03.02 godz. 19:30, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
Skład: Gul, Dobosz, Guźniczak, Procyszyn, Janik, Buczyński
Skład: Nadgrodkiewicz, Jakiel, Kuśmierz, Rasel, Kokociński, Luźny, Rabel, Kokociński, Winnicki
4' Piotr Buczyński
19' Piotr Buczyński
20' Marcin Janik
3' Damian Kokociński
9' Michał Rabel
14' Michał Rabel
29' Damian Kokociński
34' Piotr Kuśmierz
Zawodnik meczu: Damian Kokociński (Aktywny przez całe spotkanie, autor dwóch bramek i jednej asysty. Wyróżnić należy również bramkarza Moico - Zbyszka Guźniczaka.)

Cztery mecze i zaledwie trzy punkty (ugrane z ostatnimi w tabeli FC brightONE) - nie tak wyobrażali sobie zimę 2017 pod balonem gracze Moico, którzy edycję wcześniej cieszyli się z mistrzowskiego tytułu. Na chwilę obecną ekipie Pawła Dobosza bliżej do drugiej ligi, niż do pozycji medalowych, jeśli więc chcą oni jeszcze myśleć o czymś w tym sezonie muszą zacząć zbierać punkty zanim będzie na to za późno. Ogrodomania ze swoich poczynań może być w miarę zadowolona - w tej edycji uległa tylko ForceGSM, a więc wicemistrzowi drugiej ligi z zeszłej zimy. Czy ulegnie także mistrzom ligi pierwszej, czy Moico jednak faktycznie jest w kryzysie i KPO zgarnie łatwe punkty?

1' - Pierwsze sekundy i pierwszy strzał w tym meczu - Paweł Dobosz posyła piłkę obok słupka.
1' - Atakuje też KPO, Zbyszek Guźniczak nie daje się jednak zaskoczyć.
3' - (1:0) Ogrodomania na prowadzeniu - podanie z prawej strony Marcina Kokocińskiego udanie zamyka znajdujący się w polu karnym Damian Kokociński.
4' - (1:1) Moico udaje się szybko wyrównać - strzał w długi róg zostaje zamieniony na bramkę przez Piotra Buczyńskiego.
4' - Guźniczak ma sporo szczęścia - kilka centrymetrów niżej i mielibyśmy piłkę w siatce, a tak trafia ona tylko w poprzeczkę.
5' - Marcin Janik z wolnego, strzał dobrze broni Rasel.
7' - Uderza Marcin Kokociński, znów bez zarzutu spisuje się golkiper Moico.
9' - (2:1) Precyzyjny strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego oddaje Michał Rabel, Guźniczak nie ma za wiele do powiedzenia i musi wyjąć piłkę z siatki.
11' - Marcin Kokociński posyła piłkę nad poprzeczką.
13' - Kąśliwy strzał w wykonaniu Bartłomieja Gula, Rasel zachowuje jednak czujność.
14' - (3:1) Damian Kokociński podaje do Michała Rabela, a ten ładnym strzałem pokonuje Guźniczaka i zwiększa prowadzenie KPO.
16' - Guźniczak do Gula, zabrakło jednak precyzji w uderzeniu obrońcy Moico.
17' - Strzał Damiana Kokocińskiego udanie broni Guźniczak.
18' - Marcin Kokociński uderza z prawej strony, piłka zatrzymuje się na poprzeczce, a ławka KPO nie dowierza ("K...co jest?"; "Niżej!").
19' - (3:2) Praktycznie z połowy strzał oddaje Piotr Buczyński, piłka wpada do siatki i już tylko bramkę straty ma Moico do KPO.
20' - (3:3) Marcin Janik pokonuje Rafała Rasela precyzyjnym uderzeniem z rzutu wolnego.
22' - Dobra interwencja Guźniczaka po strzale Jakiela.
26'- KPO próbuje przebić się przez obronę Moico, jednak strzały albo są blokowane przez defensorów, albo wyłapuje je Guźniczak.
29' - (4:3) Po błędzie Janika piłkę przejmuje Damian Kokociński i strzałem zza pola karnego pokonuje Guźniczaka.
31' - Głową uderza Michał Rabel, futbolówkę pewnie wyłapuje golkiper Moico.
33' - Atomowe uderzenie Rabela udanie broni Guźniczak, tak samo jak późniejszą dobitkę Marcina Kokocińskiego.
35' - (5:3) Dokładną piłkę przez całe boisko zagrywa Paweł Winnicki, znajdujący się w polu karnym adresat podania - Piotr Kuśmierz sprytnym wolejem zaskakuje natomiast Guźniczaka.
36' - Niewiele zabrakło a byłoby 6:3 - piłka po strzale Michała Rabela nieznacznie mija się ze słupkiem.
40' - Jeszcze jedna próba Janika z rzutu wolnego, tym razem mniej udana, niż wcześniejsza.

KP Ogrodomania stworzyła sobie tego dnia więcej sytuacji, strzeliła o dwie bramki więcej i zasłużenie zainkasowała trzy punkty. Gdyby nie dobra postawa bramkarza Moico, Zbyszka Guźniczaka,  zwycięstwo KPO byłoby jeszcze bardziej okazałe. Sytuacja Moico nie wygląda różowo. Ostatni w tabeli zespół Pawła Dobosza o poprawę swojej sytuacji zawalczy w następnej kolejce z Ołerem Meble Ogrodowe, KPO natomiast skrzyżuje rękawice z K.S. All Stars.