03.03 godz. 19:30, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
5 : 4
( 4 : 1 )
Skład: Gul, Guźniczak, Pikuł, Procyszyn, Janik, Buczyński, Pawlaczyk
Skład: Seifert, Kubiczek, Mikołajec, Mrowiec, Carvalho Leal, Kinal, Kuźnik, Carqueira Pereira
18' Jarosław Procyszyn
25' Piotr Buczyński
26' Sebastian Pawlaczyk
34' Piotr Buczyński
2' Hugo Miguel Carqueira Pereira
15' Piotr Seifert
16' Damian Kuźnik
23' Dawid Mrowiec
Zawodnik meczu: Tomasz Kinal (Trzy punkty dla Cloudu to w dużej mierze jego zasługa. Gdyby nie jego fantastyczna postawa w ostatnich minutach i kilka kluczowych interwencji Moico przynajmniej zremisowałoby ten mecz.)
O tym, że Moico nie powtórzy wyczynu sprzed roku i nie sięgnie po tytuł mistrzowski wiemy już jakiś czas. Nie wiemy natomiast dalej czy zespołowi Pawła Dobosza uda się w ogóle utrzymać w pierwszej lidze. Na razie sytuacja nie wygląda zbyt wesoło - dystans do pierwszej bezpiecznej lokaty wynosi trzy oczka. Cloud również za wielu powodów do radości nie ma, co prawda posiada o dwa punkty więcej od Moico, ale również znajduje się w strefie oznaczającej degradację. Stawka spotkania będzie więc wysoka. Kto zrobi krok w stronę pozostania w elicie?

1' - Adam Kubiczek wycina Piotra Buczyńskiego, za co arbiter Niciński dyktuje rzut wolny. Do futbolówki podchodzi Marcin Janik i obija nią mur.
2' - (1:0) Wynik spotkania otwiera Pereira!
2' - (2:0) Świetne kilkadziesiąt sekund w wykonaniu Pereiry, gracz Cloudu po raz drugi w krótkim czasie pokonuje Michała Guźniczaka!
4' - Kinal wyłapuje piłkę po uderzeniu z dystansu Piotra Buczyńskiego.
8' - Guźniczak do Buczyńskiego, ten na prawo do Gula i można odnotować mocno niecelny strzał gracza Moico.
10' - Dobra interwencja Tomka Kinala po uderzeniu z pola karnego w wykonaniu Buczyńskiego.
13' - Buczyński z dystansu, ponownie dobrze Kinal.
14' - Buczyński wkręcił w ziemię Leala, a później zagrał ostrą piłkę w pole karne. Podania jednak nikt nie zamknął.
15' - (3:0) Pereira z narożnika boiska podał do stojącego przed bramką Seiferta, a ten idealnie dołożył nogę i podwyższył prowadzenie Cloudu.
16' - (4:0) Bardzo ciężko będzie odrobić straty Moico - Guźniczak skapitulował po raz czwarty, tym razem po strzale Damiana Kuźnika.
18' - (4:1) Jarosław Procyszyn radzi sobie najpierw z pierwszą linią obrony w postaci Dawida Mrowca, a później z drugą w osobie Tomka Kinala. Strzał po długim i oglądamy pierwsze trafienie Moico.
23' - (5:1) Uderzenie z czuba Dawida Mrowca, piłka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do siatki. Znów cztery gole przewagi ma Cloud.
25' - (5:2) Pikul zagrywa w pole karne do Piotra Buczyńskiego, a ten posyła futbolówkę obok Kinala.
25' - Kinal skutecznie zatrzymuje uderzenie Buczyńskiego.
26' - (5:3) Topnieje przewaga Cloudu - Kinal nie daje rady zatrzymać strzału Pawlaczyka.
27' - Pawlaczyk trafia w poprzeczkę.
31' - Kuźnik zamiast odegrać do Seiferta decyduje się na strzał. Nie jest to jednak dobre rozwiązanie, bez trudu broni to Guźniczak.
34' - (5:4) Szykuje nam się ciekawa końcówka - strzał na bramkę Kinala oddawał Pikul, nad zmierzającą do siatki piłką zatańczył jeszcze Buczyński i koniec końców futbolówka przeleciała obok golkipera Cloudu i wpadła do bramki.
38' - Trzy fenomenalne interwencje Kinala po strzałach Gula, Janika i Pikula.
39' - Ponownie Kinal ratuje Cloud przed stratą gola - broniąc mocne uderzenie Buczyńskiego.

Pierwsza połowa należała do ekipy Cloud FC, która wypracowała sobie przewagę i wydawać się mogło, że wygra ten mecz bez większych problemów. W drugiej odsłonie oglądaliśmy zmasowany atak Moico, który pewnie przełożyłby się ostatecznie na punkty dla zespołu Pawła Dobosza, gdyby nie świetnie dysponowany Tomek Kinal, który w ostatnich minutach tego pojedynku jak lew bronił dostępu do własnej bramki raz po raz zatrzymując strzały graczy Moico. Cloud FC dzięki temu zwycięstwu ucieka ze strefy spadkowej i wypracowuje sobie nad nią dwupunktową przewagę. Kolejnym rywalem teamu Łukasza Jaworskiego będzie K.S. All Stars. Znajdujące się w nieciekawej sytuacji Moico zmierzy się natomiast z Wolves Wrocław.