13.03 godz. 21:00, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
Skład: Wyszumirski, Plisner, Czarnecki, Żarek, Szymanowski, Rudnicki, Kotwica
Skład: Philippe, Sztul, Kłosowiak, Tuziak, Ogorzelec, Kamiński, Kwaśnik
21' Paweł Żarek
38' Jakub Rudnicki
17' Bartłomiej Sztul
33' Dawid Kwaśnik
Zawodnik meczu: Bartłomiej Sztul (Bardzo dobry występ Bartka, który był najbardziej aktywnym graczem FC brightONE w tym spotkaniu. Gracz ten strzelił gola i zanotował asystę. Wyróżnić należy również Dariusza Czarneckiego. )

All Stars uciekło ostatnio spod topora wygrywając z Cloudem, pewne utrzymania być jednak nie może. Co prawda ma dwa punkty zapasu nad strefą spadkową i do rozegrania jeszcze trzy mecze (a więc teoretycznie dziewięć punktów do zdobycia), ale konkurencja nie śpi i wiele jeszcze może się wydarzyć w ostatnich tygodniach marca. Sytuacja FC brightONE za różowo nie wygląda. Zespół Michała Szatkowskiego przegrał dwa ostatnie spotkania (fakt - przeciwników łatwych nie miał - było to OBA i ForceGSM) i znów zameldował się w strefie spadkowej. Do All Stars FCB traci dwa oczka, ma jednak o jedno spotkanie mniej do rozegrania (oprócz debiutanta na rozkładzie jest jeszcze Ołer). Każdy punkt w tej chwili może być na wagę złota. Komu uda się te cenne punkty zdobyć zwiększając swoje szanse na pozostanie w pierwszej lidze? All Stars zagra dzisiaj bez Mateusza Kuźniecowa, FC brightONE bez Kamila Zimnego i Marcina Czarneckiego.

2' Piłka wycofana na przedpole bramki KS All Stars. Do takowej dopada Andrzej Kłosowiak i oddaje mocny strzał z pierwszej piłki, po którym Artur Nitecki z trudem zbija futbolówkę do boku!
3' Strzał Piotra Wyszumirskiego z woleja, z lewej strony przelatuje tuż obok dalszego słupka bramki FC brightONE.
5' Dariusz Czarnecki będąc przed polem karnym mija przeciwnika i oddaje uderzenie, które przelatuje nad poprzeczką.
6' Błąd w defensywie All Stars. Piłkę przechwytuje Dawid Kwaśnik i oddaje płaski strzał obok wychodzącego z bramki Niteckiego! Gola jednak nie będzie, bo swojego bramkarza w porę asekuruje Czarnecki i ze spokojem zatrzymuje piłkę przed linią bramkową.
7' Próba Czarneckiego z lewej strony i futbolówkę z problemami chwyta Julien Philippe.
8' Krótko rozegrany rzut wolny przez "zielonych". Bartłomiej Sztul podaje do Andrzeja Kłosowiaka, a ten posyła piłkę obok bramki.
13' Płaski strzał Wyszumirskiego z dystansu i pewnie piłkę chwyta Philippe.
15' Kolejne uderzenie gracza All Stars i kolejna udana interwencja Philippe, który udanie chwyta "balon" po próbie Roberta Plisnera.
17' (1:0) - Mateusz Ogorzelec zagrywa w pole karne do Bartłomieja Sztula, a ten mocnym strzałem po ziemi, przy krótszym słupku zaskakuje Niteckiego, tym samym otwierając wynik tego spotkania.
18' Czarnecki huknął z dystansi i piłkę do boku zbija bramkarz FC brightONE.
19' Kapitan All Stars jest dzisiaj najbardziej aktywnym zawodnikiem swojej drużyny. Po raz kolejny gracz ten udanie interweniuje w defensywie, przyjmując na siebie mocny strzał Sztula!
19' Strzały Plisnera i Ogorzelca pewnie wyłapują obaj bramkarze.
21' (1:1) - Fatalny błąd Philippe, który chciał wyminąć napastnika, ale zrobił to nieudolnie i piłkę przechwycił Paweł Żarek. Gracz z numerem "10" mając przed sobą pustą bramkę - nie pomylił się i doprowadził do wyrównania.
22' Sprzed pola karnego uderza Plisner i pewnie piłkę łapie Philippe.
23' Mocny strzał Sztula i futbolówkę nad poprzeczkę przenosi Nitecki. Po chwili golkipera All Stars stara się zaskoczyć Kwaśnik, ale to mu się nie udaje, bowiem Nitecki broni to uderzenie nogami!
26' Rzut wolny dla All Stars. Do jego wykonania podchodzi Żarek i jego zaskakujące uderzenie świetnie broni Philippe.
27' Żarek do Jakuba Rudnickiego podaje, a ten uderza z dość ostrego kąta, trafia w poprzeczkę, a piłka odbija się na linii i wychodzi w polę. To mógłbyć gol dla "żółtych, ale niewątpliwie zabrakło szczęścia.
30' Indywidualna akcja Ogorzelca, który mija po drodze rywala i oddaje strzał z prawego skrzydła, który przelatuje tuż obok dalszego słupka bramki przeciwników.
31' Mocny strzał Żarka z dystansu i piłkę do boku zbija Philippe. Do odbitej piłki dopada Maciej Kotwica i trafia tylko i wyłączanie w boczną siatkę.
33' (2:1) - Szybki atak FC brightONE. Sztul zagrywa piłkę w tempo do Kwaśnika, a ten uderzeniem z najbliższej odległości nie daje najmniejszych szans Niteckiemu na pomyślną interwencje.
34' Wyszumirski ładnym zwodem mija obrońcę i oddaje mocny strzał, po którym Philippe przenosi futbolówkę nad poprzeczką.
35' Czarnecki po raz kolejny sprawdził czujność Philippe i znowu sprawdzian na piątkę zaliczył bramkarz "zielonych".
38' (2:2) - Składna akcja All Stars. Piłkę w pole karne dostał Rudnicki i oddaje strzał, który po lekkim rykoszecie od obrońcy znajduje drogę do bramki, obok zaskoczonego Philippe. Mamy remis!
39' Daleki wyrzut Philippe wprost pod nogi Karola Tuziaka, który zabiera się z piłką i oddaje strzał, który przelatuje obok słupka bramki przeciwników.

Bardzo wyrównany pojedynek w dole tabeli pierwszej ligi. FC brightONE było blisko wywalczenia trzech punktów, ale w końcówce straciło gola i remis niewiele mu daje. "Zieloni" nadal znajdują się w strefie spadkowej i raczej się z nią pożegnają. All Stars nadal nie jest pewne pozostania w elicie, ale znajduje punkt nad miejscami zagrożonymi degradacją. Następne pary meczowe obu tych ekip to: Ołer Meble Ogrodowe - FC brightONE oraz K.S All Stars - Moico.