08.02 godz. 20:15, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
( 1 : 1 )
Skład: Hanka, Nitecki, Wyszumirski, Plisner, Czarnecki, Żarek, Kuźniecow, Sowiński, Nowak, Szymanowski, Rudnicki, Kotwica
Skład: Nadgrodkiewicz, Jakiel, Kuśmierz, Jastrzębski, Rasel, Kokociński, Luźny, Rabel, Kokociński
6' Damian Sowiński
24' Dariusz Czarnecki
38' Mateusz Kuźniecow
39' Jakub Rudnicki
16' Szymon Jastrzębski
Zawodnik meczu: Dariusz Czarnecki (Kapitan All Stars był zaporą nie do przejścia dla napastników rywali. Na boisku harował jak miło, a także mógł cieszyć się ze zdobycia ważnej bramki. Wyróżnić należy również Artura Niteckiego. )

Strata KP Ogrodomanii do drugiego w stawce ForceGSM wynosi w tej chwili trzy punkty, GSM ma jednak jedno spotkanie rozegrane więcej, w przypadku wygranej zespół Roberta Jakiela zrówna się więc punktami z wiceliderem. Konkurencja nie śpi, jeśli więc Ogrodomania myśli o walce o najwyższe cele w tym sezonie powinna zrobić wszystko, żeby zdobyć komplet w pojedynku z All Stars. Czy debiutant stawi opór doświadczonemu w rozgrywkach pod balonem przeciwnikowi? Najwyższa pora zacząć punktować - powoli zbliżamy się do półmetku ligowego sezonu, a All Stars ma na koncie aż cztery porażki i tylko jedno zwycięstwo.

1' Marcin Kokociński dostaje piłkę na przedpolu i bramki przeciwników, mija obrońcę i strzela, ale piłkę po jego uderzeniu na raty chwyta bramkarz.
6' (0:1) - Pierwszy godny uwagi atak All Stars i od razu mamy bramkę. Damian Sowiński na skrzydle przyjmuje sobie piłkę i mocnym strzałem pod poprzeczkę pokonuje Rafała Rasela.
7' Uderzenie Piotra Szymanowskiego z "nożyc" i instynktownie po nim interweniuje Rasel.
8' Bardzo mocny strzał Piotra Wyszumirskiego przelatuje tuż nad poprzeczką bramki KPO.
8' Strzał Szymona Jastrzębskiego z prawej strony odbija się od słupka i wychodzi na aut.
13' Wiktor Nowak ma trochę miejsca przed polem karnym i tylko bramkarza przed sobą, lecz trafia wprost w niego!
14' Mateusz Kuźniecow zagrywa do Nowaka, a ten fatalnie pudłuje, przenosząc futbolówkę nad poprzeczką.
15' Strzał Michała Rabela przed siebie zbija Artur Nitecki.
15' Uderzenie Łukasza Nagrodkiewicza z dystansu przelatuje obok dalszego słupka bramki strzeżonej przez Niteckiego.
16' (1:1) - Rozmontowana defensywa All Stars. Rabel do M.Kokocińskiego, ten odgrywa piłkę pod bramkę do Jastrzębskiego, a ten udanie finalizuje tą akcje - umieszczając piłkę w pustej bramce.
17' Mocny strzał Nowaka z dystansu przed siebie z trudem zbija Rasel. Po chwili zaskoczyć bramkarza rywali próbuje Wyszmurski, ale jego uderzenie także golkiper świetnie broni.
21' Dobra interwencja nogami w wykonaniu Niteckiego po strzale Damiana Kokocińskiego.
22' Mocny strzał Pawła Żarka niemalże z połowy boiska. Rasel woli nie ryzykować i przenosi futbolówke nad poprzeczką.
24' (1:2) - Krótko rozegrany rzut wolny. Żarek podaje do Dariusza Czarneckiego, a ten pewnym strzałem z bliskiej odległości pokonuje Rasela!
26' Strzał Nagrodkiewicza z dystansu - Nitecki odbija przed siebie. Po chwili mamy dobitkę, na bramkę z woleja uderza D.Kokociński, ale trafia tylko i wyłącznie w poprzeczkę!
32' Rabel w pole karne zagrywa do Piotra Kuśmierza, a ten mając przed sobą tylko bramkarza, stara się go przelobować, ale przenosi piłkę nad poprzeczką.
38' (1:3) - Kuźniecow wykorzystuje dobre zagranie Szymanowskiego i mocnym strzałem pod poprzeczkę pokonuje bramkarza.
38' Nagrodkiewicz z prawej strony strzela, ale trafia w boczną siatkę.
39' (1:4) - Jest już chyba po meczu. Jakub Rudnicki wpada z piłką w pole karne i strzałem po ziemi, obok interweniującego golkipera - pakuje piłkę do siatki.
40' Rabel mija rywala i uderza wysoko nad poprzeczką!

Bardzo wyrównane spotkanie w pierwszej lidze, w którym emocji nie brakowało, a do ostatniego gwizdka sędziego mogło wydarzyć się wszystko. Koniec końców drugą wygraną w sezonie odnotował debiutant - All Stars, który tym samym przedostał się do środka ligowej stawki. Ich rywal - KP Ogrodomania przegrywając - pokrzyżował sobie plany medalowe, ale nadal walczyć będzie o jak najbardziej korzystne miejsce w górze tabeli. Nastepne pary meczowe obu tych ekip to: Wolves Wrocław - KP Ogrodomania oraz All Stars - FC Spec.