20.01 godz. 20:15, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adam Rynkowski
6 : 7
( 5 : 4 )
Skład: Seifert, Kiliszek, Mikołajec, Jędrzejak, Mrowiec, Carvalho Leal, Kinal, Kuźnik, Carqueira Pereira, Kozioł, Martyński
Skład: Waleszczyński, Śliżewski, Zając, Zając, Małolepszy, Janowski, Szydło
5' Hugo Miguel Carqueira Pereira
9' Hugo Miguel Carqueira Pereira
15' Piotr Seifert
18' Piotr Mikołajec
33' Damian Kuźnik
36' Piotr Mikołajec
40' Dawid Mrowiec
3' Piotr Zając
4' Michał Szydło
7' Piotr Zając
13' Piotr Zając
18' Michał Szydło
19' Piotr Zając
22' Michał Śliżewski
39' Michał Szydło
Zawodnik meczu: Piotr Mikołajec (Dwa gole i to w kluczowych momentach. Bez tego ekipa Cloudu nie odniosłaby końcowego triumfu. Wyróżnienia wędrują także do speców od hat-tricków z Fulanito - Piotrka Zająca i Michała Szydło.)
Aż siedem miejsc w tabeli dzieli zespoły Fulanito i Cloud FC. Siedem miejsc to jednak tylko trzy punkty różnicy, beniaminek w przypadku zwycięstwa może więc znacznie podskoczyć w stawce, a przynajmniej uciec ze strefy spadkowej,w której obecnie się znajduje. Łatwo o to nie będzie, ale nie takie cuda widziała już murawa obiektu Olimpijskiego, więc kto wie, może "Poprzednio awansowała FC" da radę zatrzymać grające miłą dla oka piłkę "Szachownice". Aby ta sztuka Cloudowi się udała w pierwszej kolejności team Łukasza Jaworskiego musi zatrzymać lidera klasyfikacji topowych strzelców - Piotrka Zająca, który jest w wyśmienitej dyspozycji i strzela gole jak na zawołanie.

1' - Marcin Martyński z dystansu, piłka wędruje nad poprzeczką.
2' - Michał Szydło uderza, dobrze jednak Tomasz Kinal.
3' - (1:0) Mocno w środek strzela Piotrek Zając, a Kinalowi nie udaje się zatrzymać tego strzału, dzięki czemu "Szachownice" obejmują prowadzenie.
4' - (2:0) Obejmują i bardzo szybko podwyższają prowadzenie, a konkretnie podwyższa je Michał Szydło!
5' - (2:1) Cloud szybko bierze się do odrabiania strat - gola strzela Hugo Miguel Pereira!
7' - (3:1) Lukę między słupkiem a Kinalem wypatruje Piotrek Zając i właśnie w krótki róg pakuje piłkę podwyższając na 3:1!
9' - (3:2) Rzut wolny dla Cloudu, do piłki podchodzi Hugo Pereira, uderza, mamy jeszcze rykoszet i piłka wpada do bramki przy samym słupeczku.
10' - Cloud trafia w spojenie, niewiele zabrakło, a mielibyśmy remis.
13' - (4:2) Piotrek Zając nic sobie nie robi z przyklejonego do pleców obrońcy Cloudu i uderza zza pola karnego, a pilka wpada do siatki, dzięki czemu napastnik Fulanito może cieszyć się już z hat-tricka.
13' - Osiągnięcie sprzed chwili tak zaaferowało Piotrka Zająca, że aż oślepł na chwilę i nie trafił na pustą bramkę z dwóch metrów.
15' - (4:3) Cloud ciągle goni - kolejny strzał, rykoszet i piłka w siatce! Gola zapisujemy Piotrkowi Seifertowi!
18' - (4:4) Piotr Mikołajec mija Mateusza Janowskiego i mamy remis!
18' - (5:4) "Szachownice" znów na prowadzeniu - piłkę w siatce umieszcza Michał Szydło.
19' - Za grę bez gwizdka żółtą kartkę ogląda Piotrek Zając.
22' - Za przerwanie korzystnej akcji żółtą kartką ukarany zostaje Michał Śliżewski.
23' - Piotr Zając uderza z połowy, dobrze interweniuje jednak Tomek Kinal.
25' - Akcja z cyklu "dzik w żółędzie" w wykonaniu Pawła Jędrzejaka kończy się niecelnym uderzeniem.
30' - Michał Szydło trafia w boczną siatkę.
32' - Marek Zając posyła piłkę nad poprzeczkę.
33' - (5:5) Stojący praktycznie na połowie Damian Kuźnik korzysta z braku krycia i uderza, zaskakując Mateusza Janowskiego!
36' - (5:6) Cloud obejmuje prowadzenie! Damian Kuźnik podaje do Piotra Mikołajca, a ten mocnym strzałem pakuje piłkę pod poprzeczkę!
37' - Fenomenalna parada Kinala po strzale Waleszczyńskiego!
39' - (6:6) Straszne zamieszanie pod bramką Kinala, najprzytomniej zachowuje się Michał Szydło, który umieszcza piłkę w siatce, kompletując tym samym hat-tricka i doprowadzając do remisu!
40' - (6:7) Co tu się dzieje! Dawid Mrowiec oddaje strzał z 7 metra i mamy 7. bramkę dla Cloudu! Ten gol może mieć wagę trzech punktów!

Fulanito drugą kolejkę z rzędu serwuje kibicom nie mecz a thriller, na nieszczęście dla fanów "Szachownic", po raz drugi bez happy endu. Osoby o słabych nerwach nie powinny pojawiać się na spotkaniach tego zespołu, bo jeśli jeszcze wcześniej coś obstawią u bukmachera mogą dostać zawału. Kolejny raz do końca nie wiedzieliśmy kto będzie się cieszył z punktów po 40 minutach gry, bramka w ostatnich sekundach autorstwa Dawida Mrowca zadecydowała jednak o tym, że szczęśliwcem tym został zespół Cloudu. O kolejne punkty powalczą oni z drużyną Ołer Meble Ogrodowe, rywalem Fulanito będzie natomiast ekipa Old Blue Angels.