28.01 godz. 22:00, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
5 : 4
( 4 : 1 )
Skład: Zaborowski, Tomaska, Gołdyn, Suchecki, Kęszycki, Demski, Kicior
Skład: Iwanków, Wujec, Faron, Piórkowski, Bojarski, Brożyna, Madej, Siecla
11' Zbigniew Zaborowski
25' Marcin Gołdyn
31' Piotr Kęszycki
32' Marcin Gołdyn
4' Łukasz Bojarski
6' Łukasz Bojarski
10' Maciej Piórkowski
17' Łukasz Bojarski
26' Maciej Piórkowski
Zawodnik meczu: Maciej Piórkowski (Dwa gole to najniższy wymiar kary jaki Maciek zastosował wobec Milarta. Gdyby był trochę bardziej skuteczny w swoich poczynaniach bramek na koncie miałby więcej. Razem z Bojarskim nękał defensywę MST.)

Factory Team po inauguracyjnej wygranej z Astechem, zanotował trzy kolejne porażki z rzędu. Zespół Mirosława Farona chce się w końcu przełamać i grając z Milartem Soccer Team - jest w stanie tego dokonać. Na dodatek ekipa z Bielawy będzie przecież zmęczona wcześniejszym meczem z 3M-em i to jest właśnie szansa FT. Czy Łukasz Bojarski - lider klasyfikacji strzelców - znowu da o sobie znać i stanie się katem MST? Czy może jednak trzy punkty powędrują na konto ekipy Milartu?

1' - Piórkowski przegrywa pojedynek 1 na 1 z Lechem Demskim.
2' - Marcin Brożyna z dystansu, piłka przelatuje obok słupka.
3' - Piórkowski trafia piłką w bramkarza.
4' - (1:0) Mocny strzał z dalszej odległości w wykonaniu Łukasza Bojarskiego, piłka wpada do siatki przy samym słupeczku, Demski bez szans.
6' -  (2:0) Marcin Brożyna zagrywa w pole karne do dobrze ustawionego Bojarskiego, a ten pokonuje Demskiego po raz drugi.
8' - Strzał oddaje Piórkowski, skutecznie jednak blokuje go defensywa Milarta.
10' - (3:0) Daleki wyrzut bramkarza Factory prosto do Piórkowskiego, a ten będąc sam na sam z bramkarzem pakuje piłkę do siatki przy słupku.
11' - (3:1) Odpowiedź Milarta. Zaborowski ze skrzydła schodzi do środka i kończy wszystko strzałem, po którym kapituluje golkiper Factory.
14' - Mocny strzał Piórkowskiego, futbolówka trafia w boczną siatkę.
15' - Piórkowski podaniem uruchamia Bojarskiego, ten jednak trafia tylko obok słupka.
16' - Znów w akcji "Bojar" i ponownie jesteśmy świadkami strzału obok słupka.
17' - (4:1) Przejęcie na połowie Piórkowskiego, który razem z Bojarskim popędził na bramkę Milarta. Pierwszy strzał "Bojara" zatrzymał się na bramkarzu, później jednak Łukasz dopiął swego i posłał futbolówkę do siatki.
20' - To powinien być gol dla Milarta - gola jednak nie mamy bo Tomasz Tomaska stojąc dwa metry od bramki trafił prosto w golkipera.
23' - Wolny dla Factory. Piórkowski uderza i gdyby nie fakt, że na linii bramkowej stał Zbigniew Zaborowski, kóry zatrzymal to uderzenie mielibyśmy już 5:1.
24' - Kontra Factory. Piórkowski zagrywa do Siecli, a ten trafia w słupek.
25' - (4:2) Milart goni - strzał pod poprzeczkę w wykonaniu Marcina Gołdyna i już tylko dwie bramki tracą zawodnicy MST.
26'- (5:2) Natychmiastowa odpowiedź Factory - Maciek Piórkowski uderza sprzed pola karnego w kierunku dalszego słupka i znów mamy trzy gole przewagi graczy w czarnych koszulkach.
27' - Bojarski do Madeja i kolejny raz obity zostaje słupek.
28' - Dwie bardzo dobre interwencje Bartosza Iwankowa po strzałach Marcina Gołdyna.
29' - Bojarski do Farona i znowu możemy odnotować słupek.
30' - Fatalne pudło zalicza Siecla.
31' - (5:3) Techniczny strzał przy dalszym słupku autorstwa Piotra Kęszyckiego.
31' - Czas dla Factory.
32' - (5:4) Błąd bramkarza Factory, który wypluł piłkę wprost pod nogi Gołdyna, a za swój błąd ukarany został golem.
34'- Godna podziwu jest postawa bramkarza Milartu - ofiarna interwencja przyrodzeniem zapobiega bramce Piórkowskiego.
37' - Piłka po strzale Bartosza Kiciora mija słupek o 12 cm.
38' - Piórkowski mija obrońcę i mocnym strzałem zmusza do interwencji nogami Demskiego.

Factory Team wygrywa pojedynek z Milartem minimalnie, zaledwie jednym golem, choć gdyby ekipie Mirosława Farona dopisało trochę więcej szczęścia, a Piórkowski z Bojarskim byli trochę skuteczniejsi wynik ten byłby zgoła odmienny. Factory Team już jutro czeka mecz z money4you, Milart będziemy oglądać w akcji dopiero w lutym, w pojedynku z The Hornets.