13.01 godz. 19:30, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
( 1 : 4 )
Skład: Koch, Mikoś, Sikora, Gubański, Jastrzębski, Dyczkowski
Skład: Franz, Kucharski, Grygiel, Lechiniak, Habas, Chołody, Cebula, Niewiadomski, Podymkiewicz
5' Bartosz Sikora
7' Łukasz Dyczkowski
10' Karol Jastrzębski
25' Bartosz Sikora
30' Karol Jastrzębski
31' Bartosz Sikora
36' Bartosz Sikora
5' Łukasz Chołody
26' Łukasz Chołody
Zawodnik meczu: Bartosz Sikora (ForceGSM strzeliło dziś 8 bramek, a przy pięciu z nich udział miał Bartek Sikora - cztery razy samemu pokonując golkipera Ołera, a raz asystując. Prawdziwy lider ofensywy GSM.)
Debiut w OFC ekipy Marka Kucharskiego wypadł całkiem udanie - Ołer pokonał mistrza drugiej ligi z zeszłej zimy. Teraz przyjdzie mu się zmierzyć z wicemistrzem - ForceGSM. Team Łukasza Dyczkowskiego do porażek pod balonem przyzwyczajony nie jest (w II edycji przegrał tylko raz), jednak inauguracja sezonu okazała się falstartem i GSM musiał uznać wyższość Old Blue Angels. Teraz Dyczkowski i spółka powalczą więc o komplet oczek. Cel Ołera, który radzić będzie musiał sobie bez Norberta Gontarza (czerwona kartka w meczu z Elektrotimem), jest podobny. Zapowiada się nam więc zacięty i ciekawy pojedynek. Czy taki będzie w rzeczywistości? Zaraz się przekonamy!

5' - (0:1) ForceGSM wychodzi na prowadzenie, a na listę strzelców wpisuje się Bartek Sikora! Gola by nie było, gdyby nie świetne podanie Kacpra Gubańskiego.
5' - (1:1) Błyskawiczna odpowiedź Ołera - Łukasz Chołody uderza z lewej nogi i pakuje piłkę w samo okienko!
7' - (1:2) GSM ponownie w natarciu - Tomasza Franza pokonuje Łukasz Dyczkowski!
7'- (1:3) Trzynastka może być pechową liczbą dla ekipy Ołer Meble Ogrodowe - w końcu mamy dziś piątek trzynastego, a drużyna Marka Kucharskiego traci już dwie bramki do przeciwnika. Za to na pewno szczęśliwą cyfrą będzie siódemka dla Łukasza Dyczkowskiego - kapitan GSM w 7. minucie zalicza dwa trafienia, a przy drugim asystuje mu kolega z "7" na plecach - Bartek Sikora!
10' - (1:4) Rośnie nam przewaga Force, a zwiększa ją w 10. minucie gracz z "10" na koszulce - Karol Jastrzębski!
24' - Swoich sił próbuje Kacper Gubański, z kalibracją celownika zawodnika Force nie jest jednak najlepiej i futbolówka drogi do siatki nie znajduje.
25' - (1:5) Sikora dwadzieścia minut nie trafił do siatki i postanowił zmienić ten stan rzeczy po raz drugi pokonując Tomasza Franza! Kacper Gubański może i celownika przed meczem nie skalibrował, ale co do jego podań nie można mieć zastrzeżeń - to już druga asysta tego piłkarza dzisiejszego wieczoru, druga też przy golu Sikory.
26' - (2:5) Ołer jeszcze białej flagi nie wywiesił - ponownie daje o sobie znać Łukasz Chołody, który psuje humor stojącemu między słupkami Janowi Mikosiowi posyłając piłkę między jego nogami!
30' - (2:6) O sobie przypomina także Karol Jastrzębski, dla którego również jest to drugie trafienie dzisiaj. GSM posiadają już 4 gole przewagi nad rywalem.
31' - (2:7) Skoro Chołody, Dyczkowski i Jastrzębski ustrzelili po dublecie Bartek Sikora postanawia pokazać kto dzisiaj jest w najlepszej dyspozycji strzeleckiej i dublet zamienia na hat-tricka, po raz trzeci zmuszając do kapitulacji Tomka Franza!
36' - (2:8) Co tam dublety i hat-tricki, jak można w meczu walnąć cztery bramki. Tak wygląda motto na dziś wieczór Bartka Sikory, który na cztery minuty przed końcem po raz kolejny pokonuje Franza, oddając strzał z pola karnego. Asystuje mu przy tym autor jednego z dubletów - Karol Jastrzębski.

Pojedynek pomiędzy drużyną Ołer Meble Ogrodowe i ForceGSM zapowiadał się wyrównanie, jednak w rzeczywistości taki nie był. Łukasz Dyczkowski i jego koledzy zasłużenie inkasują trzy punkty, a o kolejne będą bić się z trudnym przeciwnikiem - Wolves Wrocław. Ołer łatwo mieć też nie będzie - na jego drodze stanie Old Blue Angels.