18.01 godz. 19:30, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
( 5 : 2 )
Skład: Gul, Dobosz, Zawisza, Sienkiewicz, Janik, Sienkiewicz, Buczyński, Michalak
Skład: Diakun, Lipski, Janowicz, Domaszewicz, Juszczak, Blacha, Hopej, Owsianko
5' Piotr Buczyński
9' Patryk Juszczak (Gol samobójczy)
22' Bartłomiej Owsianko (Gol samobójczy)
25' Piotr Buczyński
3' Arkadiusz Domaszewicz
12' Jędrzej Diakun
15' Michał Hopej
16' Filip Blacha
20' Bartłomiej Owsianko
26' Krzysztof Lipski
35' Bartłomiej Owsianko
Zawodnik meczu: Bartłomiej Owsianko (Piłkarz orkiestra - podawał, asystował, strzelał, zdobywał gole - i to i z gry i ze stałych fragmentów, ba - nawet do obu bramek. Wszędzie było go pełno.)

Po jednym zwycięstwie i jednej porażce mają na swoim koncie ekipy Elektrotimu i Moico. Ilość bramek straconych w przypadku obu zespołów jest podobna (odpowiednio 12 i 14), w trafianiu do siatki zespół Pawła Dobosza jest jednak o wiele bardziej oszczędny. W piłce nożnej wygrywa ten zespół, który strzeli więcej bramek, jeśli Moico myśli więc dzisiaj o jakiejś zdobyczy punktowej musi się postarać, bo Elektrotim, mający w składzie takich snajperów jak Bartłomiej Owsianko, Arek Domaszewicz, czy Marcin Duziak pod balonem piłkę w siatce umieszcza bardzo chętnie.

3' - (1:0) Elektrotim otwiera wynik spotkania a na listę strzelców wpisuje się Arkadiusz Domaszewicz!
4' - Filip Blacha trafia w boczną siatkę.
5' - (1:1) Strzał z prawej strony autorstwa Piotra Buczyńskiego i mamy piłkę w siatce!
9' - (1:2) Moico wychodzi na prowadzenie, a wszystko przez nieporadną interwencję golkipera Elektrotimu!
12' - (2:2) No i znów mamy remis. Przed linią pola karnego faulowany jest Michał Janowicz, za co arbiter Niciński dyktuje rzut wolny. Do piłki podchodzi Jędrzej Diakun i w pierwszej kolejności obija mur, ale w drugiej nie daje szans Michalakowi i pakuje piłkę do siatki!
15' - (3:2) Bartłomiej Owsianko dobrze wypatruje w polu karnym Michała Hopeja, zagrywa mu piłkę, a ten dokłada nogę i z bliskiej odległości pokonuje golkipera Moico!
16' - (4:2) Prowadzenie podwyższa Filip Blacha, a w roli asystenta ponownie występuje Bartłomiej Owsianko!
20' - (5:2) Koledzy docenili Bartłomieja Owsianko i w podzięce za dwie asysty obsłużyli go świetnym podaniem, a on je bezbłędnie wykończył. W roli "obsługującego" wystąpił Arek Domaszewicz.
22' - (5:3) Piłkarz orkiestra z Bartłomieja Owsianko - podaje, asystuje, strzela i to w obie strony - do dwóch asyst i jednego gola zawodnik Elektrotimu dokłada jeszcze "swojaka".
25' - (5:4) Przewaga Elektrotimu topnieje szybciej, niż śniegi Arktyki. Moico łapie kontakt z rywalem, a wszystko za sprawą Piotra Buczyńskiego!
26' - (6:4) Bartłomiej Owsianko zamienia się w pół-człowieka - pół-asystę i ponownie kreuje sytuację strzelecką swojemu koledze - a konkretnie Krzysztofowi Lipskiemu, który wykorzystuje ją bez zarzutu i pokonuje Michalaka!
33' - "Ja pierd...!" - nie ma co się dziwić złości Mateusza Sienkiewicza, w końcu strzela i strzela a piłka kompletnie się nie chce słuchać.
35' - (7:4) Większy posłuch piłka ma u Bartłomieja Owsianko, czyli dzisiejszego "piłkarza orkiestry". Zawodnik Elektrotimu pokonuje golkipera Moico precyzyjnym uderzeniem z rzutu wolnego prawie z połowy boiska!

Elektrotim w pełni zasłużenie inkasuje w dniu dzisiejszym trzy punkty, w dużej mierze dzięki świetnej postawie Bartłomieja Owsianko, który nie brał udziału tylko przy dwóch pierwszych bramkach dla swojej drużyny. Znajdujące się obecnie w strefie spadkowej Moico zmierzy się w następnej kolejce z FC Specem. Elektrotim w najbliższym tygodniu czeka pauza, później zawodnicy Michała Janowicza zmierzą się z Fulanito.