03.02 godz. 20:15, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
Skład: Mikoś, Sikora, Mielcarek, Dyczkowski, Wilczyński, Polak, Uryga
Skład: Hanka, Nitecki, Plisner, Żarek, Kuźniecow, Rudnicki, Kotwica
2' Jarosław Polak
5' Paweł Wilczyński
6' Jarosław Polak
13' Tomasz Mielcarek
17' Bartosz Sikora
21' Paweł Wilczyński
22' Łukasz Dyczkowski
25' Łukasz Dyczkowski
28' Maciej Kotwica (Gol samobójczy)
30' Łukasz Dyczkowski
34' Bartosz Sikora
36' Łukasz Dyczkowski
40' Jarosław Polak
16' Mateusz Kuźniecow
22' Paweł Żarek
29' Jakub Rudnicki
Zawodnik meczu: Bartosz Sikora (Przez 40 minut sprawiał problemy defensywie All Stars. Aż cztery razy asystował przy bramkach kolegów, dwa razy sam wpisywał się na listę strzelców. Za dobrą drugą połowę wyróżnić należy też Łukasza Dyczkowskiego, który strzelił cztery gole.)

Na koniec zmagań w pierwszej lidze w tym tygodniu czeka nas potyczka K.S. All Stars i ForceGSM. Szybki rzut oka na tabelę i od razu widać kto dzisiaj występować będzie w roli faworyta. Zespół Łukasza Dyczkowskiego jest trzeci i traci sześć punktów do przewodzącego stawce FC Speca. All Stars ma trzy razy mniej punktów od swojego rywala i znajduje się w tej chwili w strefie spadkowej. Dystans do pierwszej bezpiecznej lokaty to zaledwie jedno oczko, więc debiutant ma o co walczyć. ForceGSM w przypadku wygranej zmniejszy stratę do lidera do trzech punktów, więc też ma o co grać. Szykuje nam się więc ciekawe spotkanie!

2' - (0:1) Bartek Sikora zagrywa do Jarka Polaka, a ten strzałem przy samym słupku nie daje szans Niteckiemu.
5' - (0:2) Strzał z pola karnego autorstwa Pawła Wilczyńskiego i Nitecki znów musi schylać się do siatki w poszukiwaniu futbolówki.
6' - (0:3) Świetnie wygląda współpraca pomiędzy Sikorą i Polakiem - ponownie Bartek w roli asystenta, a Jarek w roli kata Niteckiego. Piłkę z linii próbował wybijać jeszcze obrońca All Stars, o tym że próba do udanych nie należała najlepiej świadczy jego późniejszy komentarz ("K.... mać jeb...!").
11' - Jarek Polak miałby już na koncie hattricka, ale nie ma bo w porę z bramki wyszedł Nitecki. ForceGSM otrzymuje zaledwie rzut rożny.
11' - Bartosz Sikora z wolnego posyła piłkę nad poprzeczką.
13' - (0:4) Nitecki kapituluje po strzale z 3 metrów w wykonaniu Tomasza Mielcarka. Asystę przy golu zapisujemy Dominikowi Urydze.
16' - (1:4) Precyzyjne uderzenie z rzutu wolnego w prawą część bramki zostaje zamienione na gola przez Mateusza Kuźniecowa.
17' - Bramkarz ForceGSM udanie broni strzał Tomasza Hanki.
17' - (1:5) Dokładne dalekie podanie od bramkarza otrzymuje Bartosz Sikora i strzałem z lewej strony pokonuje Artura Niteckiego.
20' - Piłka po strzale Pawła Wilczyńskiego zatrzymuje się na słupku.
21' - Kontuzjowany bramkarz All Stars nie jest w stanie kontynuować spotkania. Jego miejsce między słupkami musi zająć gracz z pola.
21' - (1:6) Bezlitośnie wykorzystuje to ForceGSM - król asyst dzisiejszego wieczoru - Bartek Sikora zagrywa do Pawła Wilczyńskiego, a ten umieszcza piłkę w siatce.
22' - (2:6) Szybka akcja All Stars - Kuźniecow do Rudnickiego, Rudnicki do Żarka i mamy bramkę dla graczy w żółtych koszulkach.
22' - (2:7) Ekspresowa odpowiedź GSM - po złym podaniu Kuźniecowa piłkę przechwytuje Dyczkowski i mocnym uderzeniem z dystansu pokonuje "golkipera" All Stars.
25' - (2:8) Spore zamieszanie pod bramką All Stars, Łukasz Dyczkowski umieszcza piłkę w siatce strzałem z 2 m.
28' - (2:9) Kolegów z GSM w strzelaniu wyręczają zawodnicy All Stars - pechowym autorem bramki samobójczej zostaje Maciej Kotwica.
29' - (3:9) Teraz All Stars strzela już w dobrą stronę - Mikosia pokonuje Jakub Rudnicki.
30' - (3:10) Łukasz Dyczkowski ustrzela hattricka a pomaga mu w tym najlepiej asystujący dzisiaj zawodnik - Bartek Sikora.
30' - Mocny strzał z wolnego Kuźniecowa udanie broni bramkarz Force.
34' - (3:11) Sikora strzałem z półobrotu pokonuje bramkarza All Stars.
36' - (3:12) Czwartą bramkę w dniu dzisiejszym strzela Łukasz Dyczkowski, tym razem dla odmiany głową.
38' - Strzał z dystansu Rudnickiego udanie wyłapuje bramkarz Force.
40' - (3:13) Hattricka ustrzela Jarek Polak, strzałem z powietrza zamykając podanie z narożnika boiska.

Tabela nie kłamała, a przewidywania bukmacherów się sprawdziły - faworyt nie zawiódł. ForceGSM był zespołem zdecydowanie lepszym i przez 40 minut kontrolował przebieg spotkania zasłużenie zgarniając komplet punktów. Następne pary meczowe obu tych ekip to: KP Ogrodomania - K.S. All Stars oraz Cloud FC - ForceGSM.