26.02 godz. 14:35, Przesmyckiego 10, Sedzia: Tomasz Pondel
( 6 : 1 )
Skład: Kwok, Bielawski, Ziemba, Ginardo, Soczomski, Tapka, Wiewióra
Skład: Dychus, Dychus, Konkel, Jankowski, Wysoczański, Bednarek, Mikołajczyk, Wrzesień, Jurkiewicz
12' Robert Ziemba
4' Patryk Jurkiewicz
9' Alojzy Dychus
15' Piotr Wysoczański
17' Patryk Jurkiewicz
19' Krzysztof Mikołajczyk
20' Paweł Jankowski
22' Mariusz Wrzesień
28' Paweł Jankowski
31' Patryk Jurkiewicz
32' Mariusz Wrzesień
34' Piotr Wysoczański
34' Alojzy Dychus
Zawodnik meczu: Patryk Jurkiewicz (Patryk do spółki z Piotrem Wysoczańskim był motorem napędowym "Szerszeni" Obaj zawodnicy mieli duży wpływ na tak wysokie zwycięstwo. )

Przed nami ostatni mecz dnia, The Hornets podjmują Kuehne+Nagel Bielany Wrocławskie. Zespół Alojzego Dychusa jeśli wygra, zapewni sobie mistrzostwo 2 ligi. Szanse są spore gdyż zespół z Bielan przybył bez swojego snajpera, Marcina Lisowskiego.

4' GOL! (1:0) Patryk Jrkiewicz otwiera wynik tego spotkania! Piłka po rykoszecie wpada do siatki.
7' Kolejna okazja dla Hornetsów! Mocny strzał Alojzego Dychusa trafia w nogi Pawła Jankowskiego ale Wiewióra nie daje się zaskoczyć.
9' GOL! (2:0) Alojzy Dychus dobija swój strzał, który trafił w słupek!
11' GOL! (2:1) Fabian Kwok wstrzelił piłkę w pole karne, Robert Ziemba przecina tor lotu piłki i mamy kontaktowe trafienie.
14' Czas dla Kuehne+Nagel Bielany.
15' GOL! (3:1) Piotr Wysoczański otrzymuje dokładne podanie od Patryka Jurkiewicza i nie pozostaje mu nic innego jak dołożyć nogę.
17' GOL! (4:1) Kapitan "Szerszeni" rewanżuje się Jurkiewiczowi i teraz to ten drugi strzala z najbliższej odległości do pustej bramki!
19' GOL! (5:1) Wiewióra broni strzał Jankowskiego, jednak w polu karnym przytomnie zachowuje się Krzysztof Mikołajczyk i strzałem na raty pokonuje bramkarza K+N.
20' GOL! (6:1) Jankowski podwyższa prowadzenie po akcji Wysoczańskiego.
21' Po strzale Tapki, piłkę z pustej bramki wybija Patryk Jurkiewicz. Zawodnicy Kuehne+Nagel domagają się rzutu karnego sugerując zagranie ręką przy tej interwencji.
22' GOL! (7:1) Mocny strzał Września po podaniu Grześka Dychusa i piłka mija bramkarza K+N, znajdując drogę do bramki przy dalszym słupku.
25' Wiewóra broni strzał Alojzego dychusa oraz dobitkę Piotrka Wysoczańskiego.
26' Tym razem bramkarz K+N nie miał problemów z wybronieniem strzału Mikołaczyka.
27' Rzut wolny dla Bielan przed polem karnym rywali, Sebastian Bielawski tylko w mur.
28' GOL! (8:1) Paweł Jankowski podwyższa prowadzenie The Hornets
31' GOL! (9:1) Indywidualna akcja Partyka Jurkiewicza zakończona celnym trafieniem w środek bramki!
32' GOL! (10:1) Alojzy Dychus -> Paweł Jankowski -> Mariusz Wrzesień! Piłka jak po sznurku i mamy kolejnego gola!
34' GOL! (11:1) Indywidualna akcja Piotra Wysoczańskiego zakończona klepką z młodszym z Dychusów i 11:1!
34' GOL! (12:1) Alojzy Dychus znów strzałem na raty pokonuje Tomka Wiewórę!
36' Fabian Kwok dogrywa do Bielawskiego, ten jednak oddaje nicelny strzał.
37' Ponownie duet Kwok - Bielawski, lecz tym razem całą akcję kontrolował bramkarz Hornetsów i wygarnia piłkę napastnikowi K+N.
38' Kontra "Szerszeni" 2 na 1 z bramkarzem! Wysoczański podaje do Jankowskiego ale ten trafia prosto w Wiewórę!

The Hornets wygrywają 2 ligę i pewnie awansują na zaplecze Superligi gdzie grali przed rokiem. Kuehne+Nagel Bielany Wrocławskie kończą sezon w połowie stawki. Obu zespołom dziękujemy za udział w tej edycji i zapraszamy do kolejnej, która ruszy w listopadzie 2017 roku.