22.02 godz. 21:00, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
5 : 3
( 1 : 3 )
Skład: Skrzypczyński, Gul, Guźniczak, Pikuł, Sienkiewicz, Procyszyn, Sienkiewicz
Skład: Koch, Sikora, Mielcarek, Jastrzębski, Dyczkowski, Wilczyński, Polak
7' Miłosz Sienkiewicz
10' Jarosław Procyszyn
11' Miłosz Sienkiewicz
17' Tomasz Mielcarek
28' Jarosław Polak
30' Łukasz Dyczkowski
38' Tomasz Mielcarek
39' Tomasz Mielcarek
Zawodnik meczu: Tomasz Mielcarek (Autor trzech niezwykle ważnych bramek - pierwszej, która przy stanie 0:3 dała nadzieje GSM na odwrócenie losów tego spotkania i dwóch w końcówce, które pozwoliły Force wydrzeć Moico punkty.)

Bukmacherzy nie dają za wiele szans Moico w starciu z mocnym ForceGSM. Ekipa Łukasza Dyczkowskiego idzie jak burza i po sześciu wygranych meczach z rzędu (w tym ostatnio z również walczącym o medale Fulanito) depcze po piętach liderowi - FC Specowi, który ma tyle samo punktów (18) co GSM, ale lepszy bilans bramkowy. Moico jest na przeciwległym biegunie i ma zaledwie cztery oczka na koncie. Czy chęć pozostania w pierwszej lidze okaże się na tyle silna, że team Pawła Dobosza zdoła zatrzymać strzelających jak z nut Dyczkowskiego i Sikorę?

4' - Wolny na połowie boiska dla Moico. Płaski strzał Mateusza Sienkiewicza zostaje bez trudu wyłapany przez Jana Mikosia.
5' - Zbyszek Guźniczak także jest czujny i bez trudu łapie piłkę po uderzeniu Dyczkowskiego.
7' - (0:1) Moico wychodzi na prowadzenie, a wszystko za sprawą Miłosza Sienkiewicza, który strzela z siódmego metra i posyła futbolówkę obok starającego się interweniować gokipera.
9' - Paweł Wilczyński kontra Zbyszek Guźniczak, górą golkiper Moico.
10' - (0:2) Mateusz Sienkiewicza zagrywa na lewo do Jarka Procyszyna, a ten posyła piłkę w długi róg i podwyższa prowadzenie ekipy Moico.
11' - (0:3) Przewaga Moico rośnie - futbolówkę do bramki pakuje Miłosz Sienkiewicz wykorzystując podanie od Kamila Pikuła.
13' - Centymetrów zabrakło do hat-tricka Miłosza Sienkiewicza.
14' - Jarek Polak w boczną siatkę.
17' - (1:3) ForceGSM zaczyna odrabiać straty. Podanie Sikory wykorzystuje Tomek Mielcarek pokonując Guźniczaka strzałem z pola karnego.
19' - Jarek Polak uderza z głowy, pilnuje go jednak Bartek Gul. Piłka idzie nad poprzeczką.
23' - Bartek Sikora chce strzałem w długi róg zaskoczyć Guźniczaka, sam jest jednak zaskoczony, bo futbolówka trafia w słupek.
24' - Piłka po strzale Sikory z rzutu wolnego omija mur, ale zatrzymuje się na świetnie interweniącym Guźniczaku.
26' - Kolejna udana interwencja Guźniczaka.
28' - (2:3) Atomowe uderzenie Łukasza Dyczkowskiego z połowy boiska broni Guźniczak. Force otrzymuje rzut rożny, z narożnika boiska dogrywa Sikora, a całość zamyka Jarek Polak.
30' - (3:3) ForceGSM doprowadza do wyrównania! Gola na 3:3 zdobywa Łukasz Dyczkowski pokonując Guźniczaka precyzyjnym uderzeniem z rzutu wolnego.
32' - Gul zagrywa do Mateusza Sienkiewicza, ten obraca się z piłką i uderza, dobrze blokuje jednak wszystko golkiper GSM.
36' - Sikora zagrywa do Polaka, ten bez trudu manewruje z piłką pomiędzy obrońcami, po czym oddaje strzał, a futbolówka trafia w słupek!
38' - (4:3) Centrostrzał w wykonaniu Wilczyńskiego, piłkę dobija Mielcarek i ForceGSM na dwie minuty przed końcem wychodzi na prowadzenie!
39' - (5:3) Tomasz Mielcarek po raz trzeci wpisuje się na listę strzelców!

Świetnie rozpoczęła to spotkanie drużyna Moico szybko wypracowując sobie trzybramkową przewagę. Wypracowanie przewagi to jedno, a jej utrzymanie do ostatniego gwizdka to drugie. ForceGSM nie zrezygnowało i konsekwentnie odrabiało straty, w ostatnich dwóch minutach odwracając losy tego pojedynku. Dzięki temu, przynajmniej do piątku, team Łukasza Dyczkowskiego może się cieszyć z prowadzenia w OFC1. W następnej kolejce GSM czeka pojedynek z Elektrotimem. Moico zagra natomiast z Cloud FC.