12.02 godz. 09:00, Przesmyckiego 10, Sedzia: Marcin Niciński
Skład: Wejman, Drabicki, Bembenek, Jędra, Bałaga, Dzwonek, Kulka, Herbuś
Skład: Fąfara, Faron, Śliwka, Bojarski, Madej
4' Tomasz Bałaga
6' Jacek Dzwonek
16' Łukasz Herbuś
18' Tomasz Bałaga
20' Bartosz Drabicki
23' Łukasz Herbuś
29' Paweł Wejman
33' Jacek Dzwonek
3' Robert Madej
Zawodnik meczu: Tomasz Bałaga (Tomek przez całe spotkanie wykazywał się aktywnością, co zaowocowało dwoma trafieniami i jedną asystą. Wyróżnić należy też Łukasza Harbusia.)

Factory Team po obiecującym początku sezonu - znacznie obniżył loty i już nie tylko nie ma w zasadzie szans na awans, ale również nie jest powiedziane, że zakończy sezon w górnej połowie tabeli. Zespół Mirosława Farona jest zbyt uzależniony poczynań ofensywnych Łukasza Bojarskiego i Macieja Piórkowskiego i bez tej dwójki - nie jest wstanie wiele zdziałać. Jeżeli jednak ten duet zjawi się w niedzielę przy Przesmyckiego, to może poprowadzić FT do wygranej nad 3M. Ekipa Jacka Nosewicza będzie faworytem tego pojedynku, ale na pewno nie czeka jej spacerek. Jakiego rezultatu możemy się zatem spodziewać? Kto odniesie wygraną? A może obie te ekipy po raz pierwszy w tym sezonie - podzielą się punktami?

3' - (1:0) Factory Team wychodzi na prowadzenie. Długa piłka z autu do Madeja, który nawinął obrońcę i mocnym strzałem po rękach bramkarza umieścił piłkę w siatce.
4' - (1:1) Tomasz Bałaga wygrywa przebitkę z obrońcą i ładuje futbolówkę do pustej bramki.
5' - Łukasz Herbuś nie trafia 100% sytuacji.
6' - (1:2) Michał Bembenek podaje do Jacka Dzwonka a ten bez trudu pakuje piłkę do pustaka.
14' - Czas dla Factory Team.
16' - (1:3) Dogranie z autu do Herbusia, a ten strzałem w krótki róg pokonuje bramkarza.
18' - (1:4) Herbuś z prawej strony do Bałagi - Tomek strzałem z pola karnego pakuje futbolówkę do bramki.
20' - (1:5) Bartek Drabicki uderza z prawej strony i Dariusz Śliwka po raz piąty musi wyciągnąć piłkę z siatki.
23' - (1:6) Strata Bojarskiego, piłkę przejmuje Herbuś i w sytuacji sam na sam ze Śliwką zachowuje zimną krew i płaskim strzałem podwyższa prowadzenie 3M.
25' - Bojarski obok słupka.
27' - Klepka w polu karnym w wykonaniu graczy 3M kończy się kontrą Factory i zablokowanym strzałem Bojarskiego.
29' - Faron z wolnego w mur.
29' - (1:7) Wejman uderza z linii pola karnego, piłka melduje się w siatce. Asystę zalicza Herbuś.
30' - Czas dla Factory.
33' - (1:8) Jacek Dzwonek wjechał jak w masło w obronę Factory Teamu i mając koło siebie dwóch defensorów uderzył z 4 metra i płaskim strzałem umieścił piłkę w bramce. W roli asystenta wystąpił Tomek Bałaga.
36' - Faron obok bramki.
38' - Bałaga nad bramką.
39' - Faron uderza zza pola karnego, piłka idzie obok słupka.
40' - Mocny strzał z dystansu w wykonaniu Bojarskiego, piłka wędruje nad poprzeczką.

Niedziela, godzina 9 rano - to chyba nienajlepsza pora na rozgrywanie meczów. Przynajmniej z takiego założenia wyszła ekipa Facory Team, która stawiła się na Przesmyckiego w zaledwie pięcioosobowym składzie (Bojarski był, Piórkowskiego zabrakło) i przegrała wysoko z posiadającym szerszą kadrę lepiej dysponowanym tego dnia zespołem 3M. Zespół Jacka Nosewicza zdobył ważne trzy punkty i tydzień szósty kończy w strefie premiowanej awansem. O kolejne oczka 3M powalczy z The Hornets, Factory czeka natomiast starcie z Żarem Tropików.