38' Jakub Rejmer
39' Piotr Galuś
9' Tomasz Hanka
11' Tomasz Hanka
23' Mateusz Kuźniecow
26' Paweł Żarek
32' Mateusz Kuźniecow
37' Mateusz Kuźniecow
Zawodnik meczu: Jakub Rejmer (Trafił do bramki siedem razy, wielokrotnie przyspieszał grę szybkimi podaniami i jak to ma w zwyczaju, przyczynił się do zdominowania rywala przyciągając uwagę obrońców.)

Spotkanie Speca z debiutantem rozpoczęło się lepiej dla faworyta, który już w pierwszych akcjach narzucił swój styl gry. Gdy zdobyli pierwszą bramkę (nie popisał się bramkarz który uderzenie Panka miał już w rękach) wydawało się, że zdominują mecz, ale wtedy ożywili się rywale. Aktywność przyniosła efekt gdy tor lotu piłki po strzale Żarka zmienił Hanka i mieliśmy remis. Po chwili Rejmer wybił piłkę spod nóg obrońcy tak precyzyjnie, że zdobyli gola, ale i na to trafione All Stars odpowiedzieli. Swoje szanse mieli gracze obu ekip, ale to Spec trafiał jeszcze przed przerwą. Warty odnotowania jest gol Rejmera, który z rzutu wolnego uderzył tak jak chciał czyli w samo okno. Siłą plus precyzją to przyniosło bramkę.
W drugiej połowie Spec zwiększył przewagę do trzech bramek i niemal przez cały mecz utrzymywali rywala na dystans. Podobać się mógł ósmy gol dla lidera, gdzie koronkową wymianę piłek zaprezentowali Galuś, Panek i Rejmer. Od 32 minuty przewaga rosła. Ostatni gol dla All Strata mógł zrobić wrażenie, gdyż Kuźniecow uderzył z połowy boiska, po długim rogu, a opadającą piłka odbiła się jeszcze z impetem od słupka. Dźwięk wpadającej do siatki futbolówki pobudził jeszcze Speca, który dwoma trafieniami dokończył dzielą.  Wynik mógł być wyższy, ale brakło szczęścia lub dobrze interweniowała obronna żółto-czarnych. Spec wygrał zasłużenie, ale All Stars pokazali że pod balonem gra im się co raz lepiej i powalczą jeszcze o punkty.

autor: Łukasz Czuchraj