18.02 godz. 17:00, Przesmyckiego 10, Sedzia: Tomasz Pondel
Skład: Zaborowski, Hałaszewski, Tomaska, Sternik, Kwiecień, Podczaszyński, Gołdyn, Demski, Kicior, Górecki
Skład: Kwiatkowski, Kaniuga, Maćkowiak, Gwardyński, Bzdyl, Kowalski, Kozicki, Stochalski, Wójciak, Misiak, Galewski, Aniołek, Giżycki
37' Tomasz Tomaska
5' Miłosz Misiak
12' Patryk Wójciak
23' Krzysztof Bzdyl
28' Marek Stochalski
33' Arkadiusz Gwardyński
36' Krzysztof Kowalski
Zawodnik meczu: Miłosz Misiak (Bardzo dobra postawa Miłosza, który był niezwykle aktywny przez całe spotkanie. Pracował zarówno w ofensywie, jak i defensywie. Strzelił gola i zanotował asystę.Wyróżnić trzeba także Patryka Wójciaka. )

Trzeci mecz Milarta w tym tygodniu także do łatwych należeć nie będzie. Drużyna Zbigniewa Zaborowskiego "skrzyżuje rękawice" z walczącą o awans Castoramą. Jeżeli "Bielawianie" chcą powalczyć o jakiekolwiek punkty to nie tylko muszą zjawić się przy Przesmyckiego w najsilniejszym składzie, ale przede wszystkim muszą być bardzo zmotywowani, bowiem team Michała Ciszka posiada ogromny potencjał i dobrze odzwierciedla to ligowe zestawienie. Czego możemy spodziewać się w sobotni wieczór? Kto po końcowym gwizdku sędziego Tomasza Pondla - będzie cieszył się ze zdobycia trzech oczek?

2' Strzał Patryka Wójciaka sprzed pola karnego i słupek ratuje Lecha Demskiego od utraty gola.
3' Wójciak staje oko w oko z Demskim i przegrywa ten pojedynek.
5' (1:0) - Szybki atak Castoramy. Michał Aniołek w tempo zagrywa do Miłosza Misiaka, a ten strzałem do pustej bramki otwiera wynik tego pojdynku!
6' Wójciak kontra Demski i znowu górą jest bramkarz rywali.
7' Demski huknął z dystansu i piłkę na róg zbija golkiper.
12' (2:0) - Sławomir Kozicki prostopadle zagrywa w pole karne do Wójciaka, a ten strzałem z półobrotu, po ziemi zaskakuje bramkarza.
13' Instynktowna interwencja Demskiego po strzale Marcina Maćkowiaka.
17' Składna akcja Milarta. Bartosz Kicior zagrywa do w pole karne do Marcina Gołdyna, a ten uderza tuż obok słupka.
18' Misiak uderza na wślizgu obok słupka.
19' Kozicki sprzed pola karnego strzela i piłkę do boku zbija bramkarz.
20' Koniec pierwszej połowy. Zmiana między słupkami w Castoramie. Radosława Kwiatkowskiego zmienia Mateusz Giżycki.
22' Mocny strzał Gołdyna zaa pola karnego i z trudem po nim interweniuje Mateusz Giżycki.
23' (3:0) - Misiak z autu zagrywa na wolne pole do Krzysztofa Bzdyla, który staje oko w oko bramkarzem i strzałem przy słupku go pokonuje.
24' Misiak huknął na bramkę z prawej strony, po czym futbolówka odbija się od słupka i wychodzi na aut bramkowy.
25' Czas dla Milart Soccer Team.
26' Giżycki pewnie chwyta futbolówkę po strzale Gołdyna.
27' Kontra Milarta, ale niewykorzystana, bowiem podanie Mateusza Mateusza w porę wyłapuje Giżycki.
28' (4:0) - Aniołek z autu centruje w pole karne i strzałem z główki bramkarza pokonuje Marka Stochalskiego.
29' Czas dla Castoramy!

32' Strzał Bartosza Kwietnia z powietrza i piłka ląduje wysoko nad bramką przciwników.
33' Kolejny już strzał Gołdyna w tym meczu, który jest najbardziej aktywny i kolejny wyłapany przez Giżyckiego.
33' Arkadiusz Gwardyński fauluje rywala i zostaje ukarany żółtą kartką.
35' (4:1) - Składna akcja Milarta po rzucie wolnym. Zaborowski w pole karne do Gołdyna, a ten strzałem przy krótszym słupku znajduje sposób na pokonanie Giżyckiego.
36' (5:1) - Krzysztof Kowalski mając trochę miejsca na prawej stronie, decyduje się na strzał, który wpada do siatki tuż przy słupku.
37' Tomasz Tomaska przerywa korzystną sytuację i zostaje ukarany żółtym kartonikiem.
40' Szóstego faulu dopuściła się Castorama. Mamy rzut karny przedłużony dla MST równo z końcową syreną.
40' Do karngo podchodzi Zaborowski i jego uderzenie broni Giżycki.

Bardzo dobre, szybkie i emocjonujące spotkanie, w którym lepsza okazała się Castorama, która dzięki zwycięstwie nadal pozostaje w grze o awans. MST znowu przegrało i raczej zakończy sezon w środku stawki. Następne spotkanie team z Bielawy zagra z Żarem Tropików. Castorama zagra z kolei 3M.