Skład: Nadgrodkiewicz, Jakiel, Kuśmierz, Kahlert, Pastuszka, Rabel, Kokociński, Węcławski, Szczucki
14' Robert Jakiel
24' Karol Węcławski
36' Michał Rabel
39' Michał Rabel
Zawodnik meczu: Michał Rabel (Nie do zatrzymania dla defensywy Cloud FC. Michał zagrał bardzo dobre spotkanie, a przede wszystkim jak na napastnika przystało - był skuteczny. Ostatecznie zakończył spotkanie z czterema trafieniami. Wyróżnić należy także Piotra Mikołajca.)

Inauguracyjne spotkanie III zimowej edycji rozgrywek Wrocbal Olimpijski FC będzie pojedynkiem piątego zespołu ubieglego sezonu - Ogrodomanii z beniaminkiem - Cloud FC. Biorąc pod uwagę te dwa fakty - faworytem wydaje się team Roberta Jakiela, ale dawny IBM Blue po świetnym sezonie jesiennym nie jest skazywany na pożarcie, pod warunkiem, że zjawi się pod balonem w mocnym składzie. Czy dojdzie do starcia dwóch świetnych snajperów - Michała Rabela i Piotra Mikołajca? Jeżeli tak - to kto będzie w nim górą? Która drużyna zwycięży? Kto jako pierwszy w nowym sezonie trafi do siatki rywala? Na te i inne pytania odpowiedź poznamy już dzisiaj przed godziną 22!

2' Świetna interwencja Tomasza Kinala po strzale Michała Rabela. Po chwili Kinal znowu dobrze interweniuje po uderzeniu Karola Węcławskiego.
4' (1:0) - Po dobrze rozegranym rzucie rożnym podaniem obsłużony zostaje Michał Rabel, który mocnym strzałem przy słupku pokonuje Kinala. Mamy pierwszego gola w tym spotkaniu i zarówno w trzeciej edycji.
5' (2:0) - Rabel strzałem z dystansu, przy dalszym słupku pokonuje Kinala po raz drugi.
6' Uderzenie Piotra Mikołajca z dystansu do boku zbija Paweł Szczucki.
9' Strzał Hugo Miguela Cerqueira Pereiry ląduje na bocznej siatce bramki strzeżonej przez Szczuckiego.
10' Słupek po uderzeniu Dominika Wąciora!
11' Błąd obrony Cloud w rozegraniu i piłkę przejmuje Rabel, ale w sytuacji sam na sam z bramkarzem - uderza wprost w niego!
11' (2:1) - Płaskie uderzenie Dominika Wąciora sprzed pola karnego wpada do siatki tuż przy słupku, obok starającego się interweniować golkipera.
12' (2:2) - Po podaniu Piotra Mikołajca - Dawid Mrowiec trafia wprost w bramkarza. Po chwili piłka trafia pod nogi Piotra Seiferta, który ładnym strzałem pod poprzeczkę doprowadza do wyrównania.
14' (3:2) - Robert Jakiel na skrzydle mija rywala, schodzi do środka i uderzeniem po ziemi, przy krótszym słupku zaskakuje Kinala. KPO odzyskuje prowadzenie!
15' Pereira z dystansu i piłka przelatuje nieznacznie obok spojenia słupka z poprzeczką bramki rywali.
16' Mocny strzał Węcławskiego z dalszej odległości - Kinal odbija przed siebie.
16' (3:3) - Mrowiec ładnym, mocnym strzałem pod poprzeczkę nie daje żadnych szans bramkarzowi na skuteczną interwencje.
17' Szczucki wygrywa pojedynek jeden na jeden z Mrowcem.
20' Po szybko rozegranym rzucie rożnym Mrowiec uderza tuż obok bramki.
22' Poprzeczka po uderzeniu Dominika Wąciora!
24' (4:3) - Węcławski mocnym uderzeniem zaa pola karnego pokonuje Kinala, a więc KPO wychodzi na prowadzenie!
28' Czy to strzał, czy podanie? Centrostrzał jak mawia jeden z komentatorów piłki nożnej w wykonaniu Rabela i udana interwencja Kinala.
32' Szarża Dominika Wąciora lewą stroną zakończa uderzeniem, które przed siebie zbija bramkarz.
36' (5:3) - Rabel kompletuje hattricka za sprawą mocnego strzału z pola karnego.
37' Strzał Marcina Kokocińskiego z dystansu i jego uderzenie świetnie broni Kinal. Po chwili ten sam zawodnik oddaje kolejny strzał i znowu fantastycznie broni go bramkarz Cloud.
38' (5:4) - Wącior zmniejsza dystans do rywala strzelając gola kontaktowego.
39' (6:4) - Rabel chyba rozstrzyga losy tego widowiska. Zawodnik z numerem "9" na plecach staje oko w oko z Kinalem i strzałem w długi róg bramki go pokonuje.
39' (6:5) - To jeszcze nie koniec, bowiem Piotr Mikołajec strzela kolejnego gola.

Inauguracyjne spotkanie III sezonu WOFC nie zawiodło. KPO i Cloud stworzyły niezły spektakl z ogromną dawką emocji - ze zwrotami akcji i dużą ilością goli. Koniec końców o jedną bramkę lepszy okazał się team Roberta Jakiela, który uczynił tym samym pierwszy krok w kontekście walki o najwyższe cele. Ekipa przegrana zaprezentowała się dobrze, pokazując, że będzie trzeba na nich uważać w tym sezonie. W następnym spotkaniu KP Ogrodomania zagra z FC brightONE, z kolei Cloud FC "skrzyżuje rękawice" z Asplexem.