20.01 godz. 21:05, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adam Rynkowski
( 1 : 2 )
Skład: Koch, Mikoś, Sikora, Bienas, Mielcarek, Jastrzębski, Dyczkowski, Gmerek, Uryga
Skład: Jakiel, Kuśmierz, Kokociński, Luźny, Rabel, Kokociński, Węcławski, Pastuszka, Szczucki, Winnicki, Wojciechowski
5' Bartosz Sikora
7' Łukasz Dyczkowski
25' Bartosz Sikora
26' Dominik Uryga
29' Łukasz Dyczkowski
31' Bartosz Sikora
4' Damian Kokociński
24' Michał Rabel
32' Karol Luźny
Zawodnik meczu: Bartosz Sikora (Był non stop pod grą i ciągle robił zamieszanie w szeregach obronnych przeciwnika. Opłaciło się - w końcu mecz kończy z hat-trickiem. Na wyróżnienie zasługuje również Łukasz Dyczkowski.)

Dzisiaj, po dwutygodniowej przerwie ujrzymy na murawie w końcu drużynę KP Ogrodomanii. Rywalem ekipy Roberta Jakiela będzie ForceGSM, które tak wypoczęte jak KPO nie jest, bo ma już za sobą poniedziałkowy pojedynek z debiutantem - Wolves Wrocław (wygrany 11:6). Ogrodomania w tym sezonie jeszcze nie przegrała. Czy podtrzyma dobrą passę w trzeciej kolejce? Jeśli tylko znajdzie sposób na ofensywnie usposobionych Sikorę i Dyczkowskiego jest na to spora szansa.

4' - (1:0) Strzał w długi róg Damiana Kokocińskiego i mamy piłkę w siatce! KPO wychodzi na prowadzenie!
5' - (1:1) Force wyrównuje. Wolny dla GSM, Dyczkowski do Sikory i uderzenie Bartka z 12 metra - po nim Paweł Szczucki może już tylko wyjąć piłkę z siatki!
7' - (1:2) Dominik Uryga podaje do Łukasza Dyczkowskiego, a ten płaskim strzałem z dalszej odłegłości pokonuje golkipera KPO, wzbudzając uznanie na trybunach ("Ale przyje... ładnie!").
9' - Michał Rabel obok słupka.
13' - Bartek Sikora myli się o 2,5 metra.
14' - Musimy uruchomić goal-line technology - Łukasz Dyczkowski wali jak z armaty, piłka odbija się od poprzeczki, a później od ziemi, ale arbiter wspomożony najnowszą technologią nie ma wątpliwości - piłka linii bramkowej nie przekroczyła całym obwodem i o golu nie może być mowy.
19' - Dobre uderzenie Tomasza Mielcarka, na posterunku jednak Szczucki.
22' - Michał Rabel z bliska nad poprzeczką.
24' - Marcin Kokociński z dystansu, futbolówkę łapie golkiper Force.
24' - (2:2) Zamieszanie w szeregach obronnych ForceGSM bezlitośnie wykorzystuje Michał Rabel, który uderza z lewej strony i pakuje piłkę do siatki! Od nowa zaczyna się nam walka o punkty.
25' - (2:3) Sikora w sytuacji sam na sam z golkiperem rywala zachowuje zimną krew i wyprowadza Force na prowadzenie! Asystę zalicza Łukasz Dyczkowski.
26' - (2:4) Dominik Uryga uderza z czuba i mamy już dwie bramki przewagi GSM!
29' - (2:5) Ładne uderzenie z woleja w wykonaniu Łukasza Dyczkowskiego i piłka w siatce!
31' - (2:6) Rajd prawą flanką Sikory kończy się mocnym strzałem po długim i mamy już cztery gole przewagi Force!
32' - (3:6) Piękne uderzenie Karola Luźnego - piłka zmiata pajęczynkę i zabija pająka! Futbolówka wpadła w samo okienko, ani pająk, ano bramkarz KPO nie mieli przy tym najmniejszych szans.
34' - Fatalne pudło Jana Mikosia.
35' - Pięknie złożył się do tego uderzenia Marcin Kokociński, bramkarz zbił jednak piłkę ciałem na poprzeczkę.
36' - Strzał Michała Rabela dobrze broni Gmerek.
38' - Sikora do Dyczkowskiego i mocne, a zarazem mocno niecelne uderzenie Łukasza.

Popsuło ForceGSM dobrą passę KP Ogrodomanii. Ekipa Roberta Jakiela nie znalazła sposobu na zatrzymanie bramkostrzelnego duetu Sikora-Dyczkowski, a to kosztowało KPO stratę trzech punktów, które powędrowały na konto ForceGSM. Team Łukasza Dyczkowskiego jest obecnie drugi w stawce, a w następnej kolejce powalczy z All Stars. Szósta KP Ogrodomania zmierzy się natomiast z Moico.