08.03 godz. 21:00, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
( 2 : 3 )
Skład: Nadgrodkiewicz, Jakiel, Jastrzębski, Rasel, Kokociński, Rabel, Kokociński, Węcławski, Pastuszka, Winnicki
Skład: Lipski, Janowicz, Domaszewicz, Juszczak, Blacha, Hopej
4' Michał Rabel
9' Damian Kokociński
11' Marcin Kokociński
22' Michał Rabel
24' Michał Rabel
25' Michał Rabel
28' Marcin Kokociński
30' Marcin Kokociński
31' Michał Rabel
36' Marcin Kokociński
1' Filip Blacha
6' Michał Janowicz
27' Michał Janowicz
33' Filip Blacha
Zawodnik meczu: Michał Rabel (Dobry występ przypieczętował strzeleniem aż 5 bramek. Ponadto raz występował w roli asystenta. Wyróżnić należy także Marcina Kokocińskiego, który był tylko minimalnie gorszy - mecz kończy z 4 golami i 1 asystą.)

Przed nami pojedynek sąsiadów z ligowej tabeli. Zarówno Elektrotim, jak i Ogrodomania mają na koncie po cztery zwycięstwa i cztery porażki, co jak łatwo przeliczyć daje dwanaście punktów. Pod względem bramek sytuacja też jest zbliżona - zaledwie o sześć trafień korzystniejszy bilans ma KPO. Statystyki sugerują, że czekać nas będzie wyrównane spotkanie. Kto zagra w nim główną rolę? Elektrotim radzić sobie będzie musiał bez zmienników, do tego w składzie zabraknie dwóch najlepszych strzelców tej ekipy - Owsianki i Duziaka. Ogrodomania do dyspozycji będzie mieć dziś trzech graczy rezerwowych.

1' - (1:0) Długo nie musieliśmy czekać na pierwszego gola. Strzał z lewej strony na bramkę zamienił Filip Blacha wyprowadzając Elektrotim na prowadzenie.
4' - (1:1) Do wyrównania doprowadza Michał Rabel, dobijając futbolówkę do pustej bramki.
4' - Ogrodomania trafia w słupek.
6' - (2:1) Na trybunach słychać fajerwerki, a na twarzy Michała Janowicza widać uśmiech. Nic dziwnego - kierownik Elektrotimu wykorzystuje podanie od Filipa Blachy i posyła piłkę do siatki.
9' - (2:2) Akcja Kokocińskich - z autu podaje Marcin, a całość kończy Damian, który płaskim strzałem zaskakuje Juszczaka.
11' - (2:3) Marcin Kokociński do asysty dokłada też gola, ładnym strzałem zza pola karnego pokonując golkipera Elektrotimu.
14' - Michał Rabel przypadkowo dostaje piłkę stojąc samotnie w polu karnym Elektrotimu i wpada na pomysł, że lobem zaskoczy Juszczaka. Nic z tego nie wychodzi, do tego gracz KPO wysłuchuje uwag od kolegów ("Michał! Napierd... jak zawsze!").
18' - Z 12 metrów uderzał Domaszewicz, futbolówka po rękawicach Rasela wyszła na róg.
22' - (2:4) Michał Rabel wyciąga wnioski z uwag kolegów przed przerwą i nie kombinuje - prosty strzał z czuba jest lepszy niż loby czy inne wynalazki.
24' - (2:5) Koledzy mieli rację. Zdecydowanie lepszą opcją jest "napierd...". Futbolówka przełamuje rękawice Juszczaka i ląduje w siatce.
25' - (2:6) Napierd... ciąg dalszy. Marcin Kokociński podaje do Michała Rabela, a ten po raz czwarty pokonuje Juszczaka.
27' - (3:6) Elektrotim w końcu dochodzi do słowa. Michał Janowicz wykorzystuje podanie od Arka Domaszewicza i zmniejsza nieco dystans do rywala.
28' - (3:7) Michał Rabel nie tylko napierd..., czasem zdarza mu się też podać. Dzięki temu oprócz 4 goli ma też asystę - jego podanie wzorowo wykańcza Marcin Kokociński.
30' - (3:8) Marcin Kokociński uderza z dystansu po długim i mamy już pięć goli przewagi ekipy KPO.
31' - (3:9) Michał Rabel zdobywa gola numer pięć i to w bardzo miły dla oka sposób - uderzenie z powietrza z dystansu i Juszczak nie ma za wiele do gadania.
33' - (4:9) Arkadiusz Domaszewicz do Filipa Blachy i mamy czwartą bramkę dla teamu Michała Janowicza.
34' - Juszczak popisuje się świetną paradą zatrzymując strzał speca od napier.... - Rabela.
35' - (4:10) Marcinowi Kokocińskiemu udaje się to co nie udało się Rabelowi - Juszczak zostaje przelobowany z kilku metrów.

Pierwsza połowa była w miarę wyrównana, w drugiej na boisku zdecydowanie dominowała KP Ogrodomania, z Michałem Rabelem i Marcinem Kokocińskim na czele. KPO wygrywa w pełni zasłużenie z osłabionym kadrowo Elektrotimem i odskakuje rywalowi na trzy punkty. O kolejne oczka zespół Roberta Jakiela powalczy z Ołerem Meble Ogrodowe. Elektrotim czeka pojedynek z Cloud FC.