07.01 godz. 21:50, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
5 : 1
( 0 : 0 )
Skład: Fąfara, Janus, Faron, Śliwka, Hoja, Piórkowski, Bojarski, Brożyna, Mickiewicz, Madej
Skład: Kwiatkowski, Zińczuk, Kaniuga, Gwardyński, Bzdyl, Kowalski, Kozicki, Stochalski, Wójciak, Ciszek, Misiak, Galewski, Warmuz
30' Tomasz Mickiewicz
26' Marek Stochalski
29' Sławomir Kozicki
32' Arkadiusz Gwardyński
39' Adrian Warmuz
40' Sławomir Kozicki
Zawodnik meczu: Sławomir Kozicki (Główny kreator gry Castoramy. Sławek był fenomenalny - bronił, atakował, rozgrywał. Ostatecznie strzelił dwa gole, zanotował asystę i asystę drugiego stopnia. Wyróżnić należy także Patryka Wójciaka. )

Z bardzo dobrej strony, w pierwszej kolejce pokazały się Castorama Korona i Factory Team. Ci pierwsi nie bez problemów ograli spadkowicza - money4you. Drudzy natomiast rozbili Astech. Krótko mówiąc - nastroje w obu obozach są niezłe, a chęć odnoszenia kolejnych zwycięstw - jest duża. Bezpośredni pojedynek zapowiada się niezwykle zacięcie i trudno w nim wskazać faworyta. Już nie możemy doczekać się nie tylko na ten pojedynek, ale także starcie dwóch świetnych graczy ofensywnych, takich jak Patryk Wójciak z Castoramy i Łukasz Bojarski z Factory? Który z nich zapewni wygraną swoim kolegom? A może będzie to ktoś zupełnie inny? Zobaczymy.

1' Patryk Wójciak staje przed szansą na gola, ale jego płaski strzał instynktownie broni Dariusz Śliwa, który zbija piłkę na rzut rożny.
2' Maciej Piórkowski dostaje piłkę od Mirosława Farona, staje oko w oko z bramkarzem, ale jego uderzenie Iwo Zińczuk zbija na słupek!
3' Wójciak z lewej strony strzela kąśliwie - Śliwa odbija piłkę przed siebie.
5' Słupek po strzale Sławomira Kozickiego!
6' Bojarski - Piórkowski - Bojarski i zawodnik z "6" na plecach uderza w słupek!
7' Arkadiusz Gwardyński sprzed pola karnego płasko strzela i piłkę wyłapuje pewnie Śliwa.
10' Michał Ciszek wystawia piłkę Wójciakowi, a ten źle zamyka tą akcję, bo nie trafia w piłkę.
11' Wójciak przejmuje piłkę od rywala i oddaje strzał po ziemi, który przelatuje obok bramki.
15' Kozickiego mocny strzał z dystansu i Śliwa przenosi futbolówkę nad poprzeczką.
16' Wójciak na wolne pole do Kozickiego zagrywa i oddaje strzał z prawej strony, który świetnie broni wychodzący z bramki Śliwa.
17' Kozicki prostopadle do Wójciaka, a tego płaski strzał sprzed pola karnego udanie nogami broni Śliwa.
18' Mocny strzał Piórkowskiego z dystansu i z trudem futbolówkę po nim wyłapuje Zińczuk.
19' Rafał Kaniuga staje przed szansą na gola, ale jego uderzenie z pola karnego przelatuje tuż obok słupka bramki Factory Team.
20' Tomasz Mickiewicz uderza z dystansu i świetnie jego uderzenie na róg zbija Zińczuk.
20' Koniec pierwszej połowy. Zmiana bramkarza w Castoramie. Iwo Zińczuk zostaje zmieniony przez Radosława Kwiatkowskiego.
21' Mocny strzał Wójciaka z dużego palca, Śliwa wyciąga się jak struna i broni to uderzenie, przenosząc piłkę spoza światła bramki na rzut rożny.
22' Techniczny strzał Farona sprzed pola karnego i piłkę do boku odbija Kwiatkowski.
23' Udana interwencja Kwiatkowskiego po strzale Piórkowskiego.
24' Ciszek powinien w tej sytuacji trafić do siatki, ale mając przed sobą tylko bramkarza - uderza nad poprzeczką!
25' Wójciak staje oko w oko ze Śliwą, mija bramkarza i piłkę zmierzającą do pustej bramki w ostatniej chwili zatrzymuje Marcin Bojarski.
26' (1:0) - Marek Stochalski przymierzył z dystansu i strzałem z dużego palca, przy słupku zaskakuje świetnie broniącego dzisiaj Śliwę. Mamy otwarcie wyniku!
27' Bojarski sprzed pola karnego strzela, ale tuż obok słupka. Po chwili pojedynek z Wójciakiem wygrywa Śliwa.
29' (2:0) - Kozicki zabiera piłkę rywalowi i wychodzi w sytuacji sam na sam z bramkarzem i pewnym strzałem przy słupku go pokonuje.
30' (2:1) - Mamy szybką odpowiedź. Mickiewicz dostaje piłkę w pole karne i sprytną podcinką zaskakuje Kwiatkowskiego.
31' Kozicki do Misiaka, a ten z bliska uderza wprost w bramkarza!
32' (3:1) - Gwardyński dostaje piłkę na przedpole i precyzyjnym uderzeniem przy słupku zaskakuje Śliwę.
37' Wójciak do Stochalskiego, a ten z dużego palca oddaje strzał, który instynktownie broni Śliwa.
38' (4:1) - Kozicki na wolne pole do Wójcika, ten zagrywa pod bramkę do Adriana Warmuza, a ten pakuje piłkę do pustej bramki. Mamy po meczu!
39' Kozicki do Wójciaka, a ten przegrywa pojedynek jeden na jeden ze Śliwą.
40' (5:1) - Kolejny zabójczy kontratak. Wójciak na pustaka do Kozickiego, a ten pakuje piłkę do siatki bardzo pewnie.

Bardzo zacięty i wyrównany mecz od samego początku obfity w wiele podbramkowych sytuacji. Ostatecznie jednak w kluczowych momentach spotkania lepiej zachowali się gracze Castoramy, którzy wypunktowali swojego przeciwnika i mogą cieszyć się z odniesienia drugiej wygranej w sezonie. Factory Team doznaje pierwszej porażki, ale nadal walczyć będzie o najwyższe cele. Następne pary meczowe obu ekip to; 3M - Real Compensacion oraz Castorama Korona - The Hornets.