27.02 godz. 21:00, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
( 3 : 2 )
Skład: Lipski, Janowicz, Domaszewicz, Juszczak, Blacha, Hopej
Skład: Koch, Sikora, Wisiecki, Gubański, Mielcarek, Dyczkowski, Wilczyński, Polak, Uryga
14' Filip Blacha
15' Arkadiusz Domaszewicz
22' Michał Janowicz
32' Arkadiusz Domaszewicz
40' Filip Blacha
2' Łukasz Dyczkowski
17' Paweł Wilczyński
18' Roman Wisiecki
21' Dominik Uryga
23' Kacper Gubański
25' Tomasz Mielcarek
26' Dominik Uryga
27' Jarosław Polak
28' Kacper Gubański
31' Tomasz Mielcarek
33' Kacper Gubański
39' Paweł Wilczyński
Zawodnik meczu: Dominik Uryga (Dominik był bardzo aktywny przez całe spotkanie. Mocno pracował zarówno w ofensywie, jak i defensywie. Gracz ten strzelił gola i zanotował dwie asysty.Wyróżnić należy również duet ofensywny ForceGSM - Łukasz Dyczkowski - Bartosz Sikora. )
Tydzień numer dziewięć w pierwszej lidze zaczynamy od bardzo ciekawego pojedynku - wicemistrza ostatniej edycji - ForceGSM z mistrzem tych rozgrywek - Elektrotimem. Ubiegłej zimy górą była ekipa Michała Janowicza, która pokonała Force 4:3. Teraz znacznie większe szanse na medale ma zespół Łukasza Dyczkowskiego, który poza porażką na inaugurację z Old Blue Angels wygrał pozostałe siedem spotkań i ma tyle samo punktów co liderujący FC Spec. Elektrotim traci natomiast sześć punktów do miejsca gwarantującego krążki na koniec sezonu. Wystarczy zajrzeć w statystyki, żeby mieć pewność, że nudzić się na tym meczu nie będziemy - naprzeciw siebie staną Łukasz Dyczkowski z Bartkiem Sikorą i Bartłomiej Owsianko z Marcinem Duziakiem. Kto będzie w lepszej formie strzeleckiej i poprowadzi swoją drużynę do wygranej? Zobaczymy już dzisiaj wieczorem! EDIT: ForceGSM zagra dzisiaj bez nominalnego bramkarza. Między słupkami zobaczymy zatem Marka Kocha. Elektrotim z kolei radzić będzie musiało sobie bez ani jednej zmian.

1' Mocny strzał Bartosza Sikory z dystansu i piłkę na rzut rożny zbija Patryk Juszczak.
2' (1:0) - Łukasz Dyczkowski dostaje piłkę na przedpole i nieatakowany przez nikogo oddaje płaski strzał, który znajduje drogę do bramki.
4' Szybko rozegrany rzut wolny przez Elektrotim i uderzenie Michała Janowicza z trudem chwyta Marek Koch.
5' Strzał Dyczkowskiego z prawej strony instynktownie broni Juszczak. Po chwili mamy dobitkę Kacpra Gubańskiego i po raz kolejny udaną interwencją popisuje się golkiper przeciwników.
6' Sikora krótkim zwodem mija obrońcę i oddaje szybki, płaski strzal po ziemi, który nieznacznie mija słupek bramki Elektrotimu.
8' Juszczak zagrywa piłkę wprost pod nogi Dominika Urygi, ten stara się go przelobować, ale przenosi futbolówkę nad poprzeczką.
9' Arkadiusz Domaszewicz z rzutu wolnego strzela i trafia w mur!
10' Sikora ze skrzydła schodzi do środka i oddaje strzał, który świetnie nogami broni Juszczak. Po chwili mamy jeszcze dobitkę Urygi, po której obrońca przenosi futbolówkę nad poprzeczką. To mógłbyć drugi gol dla ForceGSM w tym meczu.
11' Dyczkowski z bliska uderza wprost w bramkarza.
12' Gubański prostopadle zagrywa na skrzydło do Urygi, ale uderzenie gracza z numerem "17" zostaje na raty obronione przez Juszczaka.
14' (1:1) - Szybki atak Elektrotimu. Domaszewicz na skrzydło zagrywa do Filipa Blachy, a ten strzałem przy krótszym słupku pokonuje Kocha.
14' Dyczkowski ze wznowienia oddaje strzał, który z trudem na róg zbija Juszczak. Po chwili Dyczkowski znowu staje przed szansą na bramkę, ale jego uderzenie z powietrza przelatuje tuż obok bramki.
15' (1:2) - Niewykorzystane sytuacje się mszczą - tak mawia stare piłkarskie porzekadło. Tak było i tym razem. Krzysztof Lipski w tempo podaje do Domaszewicza, a ten mocnym strzałem pod poprzeczkę pokonuje Kocha.
15' Blacha staje oko w oko z Kochem i trafia wprost w niego.
16' Indywidualna akcja Sikory, który mija po drodze dwóch rywali, ma przed sobą tylko bramkarza i...przegrywa z nim pojedynek.
17' (2:2) - Paweł Wilczyński przerzuca piłkę nad Michałem Janowiczem, schodzi do boku i umieszcza piłkę w siatce między nogami golkipera "biało-czerwonych".
18' Świetny przerzut Domaszewicza, który rozprowadza piłkę na prawe skrzydło do Michała Hopeja, a ten z bliska trafia wprost w bramkarza. Po chwili na bramkę strzela jeszcze Blacha i także nie znajduje sposobu na pokonanie Kocha.
18' (3:2) - Sikora prostopadle zagrywa piłkę na skrzydło do Romana Wisieckiego. Ten wychodzi w sytuacji sam na sam z bramkarzem i oddaje strzał, po którym piłka po interwencji bramkarza ląduje w sieci.
19' Wisiecki z lewej strony strzela i piłkę przed siebie zbija Juszczak.
21' Uryga na skrzydło zagrywa do Dyczkowskiego, a ten oddaje strzał z powietrza, który przelatuje wysoko nad poprzeczką.
21' Uryga fauluje wychodzącego na dobrą pozycję Blachę i zostaje ukarany żółtą kartką.
22' (3:3) - Janowicz strzałem z lewej strony przy dalszym słupku doprowadza do remisu!
23' Dwie udane interwencje Juszczaka po strzałach Dyczkowskiego i Urygi.
23' (4:3) - Dyczkowski zagrywa na przedpole do Gubańskiego, ten bez zastanowienia oddaje strzał, który ląduje w bramce tuż przy dalszym słupku.
24' Blacha po ziemi strzela z prawej strony i na raty po tej próbie zawodnika Elektrotimu interweniuje Koch.
25' (5:3) - Tomasz Mielcarek dostaje idealną piłkę w pole karne i technicznym strzałem obok wychodzącego z bramki golkipera - pakuje futbolówkę do siatki.
26' (6:3) - Kolejny szybki atak ForceGSM. Kolejny raz źle w defensywie zachowują się gracze Elektrotimu i tym razem na listę strzelców, po precyzyjnym uderzeniu przy słupku wpisuje się Uryga.
27' (7:3) - Dyczkowski z rożnego zagrywa do Mielcarka, ten oddaje strzał, który zamienia się w podanie do Polaka, a ten strzałem z piętki pokonuje Juszczaka.
28' (8:3) - Sikora do Gubańskiego, a ten mocnym uderzeniem z dystansu pokonuje Juszczaka.
30' Janowicz staje oko w oko z Kochem i trafia wprost w niego!
31' (9:3) - Rozmontowana zostaje defensywa Elektrotimu po raz kolejny. Uryga wystawia piłkę jak na tacy Mielcarkowi, a ten umieszcza futbolówkę w pustej bramce.
32' (9:4) - Domaszewicz oddaje strzał prosto ze wznowienia z połowy i zdobywa przepiękną bramkę. Był to strzał w samo okienko, przy którym Koch nie miał najmniejszych szans.
33' Strzał Domaszewicza z prawej strony przed siebie zbija Koch.
33' (10:4) - Kontra trzech na jednego bramkarza. Sikora podaje do Gubańskiego, a ten pakuje piłkę do pustaka.
34' Strzał Wisieckiego z lewej strony dobrze broni Juszczak.
37' Świetna parada Juszczaka po groźnym uderzeniu Wilczyńskiego.
39' (11:4) - Dyczkowski zagrywa wzdłuż bramki do nadbiegającego Wilczyńskiego, który mocnym strzałem pod poprzeczkę pakuje futbolówkę do pustej bramki.
40' (11:5) - Janowicz na skrzydło zagrywa do Blachy, który strzałem przy krótszmy słupku zaskakuje Kocha. Tym samym strzelanie w tym meczu zostaje zakończona.

ForceGSM wzięło rewanż za ubiegłoroczną porażkę i wykorzystało doszczętnie fakt, że Elektrotim grać musiał bez ani jednej zmiany. Dzięki pewnej wygranej ekipa Łukasza Dyczkowskiego wskoczyła na fotel lidera, ma trzy oczka przewagi nad Specem, ale dwa mecze rozgrane więcej. Co do "biało-czerwonych" to przegrali drugi mecz z rzędu i zmalały ich szanse na to, aby po ostatnim meczu sezonu cieszyć się z ugrania brązowych medali. Następne pary meczowe obu tych ekip to: ForceGSM - FC brightONE oraz Elektrotim - KP Ogrodomania.