29.01 godz. 18:40, Redeco, Sedzia: Adrian Miedziński
Skład: Boniecki, Rumak, Adham, Staszel, Milczanowski
Skład: Bzowski, Banaś, Kałmuk, Jarco, Olkowski, Augustyniak
5' Rafał Boniecki
16' Alan Adham
26' Marcin Milczanowski
30' Alan Adham
31' Alan Adham
37' Artur Staszel
39' Rafał Boniecki
40' Artur Staszel
23' Radosław Banaś
27' Mateusz Olkowski
34' Mateusz Olkowski
Zawodnik meczu: Alan Adham (To co dzisiaj wyprawiał Alan było niepojęte. Harował na całym boisku, był nie do zatrzymania dla defensywy rywali. Zawodnik ten strzelił trzy bramki i zanotował jedną asystę. Wyróżnić trzeba także Artura Staszela.)

W niedziele WSOWL rozegra dwa spotkania, a tym drugim będzie pojedynek z przedostatnią w tabeli Husarią Bagdad. Dla ekipy Radosława Banasia jest to ostatni gwizdek, aby zacząć odrabiać straty, po to, by móc za rok również grać na poziomie pierwszej ligi. "Husarzy" muszą wznieść się na wyżyny swoich umiejętności, a może wtedy w końcu się przełamią? W tym spotkaniu na pewno nikt nie będzie odstawiał nogi, a każdy do ostatniej kropli potu powalczy o korzystny rezultat!

2' - Pierwsza udana interwencja Milczanowskiego.
4' - Dobra okazja na gola - Boniecki zagrywa do Staszela, strzał tego drugiego wyłapuje jednak Bzowski.
5' - (0:1) Teraz Bzowski nie ma już za wiele do powiedzenia i zostaje pokonany przez Rafała Bonieckiego.
7' - Adham nad poprzeczką.
9' - Rafał Boniecki przegrywa starcie z Grzegorzem Bzowskim.
11' - Obok słupka przelatuje uderzenie z "dużego palca" Ireneusza Augustyniaka.
11' - Czas dla ekipy WSOWL.
13' - Starcie z Marcinem Milczanowskim przegrywa Michał Jarco.
15' - (0:2) Kapitalna akcja Rafała Bonieckiego, który mija dwóch rywali, oddaje mocny strzał i futbolówkę do boku zbija Bzowski, do bezpańskiej piłko dopada Alan Adham i mamy drugie trafienie dla "Wojskowych".
16' - Artur Staszel najpierw mając pustą bramkę przed sobą nie zamyka akcji wślizgniem, a po chwili po jego uderzeniu futbolówka dwukrotnie trafia w słupek!
18' - Bliski zdobycia bramki Marcin Kałmuk, lecz jego próba okazuje się nieudana.
21' Słupek po strzale Augustyniaka!
23' (1:2) - Banaś huknął z dystansu i Milczanowski mógł tylko popatrzeć jak piłka wpada do siatki - niemalże w samo okno!
25' Dwie świetne interwencje po strzałach odpowiednio Staszela i Bonieckiego.
26' Uderzenie Rumaka sprzed pola karnego przelatuje obok bramki.
26' Dalekie wyjscie Milczanowskiego z bramki i niepotrzebny faul na rywalu. Sędzia Miedziński zmuszony jest pokazać bramkarzowi WSOWL - czerwoną kartkę. Na bramkę wchodzi Rumak, a WSOWL do końca spotkania grać będzie w czterech.
27' (2:2) - Rozklepana defensywa "Wojskowych" i po zagraniu Augustyniaka, piłkę do siatki pakuje Olkowski.
30' (2:3) - Rzut wolny dla WSOWL przed polem karnym rywali. Do jego wykonania podchodzi Adham i potężnym strzałem przy słupku pokonuje Bzowskiego.
31' Słupek po strzale Bonieckiego!
31' (2:4) - Zabójcza kontra "Wojskowych". Adham-Boniecki-Adham i WSOWL prowadzi już dwoma  bramkami.
32' Szarża Adhama zakończona strzałem obok dalszego słupka.
33' Kapitalna interwencja Rumaka po uderzeniu Banasia i bramkarz WSOWL doznaje kontuzji.
33' Czas dla WSOWL!
34' (3:4) - Zamieszanie pod bramką WSOWL i piłkę do siatki pewnym strzałem pakuje Olkowski.
35' Rumak nie daje się pokonać po strzale Olkowskiego!
37' (3:5) - Staszel popędził niemalże przez całe boisko i mając obrońcę na plecach oddaje płaski strzał, który wpada do siatki obok wychodzącego z bramki Bzowskiego.
38' Adham kontra Bzowski i górą w tym pojedynku bramkarz Husarii.
39' (3:6) - Adham do Bonieckiego i ten wygrywa pojedynek jeden na jeden z bramkarzem.
40' (3:7) - Boniecki do Staszela i ten pakuje futbolówkę do pustaka.

WSOWL po wysokiej przegranej z Drukgrafem Mirków, wyciągnęło wnioski i z Husarią zagrało wyśmienicie. "Wojskowi" radzić musieli sobie w bardzo okrojonym składzie - bez zmian i z Marcinem Milczanowskim między słupkami (wrocbalowym koordynatorem). Mimo, że od 26 minuty gracze Alana Adhama musieli radzić sobie w czterech (czerwona kartka dla bramkarza Milczanowskiego), to ta sytuacja jakby dodała im sił i zanotowali wielką victorię. "Husarzy" ciągle zawodzą, nie wykorzystali braków kadrowych u rywala i będzie im bardzo trudno uzyskać sobie utrzymanie w pierwszej lidze. Następnym razem zespół Radosława Banasia zagra istotny mecz z Tomtexem, z kolei Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych podejmie lidera - Nokię.