06.02 godz. 22:30, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
Skład: Koch, Sikora, Wisiecki, Gubański, Mielcarek, Dyczkowski, Wilczyński
Skład: Seifert, Kubiczek, Mikołajec, Wącior, Mrowiec, Carvalho Leal, Kinal, Kuźnik, Carqueira Pereira
2' Bartosz Sikora
5' Tomasz Mielcarek
8' Łukasz Dyczkowski
13' Tomasz Mielcarek
15' Roman Wisiecki
31' Łukasz Dyczkowski
32' Łukasz Dyczkowski
32' Marek Koch
34' Łukasz Dyczkowski
37' Bartosz Sikora
2' Marek Koch (Gol samobójczy)
9' Dominik Wącior
17' Piotr Mikołajec
20' Adam Kubiczek
23' Piotr Mikołajec
36' Damian Kuźnik
Zawodnik meczu: Łukasz Dyczkowski (Łukasz poprowadził drużynę do wygranej. Nie tylko strzelił cztery gole, ale przede wszystkim zdobywał ważne bramki, w trudnych momentach, które w końcowym rozrachunku dały kolejną wygraną. )

Tydzień numer sześć w pierwszej lidze rozpocznie się pojedynkiem dwóch beniaminków - Cloud FC i ForceGSM. Zeszłej zimy GSM wygrało 6:4, a MVP meczu okrzyknięto Bartosza Sikorę. Teraz podobny scenariusz jest bardzo prawdopodobny - Force radzi sobie rewelacyjnie będąc na drugim miejscu w tabeli ze stratą trzech oczek do FC Speca, a Sikora jest w świetnej formie - w 4 z 5 meczów, w których grał zgarniał tytuł MVP, do tego ma na koncie już 12 goli. Tyle samo bramek strzelił tej zimy Łukasz Dyczkowski, obrona Cloudu łatwego zadania mieć więc nie będzie. Czy ekipa Łukasza Jaworskiego zdoła zatrzymać ofensywny duet GSM i powalczy o punkty w najbliższy poniedziałek? Jeśli Cloud FC myśli o opuszczeniu strefy spadkowej musi zrobić wszystko, aby tak właśnie się stało.

2' (0:1) - Mocny początek w wykonaniu ForceGSM. Szybki atak tej drużyny zakończony strzałem i od razu golem. Na listę strzelców wpisuje się Bartosz Sikora.
2' (1:1) - Piotr Mikołajec popędził prawą stroną i oddaje strzał obok wychodzącego golkipera. Ten zmierza w kierunku bramki, którą asekuruje Marek Koch. Obrońca ForceGSM chcąc wybić piłkę, robi to na tyle pechowo, że umieszcza ją tuż pod poprzeczką. Mamy trafienie samobójcze i remis!
5' (1:2) - Tomasz Mielcarek na raty pokonuje Tomasza Kinala. Force znowu na prowadzeniu!
8' (1:3) - Rzut wolny dla ForceGSM. Do jego wykonania podchodzi Łukasz Dyczkowski i idealnym strzałem przy słupku - nie daje żadnych szans Kinalowi na pomyślną interwencję.
9' (2:3) - Mocny strzał Dominika Wąciora sprzed pola karnego, rykoszet i futbolówka wpada do siatki tuż obok zaskoczonego Kacpra Gubańskiego.
10' Dwa strzały Dyczkowskiego i dwie świetne interwencje Kinala.
12' Krótko rozegrany rzut wolny przez ForceGSM. Dyczkowski zgrywa futbolówkę do Sikory, a ten bez większego zastanowienia, uderza z pierwszej piłki - w poprzeczkę!
13' (2:4) - Sikora na skrzydło zagrywa do Mielcarka, a ten mocnym strzałem pod poprzeczkę pokonuje Kinala.
15' (2:5) - Zamieszanie w polu karnym Cloud. Akcji nie sfinalizował ani Dyczkowski ani Sikora i dość szczęśliwie zrobił to Roman Wisiecki, który został nabity przez obrońcę i po tym nabiciu futbolówka trzepocze w siatce.
16' Mocny strzał Damiana Kuźnika z dystansu przelatuje nieznacznie nad poprzeczką bramki Gubańskiego.
17' Sikora mógł strzelić wspaniałego gola, ale po jego strzale piętą piłka odbija się od słupka i od asekurującego bramkę Ricardo Leala, który w porę wybija futbolówkę przed siebie.
17' Strzał Wisieckiego z lewej strony i słupek ratuje Kinala od utraty gola.
17' (3:5) - Hugo Pereira do Mikołajca, a ten strzałem sprzed pola karnego zaskakuje Gubańskiego.
18' Uderzenie Mikołajca ląduje tuż obok bramki ForceGSM.
20' (4:5) - Adam Kubiczek huknął z dystansu, piłka odbija się od Wisieckiego i wpada do siatki. Cloud przegrywa już tylko jednym golem.
21' Strzał Kuźnika z woleja, z prawej strony przelatuje obok spojenia słupka z poprzeczką bramki przeciwników.
22' Zaskakujące uderzenie Sikory i instynktowna interwencja Kinala.
22' Strzał Dawida Mrowca, rykoszet i piłka ląduje na słupku!
23' (5:5) - Piotr Seifert zagrywa górną piłkę w pole karne do Mikołajca, a ten uderzeniem z główki pokonuje Gubańskiego, tym samym doprowadzając do remisu!
26' Strzał Ricardo Leala z rzutu wolnego przelatuje wysoko nad poprzeczką bramki Gubańskiego.
27' Mocne uderzenie Kubiczka z dystansu istynktownie broni Gubański.
29' Strzał Dominika Wąciora z dalszej odległości nieznacznie mija dalszy słupek bramki przeciwników.
30' Koch główką zagryw do Wilczyńskiego, a ten strzela z powietrza - obok bramki.
31' (5:6) - Koch wrzuca piłkę w pole karne. Tam odnajduje się Dyczkowski, który strzałem z główki, przy słupku pokonuje Kinala.
32' (5:7) - Sikora do Dyczkowskiego, a ten strzałem po ziemi, przy słupku zaskakuje Kinala.
32' (5:8) - Wilczyński do Kocha i mamy kolejnego gola dla ForceGSM - to jest czas tej drużyny!
33' Dyczkowski zabiera się z piłką i bliska strzela wprost w Kinala!
33' Instynktowna parada Kinala po strzale Wilczyńskiego. Po chwili szczęśliwa interwencja Gubańskiego po uderzeniu Seiferta.
34' Pereira ma przed sobą tylko bramkarza i uderza wprost w niego!
34' (5:9) - Sikora w tempo, w pole karne zagrywa do Dyczkowskiego, a ten mocnym strzałem z najbliższej odległości nie daje żadnych szans Kinalowi (któremu piłka "przełamała" ręce i wpadła do siatki).
36' (6:9) - Rajd Kuźnika, który mija po drodze obrońcę, staje oko w oko z Gubańskim i płaskim uderzeniem przy dalszym słupku go pokonuje!
37' Mielcarek mija obrońcę i mając przed sobą tylko Kinala - trafia wprost w niego! Po chwili mamy dobitkę tego samego zawodnika i kolejną dobrą interwencje golkipera. Jeszcze jedno uderzenie, tym razem Sikory - przelatuje nad poprzeczką.
37' (6:10) - Sikora dostaje piłkę w pole karne i sprytnym uderzeniem obok wychodzącego Kinala - umieszcza "balon" w sieci.

Bardzo zacięte spotkanie pierwszoligowców, w którym faworyt musiał się sporo natrudzić, aby odnieść kolejną wygraną. Gdy ForceGSM prowadził już 5:2 - wydawało się, że wszystko ma pod kontrolą. Nic bardziej mylnego, wtedy to Cloud wziął sprawy w swoje ręce i w krótkim czasie doprowadził do wyrównania. Od tamtego momentu emocje zaczęły sięgać zenitu, ale ostatecznie team Łukasza Dyczkowskiego wyszedł na prostą, wygrał 10:6 i wspólnie ze Specem dzieli fotel lidera (tyle, że beniaminek ma jedno spotkanie rozegrane więcej). Ekipa Łukasza Jaworskiego nie grała, źle, ale nie była to na tyle wystarczająca postawa, aby cieszyć się ze zdobyczy punktowej. Tym samym "niebiescy" nadal znajdują się w strefie spadkowej i jeżeli nie zaczną punktować, to się szybko z pierwszą ligą pożegnają. Nastepne pary meczowe obu tych ekip to: Ołer Meble Ogrodowe - Cloud FC oraz ForceGSM - Parker ESSC Fulanito.