12.02 godz. 13:00, Przesmyckiego 10, Sedzia: Andrzej Malec
16 : 0
( 3 : 0 )
Skład: Fabisz, Puchała, Różański, Jakubowski, Krzyżanowski, Toczek
Skład: Saferna, Kwok, Bielawski, Tapka, Śmiertka, Wiewióra, Dziubka
10' Waldemar Śmiertka
11' Tomasz Dziubka
15' Fabian Kwok
21' Tomasz Dziubka
22' Tomasz Dziubka
23' Waldemar Śmiertka
24' Fabian Kwok
26' Sebastian Bielawski
28' Sebastian Bielawski
29' Tomasz Dziubka
30' Waldemar Śmiertka
32' Waldemar Śmiertka
34' Tomasz Dziubka
35' Tomasz Dziubka
38' Tomasz Dziubka
39' Waldemar Śmiertka
Zawodnik meczu: Tomasz Dziubka (Strzelec siedmiu goli i autor kilku asyst. Istny kat Astechu – nie do zatrzymania dla jego defensorów. Wyróżnić trzeba także Waldemara Śmiertke. )

Ostatnim meczem drugiej ligi w szóstym tygodniu będzie starcie, które można nazwać walką Dawida z Goliatem. W biblijnej przypowieści - Dawid - skazany na pożarcie - odniósł wygraną nad mocarnym Goliatem. Czy ostatni w tabeli Astech stanie się przysłowiowym Dawidem, sprawi sensację i ogra Kuehne+Nagel Bielany? Czy będzie to rewanż za ubiegłoroczną klęskę - 1:8? Czy raczej historia znowu zatoczy koło i Marcin Lisowski wraz z kolegami, nie zawiodą - odnosząc tym samym kolejny triumf w drugiej lidze? Odpowiedź na te i inne pytania poznamy w niedziele przed godziną 14!

2’ Dawid Fabisz staje oko w oko z Tomaszem Wiewiórą, ale jego uderzenie jest zbyt lekkie, aby mogło zatrzepotać w siatce.
4’ Strzał Waldemara Śmiertki z dystansu i piłkę pewnie łapie bramkarz.
5’ Fabian Kwok uderza sprzed pola karnego i na raty interweniuje Rózański.
8’ Słupek po strzale Śmiertki!
10’ (1:0) - Tomasz Dziubka ma przed sobą tylko bramkarza i uderza wprost w niego. Po chwili futbolówka do niego wraca, zagrywa ją do Śmiertki, a ten strzałem do pustaka otwiera wynik spotkania.
11’ (2:0) - Dziubka mając trochę miejsca przed polem karnym oddaje strzał, który znajduje drogę do bramki tuż przy słupku!
12’ Czas dla Astechu!
15’ (3:0) - Sebastian Bielawski pod bramkę zagrywa do lepiej ustawionego Kwoka, a ten strzałem do pustej bramki – podwyższa prowadzenie swojej drużyny.
16’ Bielawski z łatwością mija Marcina Krzyżanowskiego, staje oko w oko z Różańskim, ale jego strzał/podanie udanie przed siebie zbija bramkarz.
17’ Fabisz mija obrońcę, bramkarza, ale zbytnio „wygania się” do boku i uderza obok bramki.
19’ Dziubka zwodem oszukuje obrońcę, mija go i uderza z woleja wprost w bramkarza!
20’ Strzał Kwoka po ziemi na raty broni Różański.
21’ (4:0) - Szybki atak K+N i mamy podwyższenie wyniku, po tym jak Różańskiego pokonuje Dziubka.
22’ (5:0) - Dziubka strzałem przy słupku zaskakuje bramkarza.
23’ (6:0) - Śmiertka strzałem z woleja pokonuje Różańskiego. Rozwiązał nam się worek z bramkami!
24’ (7:0) - Złe zagranie Marty Toczek, wprost pod nogi Kwoka, który wykorzystuje to zagranie i podwyższa prowadzenie.
25’ Marta Toczek fauluje przeciwnika w polu karnym i mamy rzut karny!
25’ Rzut karny dla Bielan. Do jego wykonania podchodzi Wiewióra i jego strzał broni Różański.
26’ (8:0) - Bielawski w zamieszaniu pod bramką Astechu pakuje futbolówkę do siatki.
28’ Czas dla Astechu!
28’ (9:0) - Bielawski podwyższa prowadzenie K+N i zdobywa drugiego gola w tym spotkaniu.
29’ (10:0) - Dziubka strzałem sprzed pola karnego, pod poprzeczkę pokonuje Różańskiego!
30’ (11:0) - Śmiertka kompletuje hattricka!
32’ (12:0) - Dziubka do Śmiertki i mamy kolejnego gola!
33’ Dziubka z bliska uderza w bramkarza!
34’ (13:0) - Dziubka oddaje strzał z pola karnego, który po interwencji bramkarza ląduje w sieci.
35’ (14:0) - Kolejny szybki atak. Rozklepana defensywa Astechu i kolejna bramka, po tym jak do siatki trafia Dziubka.
35’ Pierwszy strzał na bramkę Bielan w pierwszej połowie autorstwa…Różańskiego. Niestety niecelny!
35’ Strzał Toczek sprzed pola karnego i piłkę pewnie wyłapuje bramkarz.
36’ Bielawski z bliska uderza wprost w ofiarnie interweniującego golkipera.
37’ Fabisz trafia w słupek!
37’ Śmiertka z bliska strzela i piłkę na słupek zbija bramkarz.
38’ (15:0) - Dziubka jest dzisiaj nie do zatrzymania dla defensywy rywali. Kolejny strzał i kolejny gol, już szósty.
39’ (16:0) - Śmiertka po ziemi z dystansu i już piętnasty raz Różański musi wyciągać futbolówkę z siatki.

Zarówno Astech, jak i Kuehne+Nagel Bielany radzić musiały sobie bez kilku ważnych zawodników. Większe braki posiadała jednak drużyna Roberta Puchały, która została rozbita przez faworyta aż 15:0 i ciągle pozostaje na samym dnie tabeli. Bielany dzięki wysokiej victorii nadal pozostają w grze o awans i jeżeli szczęście dopisze, to uda im się go osiągnąć. Następne spotkanie "niebieskich" to mecz z Milart Soccer Team. K+N z kolei "stanie w szranki" z Moico.