15.02 godz. 19:00, Przesmyckiego 10, Sedzia: Tomasz Pondel
( 5 : 1 )
Skład: Puchała, Krzyżanowski, Słonecki, Zięcina, Toczek, Wawrzyniak, Fronczek
Skład: Zaborowski, Hałaszewski, Tomaska, Sternik, August, Kwiecień, Podczaszyński, Gołdyn, Suchecki, Demski, Kicior, Rorat, Lis, Górecki
9' Robert Puchała
2' Zbigniew Zaborowski
3' Rafał Rorat
4' Zbigniew Zaborowski
15' Tomasz Sternik
17' Rafał Rorat
24' Tomasz Tomaska
25' Sławomir Suchecki
27' Maciej Podczaszyński
28' Tomasz Sternik
29' Zbigniew Zaborowski
33' Aleksander Hałaszewski
36' Rafał Rorat
38' Marcin Gołdyn
39' Sławomir Suchecki
39' Marcin Gołdyn
Zawodnik meczu: Zbigniew Zaborowski (Jak na kapitana przystało Jarek pomógł swojej drużynie w odniesieniu wygranej. Zawodnik ten był bardzo aktywny, kreował grę a spotkanie zakończył strzeleniem dwóch goli i zanotowaniem kilku asyst. )

Pierwszy mecz MST - to starcie z zamykającym tabelę Astechem, który w ostatnich tygodniach boryka się z fatalnymi problemami kadrowymi i w poprzednich trzech pojedynkach strzelił zaledwie trzy gole i stracił aż 42! Jest to niechlubny wyczyn i grając z rywalem ze "strefy spadkowej" - ekipa Roberta Puchały będzie chciała za wszelką cenę się zrehabilitować. Czy to jej się uda i zapunktuje po raz drugi tej zimy? Czy raczej team z Bielawy po trzech klęskach z rzędu - w końcu zaprezentuje się udanie i wyskoczy z pola zaznaczonego kolorem czerwonym? Przekonamy się!

2' (0:1) - Szybka akcja Milarta zakończona zostaje strzałem przez Zbigniewa Zaborowskiego i w efekcie golem.
3' (0:2) - Tomasz Sternik wystawia piłkę Rafałowi Roratowi, a ten uderzeniem z najbliższej odległości pokonuje Kamila Zięcinę.
3' (0:3) - Rorat do Zaborowskiego, a ten strzałem z piętki zaskakuje Zięcinę.
5' Dwie kapitalne interwencje Zięciny po strzałach Marcin Gołdyna.
7' Gołdyn z bliska uderza wprost w bramkarza!
8' Czas dla Astechu!
9' (1:3)  - Robert Puchała przejmuje piłkę od obrońcy rywala, staje oko w oko z Lechem Demskim i trafia wprost w niego. Po chwili futbolówka wraca pod nogi kapitana Astechu i ten pakuje ją do pustej bramki.
10' Marek Słonecki z dystansu strzela i piłkę przed siebie odbija bramkarz. Po chwili mamy dobitkę Marty Toczek i słupek ratuje Demskiego od utraty kolejnego gola.
13' Rorat sprzed pola karnego uderza tuż obok bramki.
15' (1:4) - Sternik strzałem z dystansu, przy słupku zaskakuje Zięcine.
17' (1:5) - Rozklepana defensywa Astechu po raz kolejny i piłkę w pustej bramce umieszcza Rorat.
24' (1:6) - Krótko rozegrany rzut wolny przez MST. Sławomir Suchecki do Tomsza Tomaski i ten strzałem przy słupku zaskakuje bramkarza.
25' (1:7) - Sławomir Suchecki wykorzystuje po raz kolejny bierną postawę defensywy Astechu i uderzeniem przy dalszym słupku znajduje sposób na Zięcinę.
27' (1:8) - Rozmonotowana defensywa przeciwników i mamy kolejnego gola dla MST. Maciej Podczaszyński dostaje piłkę w pole karne i strzałem do pustej bramki podwyższa prowadzenie.
28' Strzał Gołdyna sprzed pola karnego i piłkę na róg czujnie zbija Zięcina.
28' (1:9) - Szybko rozegrany rzut rożny. Na przedpole piłkę dostaje Sternik i mocnym strzałem pod poprzeczkę pokonuje Zięcinę.
29' (1:10) - Zaborowski mając trochę miejsca przed polem karnym uderza po ziemi, tak, że futbolówka znajduje drogę do siatki między nogami golkipera.
30' Czas dla Astechu!
33' (1:11) - Zaborowski do Aleksandra Hałaszewskiego podaje piłkę, gracz z "4" na plecach umieszcza futbolówkę w pustej bramce.
35' Płaski strzał Marcina Krzyżanowskiego sprzed pola karnego i udanie nogami interweniuje Demski.
36' (1:12) - Strata piłki przez Krzyżanowskiego. Tą przejmuje Podczaszyński, podaje do lepiej ustawionego pod bramką Rorata,  ten kompletuje hattricka.
38' (1:13) - Coś takiego jak defensywa nie istnieje dzisiaj w obozie Astechu. Gołdyn staje oko w oko z bramkarzem i go pokonuje!
38' (1:14) - August do Gołdyna, a ten strzałem z pola karnego w długi róg pokonuje Zięcinę.
39' (1:15) - Szybka klepka MST. August do Sucheckiego, a ten strzałem z pierwszej piłki, po ziemi zaskakuje Zięcine.
39' (1:16) - Gołdyn zdobywa trzeciego gola w tym spotkaniu. Gracz z numerem "7" na plecach staje oko w oko z Zięciną i sprytnym uderzeniem przy słupku zaskakuje golkipera po raz trzeci.

Kolejny mecz Astechu i kolejna wysoka klęska. Tym razem katem tej drużyny był bardzo dobrze grający Milart Soccer Team, który dosłownie zniszczył swojego przeciwnika. Dzięki tej wygranej team z Bielawy przybliżył się do środka tabeli. Co do Roberta Puchały i jego kolegów to przegrali ósmy mecz w sezonie i zakończyli zmagania na ostatnim miejscu w stawce. Ostatni raz "niebiescy" zagrają w niedziele z money4you. Z kolei MST już za moment podejmie Real Compensacion.

Zbigniew Zaborowski (Milart Soccer Team)