13.03 godz. 21:45, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
11 : 7
( 1 : 4 )
Skład: Wajda, de Rosset, Cićwierz, Olszewski, Tęsiorowski, Marzec
Skład: Kalimow, Gawziński, Hubczak, Garbarczyk, Sokalski, Żarecki, Placek, Matczyszyn
9' Patryk Kalimow (Gol samobójczy)
14' Rafał Marzec
18' Rafał Marzec
20' Marcin Żarecki (Gol samobójczy)
24' Rafał Marzec
26' Dominik Olszewski (Rzut karny)
40' Bartosz Tęsiorowski
3' Patryk Gawziński
24' Grzegorz Matczyszyn
25' Wojciech Hubczak
28' Grzegorz Matczyszyn
29' Wojciech Hubczak
31' Wojciech Hubczak
35' Grzegorz Matczyszyn
35' Rafał Sokalski
37' Damian Placek
38' Damian Placek
39' Marcin Żarecki
Zawodnik meczu: Grzegorz Matczyszyn (Grzesiek poprowadził Asplex do ważnej wygranej. Odznaczał się niezwykłą aktywnością. Strzelił trzy bramki i zanotował trzy asysty. Wyróżnić należy również Wojciecha Hubczaka. )

Wolves Wrocław nie zachwyciło swoich sympatyków w dwóch ostatnich kolejkach. Porażka ze Specem aż tak nie dziwi, jednak przegrana z niżej notowanym Moico może już nieco zastanawiać. Teraz ekipę Dominika Olszewskiego czeka kolejne starcie z drużyną zaciekle walczącą o pozostanie w pierwszej lidze. Patrząc tylko i wyłącznie na tabelę można by uznać, że Wilki wygrają ten mecz bez problemu - mają w końcu dwa razy więcej punktów od Asplexu i są na szóstej lokacie, podczas gdy "Acerowcy" robią za czerwoną latarnię OFC1. Badając wnikliwiej ostatnie wydarzenia pod balonem faworyt aż tak oczywisty nie jest. Wilki ostatnio zmagać się musiały z kłopotami kadrowymi (w meczu z Moico grając "bez ławki" i nominalnego golkipera), a Asplex wykazał niesamowitą ambicję i wolę walki, dzięki czemu wydarł punkty w samej końcówce Ołerowi. Czy i tym razem zespół Patryka Gawzińskiego pokaże się z tak walecznej strony, czy jednak Wilki wyciągną pazury i po dwóch porażkach nastąpi przełamanie? Wolves zagrają dzisiaj bez zmian, zaś "Acerowcy" bez Jacka Lechowskiego.

3' (1:0) - Ofiarna interwencja Marka Wajdy po strzale Marcina Żareckiego. Po chwili futbolówka wraca pod nogi popularnego "Żarka", ten zagrywa ją wzdłuż bramki i...może cieszyć się z asysty, bowiem świetnie akcje zamyka Patryk Gawziński pakując ją tuż pod poprzeczkę!
6' Żarecki zabiera się z piłką, mija po drodze dwóch rywali i zagrywa piłkę do Grzegorza Matczyszyna, który oddaje bardzo niskich lotów uderzenie - obok bramki Wolves Wrocław.
7' Mocny strzał Dominika Olszewskiego z prawej strony i futbolówkę nad poprzeczkę udanie przenosi Patryk Kalimow.
8' Rafał Marzec zagrywa świetną piłkę za plecy obrońców do Bartosza Tęsiorowskiego, który strzałem z pierwszej piłki uderza wprost w dobrze ustawionego na linii golkipera!
9' (1:1) - Olszewski huknął z dystansu, piłka po jego próbie odbija się od słupka i od pleców Kalimowa i wpada do siatki. Mamy remis i gola samobójczego!
10' Sokalski-Matczyszyn-Sokalski i uderzenie gracza z numerem "7" ląduje na bocznej siatce bramki przeciwników.
11' Olszewski do Tęsiorowskiego i strzał tego drugiego nogami broni Kalimow.
12' Olszewski oddaje strzał sprzed pola karnego - obok bramki.
14' (1:2) - Marzec mając trochę miejsca przed polem karnym decyduje się na strzał, po którym piłka ląduje idealnie przy słupku, obok starającego się interweniować golkipera!
15' Przemysław Ciećwierz z dystansu huknął i piłkę z trudem do boku odbija Kalimow.
16' Próba Olszewskiego z lewej strony i futbolówka ląduje na słupku!
17' Na bramkę strzela Tęsiorowski i znowu łapie się za głowę, bo Kalimow po raz kolejny bardzo dobrze interweniuje, zbijając piłkę do boku.
18' (1:3) - De Rosset w pole karne zagrywa do Marca, a ten strzałem z "nożyc" zaskakuje Kalimowa! Piękny gol zawodnika "Wilków" i dwubramkowe prowadzenie tej drużyny!
18' Poprzeczka po sprytnym uderzeniu Żareckiego!
20' (1:4) - Pechowa interwencja Żareckiego, który wracając do obrony chciał wybić piłkę obok bramki, a zrobił to na tyle niefortunnie, że wpakował ją do własnej bramki obok zdezorientowanego Kalimowa!
21' Uderzenie Matczyszyna z powietrza pewnie chwyta Wajda.
21' Kolejna próba Matczyszyna i tym razem z trudem Wajda zbija piłkę do boku!
22' Asplex naciera na "Wilki", ale zaporą nie do przejścia jest Wajda, który znowu kapitalnie interweniuje. Tym razem wygrywając pojedynek jeden na jeden z Rafałem Garbarczykiem.
23' Techniczny strzał Damiana Placka przelatuje tuż nad spojeniem słupka z poprzeczką.
24' (2:4) - Matczyszyn do Garbarczyka. Ten kładzie bramkarza i oddaje piłkę Matczyszynowi, który pewnym strzałem sprzed pola karnego umieszcza ją w bramce!
24' (2:5) - Marzec ze wznowienia strzelając przy słupku zaskakuje Kalimowa. Kuriozalne trafienie i Wolves podwyższa prowadzenie!
25' (3:5) - Matczyszyn do Wojciecha Hubczaka w pole karne, a ten sprytnym uderzeniem przy krótszym słupku znajduje sposób na pokonanie Wajdy.
26' (3:6) - Marzec zostaje faulowany w polu karnym i mamy rzut karny. Do jego wykonania podchodzi Olszewski i pewnym strzałem po ziemi pakuje piłkę do siatki.
28' (4:6) - Asplex zmiejsza dystans do rywala. Gawziński z rzutu rożnego podaje do Matczyszyna, a ten strzałem sprzed pola karnego znajduje sposób na pokonanie Wajdy.
29' (5:6) - Wajda niepewnie interweniuje parując piłkę na poprzeczkę po uderzeniu jednego z graczy Asplexu. Futbolówka spada pod nogi będącego pod bramką Hubczaka, który nie marnuje takiej sytuacji i zdobywa bramkę kontaktową!
31' (6:6) - Hubczak jest dzisiaj zmorą Wajdy. Kolejna niepewna interwencja bramkarza "Wilków" i znowu bezlitosnym egezkutorem okazuje się gracz z numerem "19", który umieszcza piłkę do pustej bramki strzelając z najbliższej odległości.
33' Instynktowna interwencja Kalimowa nogami po strzale Marca!
35' (6:7) - Udany come back Asplexu! Matczyszyn staje oko w oko z bramkarzem strzałem przy słupku go pokonuje!
35' (6:8) - Garbarczyk zagrywa pod bramkę do Sokalskiego, a ten umieszcza piłkę w pustej bramce!
36' Strzał Olszewskiego z lewej strony przelatuje tuż nad poprzeczką bramki przeciwników.
37' (6:9) - Rozklepana defensywa Wolves Wrocław. Żarecki do Matczyszyna, ten do Placka, który umieszcza piłkę w pustej bramce.
38' (6:10) - Żarecki do Placka, a ten strzałem obok wychodzącego z bramki golkipera podwyższa prowadzenie swojej drużyny!
39' (6:11) - Garbarczyk klatką piersiową zgrywa futbolówkę do nadbiegającego Żareckiego, który strzałem z woleja pokonuje Wajdę.
39' Mocny strzał Marca z rzutu wolnego i instynktownie po takowym interweniuje Kalimow!
40' (7:11) - Marzec trafia w słupek! Po chwili do odbitej futbolówki dopada Tęsiorowski i umieszcza futbolówkę w bramce.
40' Po tym trafieniu z powodu kontuzji boisko opuścić musi Kalimow i na ostatnie sekundy między słupkami zmieni go Żarecki.

Gdy Asplex przegrywał w 26 minucie z Wolves Wrocław - 3:6, wydawało się, że odnotuje kolejną porażkę. Zespół ten jednak wziął się w garść, odwrócił losy spotkania, wykorzystując zmęczenie przeciwników i po końcowym gwizdku sędziego mógł cieszyć się z odniesienia wygranej. "Acerowcy" są blisko wyjścia ze strefy spadkowej, ale nadal muszą punktować. "Wilki" ciągle zawodzą, przegrały trzeci mecz z rzędu i nadal muszą drżeć o ligowy byt. Następne pary meczowe obu tych ekip to: Asplex - ForceGSM oraz Wolves Wrocław - Ołer Meble Ogrodowe.