01.03 godz. 20:15, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adam Rynkowski
4 : 16
( 0 : 9 )
Skład: Nadgrodkiewicz, Jakiel, Kuśmierz, Jastrzębski, Rasel, Kokociński, Rabel, Kokociński, Winnicki
Skład: Kalimow, Kwiecień, Gąsowski, Gawziński, Garbarczyk, Żarecki, Placek, Matczyszyn, Mosiński
3' Marcin Kokociński
6' Marcin Kokociński
8' Damian Kokociński
9' Marcin Kokociński
13' Piotr Kuśmierz
15' Piotr Kuśmierz
19' Robert Jakiel
20' Marcin Kokociński
20' Michał Rabel
23' Marcin Kokociński
27' Patryk Gawziński (Gol samobójczy)
28' Marcin Kokociński
30' Marcin Kokociński
32' Michał Rabel
35' Piotr Kuśmierz
40' Marcin Kokociński
25' Grzegorz Kwiecień
34' Grzegorz Matczyszyn
36' Grzegorz Matczyszyn
38' Marcin Żarecki
Zawodnik meczu: Marcin Kokociński (Czego się nie tknął zamieniał na gola. Kalimow może śmiało zapisać Marcina na swojej "czarnej liście" - w końcu przez niego musiał aż 8 razy schylać się do siatki! Jakby tego było mało Kokociński dołożył jeszcze asystę. Wyróżnić należy też Rabela.)
Sytuacja Asplexu nie wygląda za różowo. Ostatnie miejsce w tabeli, zaledwie trzy punkty na koncie, a do tego kłopoty kadrowe ostatnimi czasy, o czym świadczyć może walkower z Fulanito. Ogrodomania też nie zachwyca - po udanym początku sezonu nieco spuściła z tonu i trzy ostatnie mecze przegrała. Teraz zespół Roberta Jakiela będzie chciał się przełamać i wrócić na właściwe tory pokonując niżej notowanego rywala. Zeszłej zimy udało się to bez problemu - Ogrodomania wygrała z Asplexem 8:3. Czy i tym razem Michał Rabel poprowadzi swoją drużynę do zwycięstwa?

3' - (0:1) Ogrodomania dość szybko wychodzi na prowadzenie. Marcin Kokociński zakłada "siatę" bramkarzowi, a asystuje przy tym wszystkim Michał Rabel.
5' - Dobra interwencja Kalimowa po uderzeniu z dystansu Nadgrodkiewicza.
6' - (0:2) Marcin Kokociński ma patent na Kalimowa - drugi raz pokonuje go w ten sam sposób, zakładając mu dziurę. Dla odmiany asystuje Jakiel, podając z autu.
8' - (0:3) Żeby nie było nudno teraz w akcji drugi Kokociński - Damian. Techniczne uderzenie w długi róg i mamy już 3:0 dla KPO.
9' - (0:4) Wszytko wraca do normy - znów w roli kata Marcin Kokociński. Na szczęście dla Kalimowa przy tej bramce obyło się bez puszczenia piłki między nogami.
11' - Kalimow broni strzał Kuśmierza.
13' - (0:5) Paweł Winnicki znakomitym podaniem obsługuje Kuśmierza, a ten nie zawodzi i płaskim strzałem z prawej strony wzorowo zamyka akcję.
14' - Grzegorz Kwiecień posyła futbolówkę 40 cm obok lewego słupka.
15' - (0:6) Winnicki z autu do Kuśmierza, a ten mocnym strzałem z pola karnego, pod poprzeczkę, nie daje szans Kalimowowi.
18' - Damian Kokociński z połowy, niewielu centrymetrów zabrakło, żeby piłka po tym strzale zameldowała się w siatce.
19' - (0:7) Robert Jakiel zabrał piłkę Matczyszynowi, a następnie bez większych problemów ładnym strzałem z dystansu pokonał Kalimowa.
20' - (0:8) Marcin Kokociński strzela swojego czwartego gola wykorzystując podanie od Michała Rabela.
20' - (0:9) Role się odwróciły - teraz na listę strzelców wpisał się Rabel, a asystował z narożnika boiska Marcin Kokociński.
23' - (0:10) Pęka dyszka, a wszystko za sprawą Marcina Kokocińskiego, który uderzał z linii pola karnego. Futbolówka odbiła sie jeszcze od słupka, a następnie wpadła do siatki, pozwalając Marcinowi cieszyć się z gola numer pięć a także z kolejnej asysty Michałowi Rabelowi.
25' - (1:10) Asplex strzela gola honorowego. Piłkę w siatce umieszcza Kwiecień, a asystuje mu przy tym z narożnika boiska Garbarczyk.
27' - (1:11) Asplex ponownie strzela, na swoje nieszczęście nie w tę stronę co trzeba. Pechowo nabity piłką zostaje Patryk Gawziński.
28' - (1:12) Nie ma litości dla Kalimowa Marcin Kokociński. Bramkarz Asplexu kapituluje po mocnym strzale z linii pola karnego w wykonaniu gracza KPO.
30' - (1:13) Szymon Jastrzębski podaje do Marcina Kokocińskiego, a ten wykańcza to "na spokoju", bez większych problemów pokonując po raz siódmy Kalimowa.
32' - Michał Rabel nad bramką.
32' - (1:14) Na listę strzelców wpisuje się stojący 2 metry przed bramką Michał Rabel, a duży udział ma w tym bramkarz Asplexu, który podaje piłkę graczowi KPO...
34' - (2:14) Strzał w samo okienko oddaje Matczyszyn, Rasel ma niewiele przy tym do gadania. Asystował Gawziński.
35' - (2:15) Hat-tricka ustrzela Piotr Kuśmierz.
36' - (3:15) Matczyszyn dobija swój własny strzał i umieszcza futbolówkę w siatce.
38' - (4:15) Gola numer cztery dla Asplexu zdobywa Żarecki wykorzystując podanie z rożnego od Gawzińskiego.
40' - (4:16) Marcin Kokociński przypieczętowuje swój dobry występ strzałem z woleja pokonując na do widzenia Kalimowa.

KP Ogrodomania udanie rehabilituje się za trzy wcześniejsze porażki i niczym walec rozjeżdża Asplex FC. Sytuacja "Acerowców" wygląda coraz bardziej beznadziejnie. Ekipa Kamila Gąsowskiego musi zacząć łapać punkty, w przeciwnym razie zima zakończyć się może podobnie jak jesień - spadkiem. W następnej kolejce Asplex zmierzy się z drużyną Ołer Meble Ogrodowe. KP Ogrodomanię czeka natomiast potyczka z Elektrotimem.