17.02 godz. 19:30, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
Skład: Gawłowski, Waleszczyński, Śliżewski, Zając, Dudek, Mosiej, Zając
Skład: Koch, Mikoś, Sikora, Gubański, Mielcarek, Dyczkowski, Polak
5' Piotr Zając
10' Adam Mosiej
20' Adam Mosiej
27' Marek Zając
15' Łukasz Dyczkowski
25' Bartosz Sikora
28' Tomasz Mielcarek
31' Łukasz Dyczkowski
37' Jarosław Polak
Zawodnik meczu: Łukasz Dyczkowski (Aktywny w ataku, autor dwóch bardzo ważnych w kontekście końcowego wyniku bramek. Wyróżnić należy także Gawłowskiego, który niejednokrotnie świetnie interweniował ratując skórę kolegom.)

Na koniec tygodnia czeka nas hitowe starcie w OFC1 - wicelider, ForceGSM zmierzy się w trzecim w stawce Fulanito. Na mecz nikogo chyba zapraszać nie trzeba. Pierwsza ofensywa (ex aequo ze Specem) - 51 goli strzelonych kontra drugi pod względem skuteczności atak - z 44 bramkami. Piotr Zając (lider klasyfikacji strzelców z 18 bramkami) kontra Łukasz Dyczkowski (trzeci w tym zaszczytnym zestawieniu, z 16 golami). Piłka w siatce w piątek z pewnością znajdzie się niejeden raz. Force w tej chwili posiada trzy punkty przewagi nad "Szachownicami". Sezon jest już na półmetku, a walka o medale zaczyna się na całego. Drużyna, która dzisiaj zatriumfuje pokaże swoją siłę i zrobi duży krok w stronę wymarzonych krążków. Już nie możemy się doczekać tego meczu!

3' - Za nami wyrównane trzy minuty, bez groźniejszych akcji z obu stron.
4' - Marek Zając posyła futbolówkę obok słupka.
4' - Ponownie Marek Zając, strzał głową pewnie wyłapuje golkiper.
5' - (0:1) Ręka gracza ForceGSM, wolny dla Fulanito. Strzał ze szpica oddaje Piotrek Zając, a futbolówka melduje się w siatce.
7' - Wolny dla ForceGSM, Sikora obija mur.
9' - Sikora dogrywa idealnie na głowę Polaka, brakuje jednak precyzji w uderzeniu Jarka - piłka idzie nad bramką.
10' - (0:2) Piłka po mocnym strzale Marka Zająca zza pola karnego drogi do siatki nie znajduje, na szczęście dla Fulanito dobrze ustawiony był Mosiej, który dobił to uderzenie posyłając piłkę do bramki z najbliższej odległości.
10' - Szansa Łukasza Dyczkowskiego znajdującego się 2m od bramki, dobrze jednak wszystko asekuruje obrona i golkiper, gola dla Force więc nie oglądamy.
14' - Pudło Polaka, była szansa na złapanie kontaktu, wystarczyło lepiej dołożyć nogę po podaniu Mielcarka.
15' - (1:2) Dyczkowski z dystansu, rykoszet i piłka w siatce - ForceGSM zdobywa gola kontaktowego.
16' - Mikoś wyłapuje strzał Marka Zająca.
17' - Mateusz Janowski uderza z lewej strony, Mikoś spisuje się bez zarzutu.
18' - Piotrek Zając posyła piłkę wzdłuż bramki, gdyby trafił w nią Janowski pewnie mielibyśmy już 1:3.
19' - Świetne wyjście z bramki Gawłowskiego i interwencja nogami ubiega Mielcarka.
20' - Mielcarek trafia w słupek, Fulanito w opałach.
20' - (1:3) Strzał z woleja w długi róg w wykonaniu Mosieja i bez szans przy tym wszystkim jest Jan Mikoś.
21' - Marek Zając nie mając pomysłu na rozegranie akcji uderza od niechcenia stojąc praktycznie na połowie, a piłka trafia w słupek!
23' - Dudek minimalnie obok słupka.
24' - Kąśliwe uderzenie Janowskiego skutecznie zatrzymuje golkiper GSM.
25' - (2:3) Przejęcie Sikory i indywidualny rajd prawą flanką kończą się strzałem w długi róg, a strzał kończy się bramką dla GSM.
27' - (2:4) Piotrek Zając do Marka Zająca, mocny strzał zza pola karnego i mamy piłkę w sieci.
28' - Dyczkowski głową, obok bramki.
28' - (3:4) Uderzenie z czuba w wykonaniu Tomka Mielcarka, futbolówka przelatuje obok bezradnego Gawłowskiego i GSM łapie kontakt z Fulanito. Asystę zalicza Bartek Sikora.
30'- Polak z półobrotu po dalekim wyrzucie bramkarza, niewielu centymetrów zabrakło do czwartej bramki GSM.
31' - (4:4) Sprawy w swoje ręce (a raczej nogi) wziął Dyczkowski, który zabrał sie z piłką i popędził na bramkę Gawłowskiego, a później pokonał go strzałem w środek, przy którym nie popisał się golkiper "Szachownic".
33' - Sikora kontra Gawłowski, tym razem świetnie się spisał bramkarz Fulanito.
33' - Gawłowski łapie piłkę na linii bramkowej po strzale gracza Force, GSM domaga się uznania bramki, ale nic z tego, technologia goal-line jest odmiennego zdania.
35' - Fantastyczna parada Gawłowskiego po uderzeniu gracza GSM.
37' - (5:4) Dwie dobre interwencje Gawłowskiego, trzeci strzał - autorstwa Polaka okazuje się jednak zabójczy!
38' - Force robi wszystko, żeby podwyższyć prowadzenie, obrona na czele z Gawłowskim spisuje się jednak bez zarzutu.
39' - Waleszczyński nad poprzeczką.
40'- Faul na Dyczkowskim, wolny dla GSM. Sikora technicznym strzałem próbuje zaskoczyć Gawłowskiego, ten jednak popisuje się fantastyczną paradą i wybija piłkę na rzut rożny.

Hit kolejki nie zawiódł - spotkanie było zacięte i dopiero w samej końcówce ForceGSM przechyliło szalę zwycięstwa na swoją stronę, zdobywając bardzo cenne trzy punkty. Porażka oznaczała dla Fulanito spadek na czwartą lokatę. Następnym rywalem "Szachownic" będzie Asplex. ForceGSM zagra natomiast z Moico.