07.02 godz. 21:25, Przesmyckiego 10, Sedzia: Marcin Niciński
7 : 6
( 3 : 3 )
Skład: Jastrzębski, Waksmański, Gorszkowski, Rudy, Bułka, Kaczmar, Goławski, Tobjasz, Medwid
Skład: Radzimowski, Boniecki, Rumak, Adham, Staszel, Waliłko, Prus, Krajewski
3' Grzegorz Goławski
4' Grzegorz Goławski
11' Artur Staszel (Gol samobójczy)
22' Grzegorz Goławski
29' Radosław Tobjasz
31' Radosław Tobjasz
4' Alan Adham
5' Alan Adham
19' Rafał Boniecki
24' Łukasz Radzimowski
34' Rafał Boniecki
36' Alan Adham
38' Rafał Boniecki
Zawodnik meczu: Rafał Boniecki (Trzy śliczne gole, w tym ostatni najważniejszy - na wagę trzech punktów. Do tego doliczyć możemy dwie asysty. Bardzo dobre zawody w wykonaniu Rafała.)

Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych w ostatnim czasie narzeka na kłopoty kadrowe, które spodowały, że zanotowała ona już dwie porażki. Te nieco skomplikowały sprawę awansu do Superligi, ale "Wojskowi" nadal mają ambitne cele i zrobią wszystko, aby w marcu cieszyć się z powrotu do najwyższej klasy rozgrywkowej. Na ich drodze stanie zespół, który radzi sobie fenomenalnie i z kompletem pięciu zwycięstw - lideruje w tabeli. Czy spadkowicz jako pierwszy w tym sezonie - zabierze punkty ekipie Wojciecha Jastrzębskiego?

1' - Adham z dystansu, precyzji jednak w tym uderzeniu za wiele nie było.
3' - Adham sprawdza czy bramkarz Wojskowych jest czujny. Na jego szczęście jest i nie oglądamy gola samobójczego.
3' - (0:1) Goławski na raty pokonuje Rumaka.
4' - (1:1) Adham strzałem z lewej strony pola karnego pokonuje Waksmańskiego. Asystuje Boniecki.
4' - (1:2) Znów Nokia na prowadzeniu, znów za sprawą dobrego celownika Grześka Goławskiego.
5' - (2:2) Akcja kopiuj wklej sprzed minuty - znów podaje Boniecki, znów z lewej strony zamyka Adham, tym razem z woleja.
8' - Łukasz Prus uderza z prawego sektora pola karnego, piłkę na róg wybija Waksmański.
11' - (2:3) Nokia na prowadzeniu, a za ten stan rzeczy podziękować mogą Arturowi Staszelowi, który wyręcza ich w pakowaniu futbolówki do siatki.
13' - Sprytnie podciął piłkę nad wychodzącym golkiperem Alan Adham. Spryt był, precyzji natomiast już nie było, w dalszym ciągu więc Wojskowi muszą gonić wynik.
14' - Goławski do Jastrzębskiego, dobra asekuracja defensywy WSOWL.
15' - Uderzenie z pierwszej piłki Bułki, futbolówka przelatuje nad poprzeczką.
17' - Wojskowi zostali zaklepani przez Nokię, trochę bardziej precyzyjne podanie Medwida do kolegi i mogłoby być groźnie.
18' - Waksmański instynktownie broni uderzenie Staszela.
19' - (3:3) Rafał Boniecki pakuje piłkę pod samą ladę, Waksmański nie ma za wiele do powiedzenia przy tym uderzeniu.
22' - (3:4) Prawie z pozycji leżącej zdołał zawinąć piłkę w samo okienko. Jak kompletować hat-tricki to spektakularnie. Brawa dla Grzegorza Goławskiego.
24' - (4:4) Wojsko broni nie zamierza zawieszać. Do wyrównania doprowadza Łukasz Radzimowski.
26' - Wolny dla Nokii po ręce gracza WSWOL. Bułka do Gorszkowskiego i gdyby piłka poszła 30 cm w prawo moglibyśmy mieć gola dla Nokii.
29' - (4:5) Nie udało się po stałym fragmencie to udało się z gry - Jastrzębski do Tobjasza i Rumak kapituluje po strzale z 5 metra z prawej strony.
31' - (4:6) Nokia ucieka Wojskowym - ponownie piłkę do siatki pakuje Tobjasz, tym razem wykorzystując podanie od Medwida.
33' - Kontra WSOWL, uderzenie z dystansu Radzimowskiego udanie broni Waksmański. Chwilę później, również z dalszej odległości swoich sił próbuje Adham, piłka idzie jednak obok bramki.
34' - (5:6) Strzał pod samą poprzeczkę w wykonaniu Bonieckiego, Waksmański może już tylko poszukać piłki w siatce.
36' - (6:6) Atomowy strzał Adhama zza pola karnego, futbolówka jeszcze po rękach bramkarza wpada do siatki. Gdyby jej nie złapał pewnie i tak skończyłoby się to podobnie bo na dobitkę czaił się już Damian Krajewski.
37' - Radzimowski obok bramki.
38' - (7:6) Fantastyczne uderzenie Rafała Bonieckiego! Mocny strzał z daleka i piłka zmiata pajęczynkę, zabijając przy okazji pająka.
40' - Ma kopyto Radzimowicz - atomowy strzał "Radzima" zatrzymuje się na poprzeczce! Mogło być już po meczu.

Emocjonujące widowisko zaserwowali nam gracze obu ekip. Upór walecznej ekipy WSOWL się opłacił - mimo, że Nokia raz po raz wychodziła na prowadzenie gracze Jarka Patałucha odrabiali straty, a w samej końcówce przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę. Dzięki temu Wojskowi wracają do walki o medale (wygrana równoznaczna była z awansem na trzecią lokatę) i jako pierwsza ekipa tej zimy urywają punkty w dalszym ciągu liderującej Nokii. W najbliższej kolejce WSOWL zmierzy się z Hectasem, rywalem Nokii będą natomiast Boty.