11 . Przyjaciele Tifosek (hala) 10 -38 4

30.01 godz. 20:20, Redeco, Sedzia: Damian Nowak
( 5 : 4 )
Skład: Gorczyński, Mammadli, Szymański, Padiasek, Murselzade, Al-Obaidi, Hasanli, Rodriguez-Lovera, Rodriguez-Lovera
Skład: Paukszt, Pyzłowski, Strojec, Rejmer, Galuś, Hajdamowicz, Pirga, Korecki
10' Turan Hasanli
12' Bruno Rodriguez-Lovera
13' Maciej Padiasek
19' Maciej Padiasek
24' Aliagha Murselzade
32' Maciej Padiasek
2' Konrad Hajdamowicz
4' Kamil Pirga
14' Grzegorz Korecki
16' Konrad Hajdamowicz
28' Kamil Pyzłowski
35' Konrad Hajdamowicz
Zawodnik meczu: Konrad Hajdamowicz (Główny kreator gry Alpine, który poprowadził swoją drużynę do ważnej wygranej. Konrad ustrzelił aż cztery i był sporym zagrożeniem dla defensorów Tifosek)

W najwyższej klasie rozgrywkowej szanse na objęcie fotelu lidera będzie miał obrońca trofeum - Alpine Stars. Drużyna Jacka Kanaka i Arkadiusza Majby rozegra dwa spotkania z teoretycznie słabszymi od siebie rywalami. Najpierw "Alpina" zmierzy się z debiutantem - Przyjaciółmi Tifosek. Ekipa Żmudzińskich można powiedzieć - jest na fali wznoszącej. Ostatnie dwa mecze to 4 cenne punkty w dorobku, a Tifoski mają chrapkę na więcej. Grając z mistrzem - łatwo nie będzie, bowiem ten posiada nie tylko fenomenalną siłę ofensywą, ale także szczelną defensywę. Tak też zespół ten śrubuje bardzo długą serię zwycięstw, która już dawno przebiła granicę 15 zwycięstw z rzędu. Czy Jacek Żmudziński i jego koledzy staną się wyjątkowi i przerwą tą wspaniałą serię? Zobaczymy.

1' - Rozpoczęcie spotkania. Dziś między słupkami Alpine Jakub Rejmer.
2' (1:0) - Hajdamowicz otwiera wynik spotkania.
2' (2:0) - Kolejny raz Hajdamowicz, Alpina błyskawicznie odskakuje rywalom.
4' (3:0) - Żmudziński kompletnie zaskoczony, Kamil Pirga trafia w krótki rog.
6' Bruno wpada w pole karne i przegrywa pojedynek z Rejmerem.
8' Alpine bawi się z rywalem, szybka wymiana podań w polu karny Jacka Żmudzińskiego i nie ma bramki.
10' (3:1) - Przyjaciele Tifosek zmniejsza dystans do rywala, Rejmera pokonuje Turan Hasanli.
12' (3:2) - Bruno Rodriguez - Lovera sprytnym strzałem zdobywa bramkę kontaktową.
13' (3:3) - Remis !!! Bruno zagrywa do Padiaska a ten wpycha piłkę do siatki.
14' (4:3) - Alpine wraca na właściwe tory, Żmudzińskiego pokonuje Grzegorz Korecki.
15' Rejmer powstrzymał atak rywali, wygrywa pojedynek sam na sam.
16'  (5:3) - Błąd w defensywie Szymańskiego, Pyzłowski zagrywa do Hajdamowicza a ten kompletuje hat-trika.
19' (5:4) - Wesoły futbol grają dziś oba zespoły, Padiasek zdobywa bramkę kontaktową.
21' - Grzegorz Paukszt staje między słupkami, zastępuje Rejmera który wspomoże kolegów w polu.
23' Rzut wolny dla Alpine, Rejmer źle to rozegrał, szansa na podwyższenie wyniku spaliła na panewce.
24' - Aliagha Murselzade ukarany żółtą kartką za faul na Rejmerze.
25' Hajdamowicz zagrywa do Koreckiego a ten fatalnie przestrzelił.
28' (6:4) - Hajdamowicz do Koreckiego ten do Pyzłowskiego a Kamil piętką podwyższa prowadzenie.
30' Przyjaciele Tifosek walczą z rywalem jak równy z równym, mimo różnicy w tabeli na parkiecie tego nie widać.
32' (6:5) - Padiasek zabawił się z obrońcą rywali i zdobywa bramkę kontaktową.
33' Korecki uderza z dystansu, Żmudziński przenosi piłkę nad poprzeczką.
35' (7:5) - Hajdamowicz wychodzi sam na sam i pewnie zdobywa swoją czwartą bramkę w meczu.
36' Indywidualna akcja Al-Obaidi zakończyła się niecelnym strzałem na bramkę.
37' Galuś uderza na bramkę, Żmudziński odbija piłkę nogami.
38' Strojec chciał przerzucić Żmudzińskiego, ta sztuka spaliła na panewce.

Bardzo słabe zawody w wykonaniu mistrzów. Gołym okiem było widać, że brakuje Piotra Turskiego, defensywa była dziurawa jak ser szwajcarski. Przyjaciele Tifosek postraszyli rywali jednak zabrakło doświadczenia. Najbliższe pary meczowe obu ekip to Alpine Stars - Ybah Tigers oraz Przyjaciele Tifosek - Łącznościowiec.