podanie Kamila Wyszomierskiego.
33' - (7:3) Miłosz Sienkiewicz nie może przestać strzelać - tym razem na swoje nieszczęście piłka ląduje nie w tej siatce co trzeba...
34' - (8:3) Asplex zaklepany - Pikul podaje do Mateusza Sienkiewicza, a ten dokłada nogę i umieszcza piłkę w siatce.
35' - Miłosz Sienkiewicz uderza z czuba, a futbolówka trafia w poprzeczkę.
36' - (9:3) Prowadzenie Moico podwyższa Michał Wyszomierski.
37' - Kalimow udanie broni uderzenie Wyszomierskiego z 12 metrów.
38' - (10:3) Mateusz Sienkiewicz podaje do Kamila Pikula, a ten pokonuje Kalimowa z najbliższej odległości.
39' - (10:4) Płaski strzał z dystansu Bartosza Liczbika i mamy piłkę w siatce.

Moico wygrywa w pełni zasłużenie z drużyną Asplexu, a największy wkład w to zwycięstwo mieli gracze o nazwisku Sienkiewicz - Mateusz i Miłosz, z którymi defensywa "Acerowców" miała największe problemy. Zespół Kamila Gąsowskiego żegna się tym samym z pierwszą ligą i dołącza do grona spadkowiczów. Moico zakończy zmagania na miejscu siódmym, bądź ósmym, w zależności od rezultatu piątkowego pojedynku Cloudu z Wolves Wrocław. Obu ekipom dziękujemy za grę i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji ligi Wrocbal OFC. Moico życzymy ponadto powodzenia na wiosnę w lidze Wrocbal na Kuźnikach, a Asplexowi we Wrocbalowej Lidze Biznesu na Skwierzyńskiej.