22.03 godz. 22:35, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
5 : 4
( 2 : 3 )
Skład: Gawłowski, Waleszczyński, Śliżewski, Czarnecki, Zając, Dudek, Mosiej, Zając, Małolepszy, Jaworski, Janowski
Skład: Nadgrodkiewicz, Jakiel, Jastrzębski, Rasel, Pastuszka, Rabel, Pastuszka, Winnicki, Wojciechowski
11' Mateusz Janowski
13' Wojciech Dudek
18' Piotr Zając
36' Dawid Pastuszka (Gol samobójczy)
5' Mateusz Wojciechowski
20' Robert Jakiel
22' Paweł Winnicki
28' Michał Rabel
34' Szymon Jastrzębski
Zawodnik meczu: Michał Rabel (Autor największej ilości strzałów w tym spotkaniu. Po jednym z nich piłka wpadła do siatki - gol na 4:3 dał Ogrodomanii prowadzenie, którego zespół Roberta Jakiela nie oddał już do końca.)

Fulanito znajduje się obecnie na trzeciej lokacie i jest na doskonałej drodze do sięgnięcia w tej edycji po medale. Przewaga nad piątą KP Ogrodomanią nie jest jednak za duża i wynosi tylko trzy punkty. KP Ogrodomania, obok Fulanito i Old Blue Angels jest trzecią ekipą, która liczy się w walce o brąz, sporo może więc się wydarzyć w dwóch ostatnich tygodniach marca. Kto poprowadzi swój zespół do ważnej wygranej? Trzeci w klasyfikacji najlepszych strzelców Piotr Zając z Fulanito, czy będący ostatnio w świetnej formie Michał Rabel? W ekipie KPO zabraknie dziś ważnego ogniwa jakim jest drugi obok Rabela najlepszy snajper drużyny - Marcin Kokociński. Rok temu KP Ogrodomania ograła "Szachownice" 8:6.

1' - Będzie groźnie. Michał Rabel przestawia buty na tryb "napierd...".
2' - Tryb działa od początku bez zarzutu. Na nieszczęście Rabela Gawłowski zaprogramował rękawice na tryb "nic dzisiaj nie wpadnie".
3' - Świetna parada Gawłowskiego. Nie nudzimy się dziś od samego początku!
4' - Nie wiemy co i na co zaprogramował Śliżewski, ale piłka po jego strzale zatrzymuje się na poprzeczce!
5' - (1:0) Coś się rozprogramował Gawłowski. Strzał z ostrego kąta w długi róg w wykonaniu Mateusza Wojciechowskiego i mamy Ogrodomanię na prowadzeniu!
6' - Rabel robi to co zawsze, czyli nap... oddaje strzały o dużej mocy. Ale Gawłowski wysilać się nie musi, obrywa tylko ściana balonu.
8' - Dobra interwencja golkipera KPO, było groźnie, ale gola jednak nie mamy.
9' - Piotrek Zając posyła piłkę obok słupka, a w następnej akcji obija nią golkipera Ogrodomanii.
10' - Futbolówka po uderzeniu Rabela ociera się o słupek.
11' - (1:1) Mateusz Janowski strzałem z siedmiu metrów pokonuje Rasela i doprowadza do wyrównania!
13' - (1:2) Wojtek Dudek otrzymuje podanie od Gawłowskiego, a wraz z podaniem instrukcje - "Uderz!". Po chwili słychać głośne "Jeeeest! Siedzi!", więc nawet jeśli ktoś nie widział tego uderzenia zza pola karnego może domyślać się, że Rasel tego nie zatrzymał.
16' - Strzał z pierwszej piłki, z woleja, w wykonaniu Jaworskiego. Futbolówka wędruje nad poprzeczką.
17' - Rabel z połowy, po ziemi, Gawłowski końcówkami swoich zaprogramowanych rękawic zbija to na róg.
18' - (1:3) Rasel rękawic na pewno nie programował. Bramkarz KPO nie popisuje się przy strzale Piotrka Zająca i puszcza piłkę pod rękami.
20' - (2:3) Fantastyczne uderzenie Roberta Jakiela! Futbolówka wpada w samo okienko, a Gawłowski jest bez szans!
22' - (3:3) Gawłowski rozprogramował się na amen. Z ostrego kąta strzał oddaje Paweł Winnicki, a golkiper Fulanito przepuszcza piłkę między nogami. Mamy remis i to podwójny - 3:3 na boisku oraz 1:1 w babolach bramkarzy.
25' - Dobra interwencja Rasela po strzale Piotrka Zająca.
27' - Świetny strzał z dystansu w wykonaniu Rabela (w jego stylu) i fantastyczna parada Gawłowskiego.
28' - (4:3) Ogrodomania wychodzi na prowadzenie po mocnym strzale zza pola karnego w długi róg autorstwa posiadacza zaprogramowanych butów - Michała Rabela!
31' - Uderzenie z bliskiej odległości Wojciechowskiego, idealnie ustawiony był jednak Gawłowski, który zdołał to zatrzymać.
34' - (5:3) Gawłowki kapituluje po strzale Szymona Jastrzębskiego z pola karnego! Czy Szachownice zdołają jeszcze odwrócić losy tego pojedynku?
36' - (5:4) Daniel Pastuszka zostaje pechowym autorem trafienia samobójczego! Będzie ciekawie w końcówce!
37' - Rabel nad bramką.
40' - Rasel wyłapuje strzał Piotrka Zająca.

Bardzo ciekawe, toczone w szybkim tempie i stojące na wysokim poziomie spotkanie. KP Ogrodomania przegrywała już 1:3, ale nie zamierzała się poddawać i swoją waleczną postawą ugrała niezwykle cenne trzy punkty. O tym kto z trójki Fulanito, KP Ogrodomania, Old Blue Angels zdobędzie brązowe medale zadecyduje ostatnia kolejka, a w niej "Szachownice" zagrają z All Stars, a Robert Jakiel i spółka zmierzą się z OBA.