18.02 godz. 21:10, Przesmyckiego 10, Sedzia: Tomasz Pondel
2 : 6
( 0 : 3 )
Skład: Nowak, Lungu, Tarasiewicz, Doszczeczko, Musiatowicz, Socki, Czajka, Mikołajec, Carvalho Leal
Skład: Radzimowski, Adham, Wojtasik, Dziuba, Krajewski, Patałuch
5' Ricardo Filipe Carvalho Leal
6' Piotr Mikołajec
13' Tomasz Musiatowicz
18' Ricardo Filipe Carvalho Leal
23' Mateusz Czajka
34' Piotr Mikołajec
39' Ricardo Filipe Carvalho Leal
21' Fabian Wojtasik
36' Fabian Wojtasik
Zawodnik meczu: Mateusz Czajka (Dobry mecz Mateusza, który był niezwykle aktywny przez całe spotkanie. Gracz ten strzelił gola i zanotował dwie asysty. Wyróżnić trzeba Ricardo Leala i Pawła Nowaka. )

WSOWL w siódmym tygodniu rozgrywek zakończy granie we Wrocbalu tej zimy. Trzecim pojedynkiem będzie mecz z beniaminkiem - Cloud Raiders. Tutaj również "Wojskowi" będą faworytem, ale także nie mogą spodziewać się łatwej przeprawy, bo ekipa Marcina Martyńskiego radzi sobie nieźle i ma jeszcze realne szanse na zdobycie medali na koniec sezonu. Czy Franck Fernandez i jego kompani dadzą radę zatrzymać spadkowicza i przybliżą się do osiągnięcia własnych celów? Czy może spadkowicz pokaże się z dobrej strony i zwycięstwem zakończy sezon? WSOWL zagra dzisiaj bez nominalnego bramkarza, którego zastępować będzie...Jarosław Patałuch. Także w ekipie Cloud nie zobaczymy wcześniej wspomianego Fernandeza. W jego miejsce wraca Paweł Nowak.

4' Kąśliwy strzał Jarosława Patałucha niemalże z połowy boiska, piłkę do boku zbija Paweł Nowak. Po chwili mamy dobitkę Fabiana Wojtasika i kolejną kapitalną interwencje golkipera.
5' (0:1) - Kontra Cloud Raiders. Piłkę jak na tacy Ricardo Lealowi wystawia kolega z zespołu i gracz z "33" na plecach pakuje piłkę do siatki.
6' (0:2) - Leal na przedpole zagrywa do Piotra Mikołajca, a ten precyzyjnym strzałem przy pakuje piłkę do siatki.
8' Dobre wyjście Nowaka z bramki, który wygrywa pojedynek jeden na jeden z Damianem Krajewskim.
12' Strzał Tomasza Musiatowicza, który nogami broni Patałuch.
13' (0:3) - Słupek po strzale Mateusza Czajki. Piłka odbija się tak, że spada pod nogi Musiatowicza, a ten umieszcza ją do pustej bramki.
13' Czas dla WSOWL!
16' Strzał Patryka Dziuby przelatuje obok bramki.
18' Leal fauluje Alana Adhama i zostaje ukarany żółtą kartką.
18' Instynktowna interwencja Nowaka po kąśliwym strzale Łukasza Radzimowskiego.
19' Adham sprzed pola karnego uderza obok bramki.
20' Adham mija rywala, podaje do mającego przed sobą pustą bramkę Radzimowskiego, a ten nie trafia w piłkę.
21' (1:3) - Szybka, składna akcja WSOWL. Wojtasik dostaje piłkę od kolegi i strzałem przy słupku pokonuje Nowaka.
22' Mocny strzał Adhama z dystansu i na róg piłkę zbija Nowak.
23' (1:4) - Czajka uderzeniem przy słupku pokonuje Patałucha.
27' Radzimowski huknął z dystansu i uderza w słupek!
28' Kolejny strzał Radzimowskiego i kolejna dobra interwencja bramkarza.
28' Adham z wolnego uderza, rykoszet i słupek ratuje Nowaka następny raz.
32' Radzimowski mija obrońcę i strzela, bo piłkę na róg zbija Nowak.
34' (1:5) - Doszczenko do Mikołajca, a ten strzałem do "pustaka" podwyższa prowadzenie swojej drużyny.
35' Czas dla WSOWL!
36' (2:5) - Radzimowski z rzutu wolnego do Wojtasika, a ten uderza tak, że piłka odbija się od słupka i wpada do siatki.
38' Rzut wolny dla "Wojskowych" i strzał Wojtasika broni Nowak.
39' (2:6) - Czajka do Leala, a ten strzałem z najbliższej odległości umieszcza piłkę w sieci.

Cloud Raiders wykorzystało fakt, że WSOWL było już zmęczone wcześniejszym meczem z MPK i w miarę gładko ograło swojego przeciwnika. Zespół Marcina Martyńskiego zwyciężył i nadal liczy się w walce o mistrzostwo. "Wojskowi" trzy ostatnie mecze przegrali i przy fatalnym rozkładzie gier mogą jeszcze pożegnać się z zapleczem Superligi. Był to bowiem ostatni mecz Jarosława Patałucha i spółki i teraz muszą oni czekać na wieści z innych pojedynków. Co do Cloud Raiders to zagra następnym razem z Hectasem.