22.03 godz. 21:50, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
( 3 : 3 )
Skład: Kucharski, Grygiel, Lechiniak, Habas, Niewiadomski, Rafalski, Podymkiewicz
Skład: Wajda, Warowy, Wróblewski, Olszewski, Tęsiorowski, Jakimczyk, Marzec
4' Krzysztof Habas
7' Krzysztof Podymkiewicz
17' Krzysztof Podymkiewicz
31' Karol Rafalski
8' Jacek Jakimczyk
10' Rafał Marzec
11' Łukasz Wróblewski
21' Jacek Jakimczyk
26' Rafał Marzec
30' Rafał Marzec
35' Rafał Marzec
37' Rafał Marzec
38' Dominik Olszewski
Zawodnik meczu: Rafał Marzec (Rafał niczym mityczny król Midas, który zamieniał w złoto wszystko czego dotknął, zamieniał na gole wszystkie podania. Napastnik Wilków poprowadził swój zespół do zwycięstwa, zdobywając aż pięć goli.)

Pojedynek z Wilkami będzie dla Ołera meczem o być albo nie być w pierwszej lidze. Zespół Marka Kucharskiego oddając walkowera z KP Ogrodomanią w ostatniej kolejce znacznie skomplikował swoją sytuację. Jeśli Wolves wygra spuści Ołer do drugiej ligi. Ekipa Dominika Olszewskiego, mimo, że ma dwa razy więcej punktów od przeciwnika, murowanym faworytem w tym pojedynku nie będzie. Wilki ostatnio nie błyszczą - trzy ostatnie spotkania nie przyniosły ani jednego punktu. Czy Ołer wykorzysta kryzys formy rywala i zachowa jeszcze nadzieje na pozostanie w pierwszej lidze? Wolves, żeby polepszyć swoją sytuację pracują nad transferem samego Fernando Torresa. Popularnego "El Nino" jednak dzisiaj pod balonem nie zobaczymy.

4' - (0:1) Piłkę w siatce strzałem z siedmiu metrów umieszcza Krzysztof Habas. Ołer wychodzi na prowadzenie!
7' - (0:2) Futbolówkę w pole karne zagrywa Karol Rafalski, a tam czeka już niepilnowany przez obronę Wilków Krzysztof Podymkiewicz, który dokłada nogę i z najbliższej odległości posyła piłkę do siatki.
8' - (1:2) Odpowiedź Wilków - na listę strzelców wpisuje się Jacek Jakimczyk.
10' - (2:2) Mamy marzec, więc to całkiem niezła pora na bramkę Rafała Marca. Gracz Wolves uderzeniem w długi róg doprowadza do wyrównania.
11' - (3:2) Poszedł sam na bramkarza Łukasz Wróblewski, a swój rajd zakończył strzałem z którym nie poradził sobie golkiper Ołera.
12' - Zmiana między słupkami Ołera. Kucharskiego zastąpi Rafalski.
17' - (3:3) Perfekcyjne rozegranie rzutu wolnego przez Ołer. Michał Grygiel podaje do Krzysztofa Podymkiewicza, a ten mocnym strzałem zaskakuje Wajdę.
21' - (4:3) Jacek Jakimczyk pewnym strzałem z lewej flanki pokonuje golkipera Ołera (a tę rolę pełni w tej chwili Zbyszek Niewiadomski, bo w przerwie mieliśmy kolejną zmianę między słupkami).
23' - Rafalski z dystansu, skutecznie interweniuje Wajda.
26' - (5:3) Uderzenie zza pola karnego w wykonaniu Marca i mamy kolejną bramkę Wilków.
27' - Tęsiorowski do Olszewskiego, skutecznie strzał tego drugiego zatrzymuje świeżo upieczony bramkarz Ołera - Niewiadomski.
30' - Dwie próby Grygiela. Po pierwszym strzale piłka zatrzymuje się na obrońcy Wilków, po drugim na ścianie balonu.
30' - (6:3) Rafał Marzec zachowuje się jak profesor, na pełnym spokoju posyłając piłkę obok golkipera Ołera. Jest to równoznaczne z hat-trickiem.
31' - (6:4) Ołer nie chce spadać do drugiej ligi, więc robi co może, żeby jakoś polepszyć swoją nieciekawą sytuację. Na listę strzelców wpisuje się Karol Rafalski.
34' - (7:4) Z tak grającym Marcem Fernando Torres Wilkom niepotrzebny. Grający z "13" na plecach napastnik Wilków czego się nie tknie zamienia na gola. To już czwarte trafienie tego zawodnika!
37' - (8:4) Co ten Marzec dzisiaj wyprawia! Wilki dostają rzut wolny, Ołer zamurowuje przestrzeń przed bramką, Wróblewski podaje do Marca, a ten najpierw odprawia czary nogami nad piłką, a później posyła ją do siatki w krótki róg bramkarza, obok zdziwionych obrońców.
38' - (9:4) Niewiadomski kapituluje po uderzeniu Dominika Olszewskiego.

Pierwsza połowa była w miarę wyrównana, w drugiej stroną przeważającą były Wilki. Wolves zasłużenie wygrywa ten pojedynek i po trzech porażkach z rzędu w końcu się przełamuje. Ogromny wkład miał w to Rafał Marzec, który miał dziś pod balonem prawdziwy "dzień konia". Ołer żegna się z pierwszą ligą. W ostatniej kolejce Marka Kucharskiego i spółkę czeka jeszcze mecz z FC brightONE. Wolves Wrocław powalczy natomiast z ekipą Cloud FC.