13.02 godz. 21:45, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
Skład: Diakun, Janowicz, Maciejewski, Juszczak, Blacha, Hopej, Duziak
Skład: Philippe, Sztul, Martynowicz, Kłosowiak, Tuziak, Chałupczak, Kamiński, Czarnecki
15' Marcin Duziak
20' Marcin Duziak
29' Marcin Duziak
32' Marcin Duziak
5' Andrzej Kłosowiak
37' Jakub Chałupczak
37' Andrzej Kłosowiak
Zawodnik meczu: Marcin Duziak (Nie do zatrzymania dla defensywy FC brightONE. Marcin był niezwykle aktywny przez całe spotkanie, które zakończył zdobyciem czterech trafień. Wyróżnić należy także Piotra Maciejewskiego. )

FC brightONE po wygranej z Wolves miało powody do radości - nie dość, że zostali drużyną tygodnia w OFC to jeszcze opuścili strefę spadkową. Teraz widmo degradacji powróciło - po porażce z trzecim w stawce Fulanito team Michała Szatkowskiego ponownie zameldował się w strefie zaznaczonej na czerwono. FCB walczył jednak dzielnie z wyżej notowanym przeciwnikiem i teraz też pewnie skóry tanio nie sprzeda. Żeby brightONE mógł myśleć o ugraniu jakiś punktów w tym starciu powinien w pierwszej kolejności skupić się na zatrzymaniu Bartłomieja Owsianko i Marcina Duziaka - dwóch najchętniej umieszczających piłkę w siatce zawodników Elektrotimu. Jak zakończy się potyczka pomiędzy dziesiątą a piątą ekipą pierwszej ligi przekonamy się już dzisiaj wieczorem.

5' (1:0) - Hubert Kamiński do Andrzeja Kłosowiaka zagrywa na wolne pole, a ten pewnym strzałem zaskakuje Patryka Juszczaka. Mamy otwarcie wyniku!
7' Udane piąstkowanie Juszczaka po centrze Bartłomieja Sztula z własnej połowy!
9' Ostra centra Jędrzeja Diakuna w pole karne i dobrym wyjściem popisuje się Julien Philippe, który zbija futbolówkę przed siebie.
12' Piotr Maciejewski huknął z dystansu i piłkę do boku zbija Philippe.
15' (1:1) - Maciejewski do Marcina Duziaka na przedpole a ten strzałem po ziemi przy słupku pokonuje bramkarza.
17' Świetna interwencj Philippe po strzale Maciejewskiego.
20' (1:2) - Michał Janowicz prostopadle zagrywa do Duziaka, ten wykorzystuje fakt, że bramkarz mija się z piłką i z zimną krwią pakuje futbolówkę do "pustaka".
20' Jakub Chałupczak po ziemi, z dystansu strzela i futbolówkę do boku zbija Juszczak. Po chwili mamy dobitkę Karola Tuziaka po której futbolówka przelatuje wysoko nad bramką!
25' Szybki atak FC brightONE. Czarnecki zagrywa do Tuziaka, a ten mija obrońcę i oddaje strzał, który w ostatniej chwili wybija Filip Blacha.
26' Po rzucie rożnym Czarnecki staje przed szansą na gola, ale z bliska uderza wprost w bramkarza.
27' Sztul z prawej strony uderza - obok bramki. Wcześniej Mikołajec przegrywa pojedynek jeden na jeden z ofiarnie interweniującym Philippe.
28' Bardzo dobra interwencja Juszczaka po strzale Huberta Kamińskiego.
29' (1:3) - Maciejewski w tempo na skrzydło zagrywa do Duziaka, a ten strzałem przy słupku pokonuje Philippe, tym samym kompletując hattricka.
31' Maciejewski do Duziaka, a ten oddaje strzał, który nogami instynktownie broni Philippe.
32' (1:4) - Daleki wyrzut bramkarza. Piłka trafia do Duziaka,  ten strzałem tyłem głowy lobuje bramkarza.
34' Uderzenie Sztula sprzed pola karnego instynktownie broni Juszczak.
37' (2:4) - Sztul do Chałupczaka, a ten strzałem po ziemi przy dalszym słupku zaskakuje Juszczaka.

37' (3:4) - Kłosowiak mocnym uderzeniem pod poprzeczkę pokonuje Juszczaka i mamy trafienie kontaktowe.

Kolejny mecz pierwszej ligi w poniedziałek i kolejne starcie obfitujące w piłkarskie emocje. Starcie beniaminików było niezwykle wyrównane i nie wiele brakowało, aby zakończyło się podziałem punktów. Ostatecznie górą był Elektrotim, który tym samym przedostał się w czub tabeli i ma szanse nawet na medale. FC brightONE poprzez kolejną porażkę - nadal znajduje się w strefie spadkowej, ale z każdym kolejnym meczem gra coraz lepiej i może uda mu się utrzymać w najwyższej klasie rozgrywkowej. Następne pary meczowe obu tych ekip to; FC brightONE - Cloud FC oraz Wolves Wrocław - Elektrotim.