11 . Przyjaciele Tifosek (hala) 10 -38 4

09.01 godz. 20:10, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
8 : 3
( 4 : 1 )
Skład: Wędzonka, Hałas, Kurman, Marszałek, Backer, Zając, Głowacki, Kobyłt, Kozubek, Kołakowski, Kościuk
Skład: Parossa, Andruszko, Szyngiera, Żbik, Rybiński, Andruszko, Zakrzewski, Jaskólski, Mróz
20' Dariusz Głowacki
26' Artur Kozubek
35' Jarosław Marszałek
10' Rafał Rybiński
13' Rafał Rybiński
16' Kamil Żbik
17' Rafał Rybiński
21' Rafał Andruszko
22' Mateusz Jaskólski
29' Rafał Rybiński
34' Kamil Żbik
Zawodnik meczu: Rafał Rybiński (Niekwestionowany lider Kantoru, który miał udział w ponad połowie bramek dla swojej drużyny, bo tak trzeba nazwać, fakt, że zdobył cztery bramki i zanotował asystę. Poza tym nie raz zagrażał bramce rywala, będąc dla niego nieuchwytnym. )

W ostatnim spotkaniu sobotnim zmierza się ze sobą ekipy, które swoje pierwsze pojedynki w sezonie halowym nieznacznie wygrały, czyli Kantor HIT i Politechnika OldBoys Wrocław. Pierwsi i drudzy dobrze czują się na hali. Na papierze więcej piłkarskiej jakości posiada ekipa Dariusza Szyngiery, ale PWR ma wielki bagaż doświadczenia, który sprawi, że Piotr Wędzonka i spółka podejdą mocno zmotywowani na starcie z Kantorem. Miejmy nadzieje, że nie będzie to mecz do jednej bramki i że ujrzymy wielkie emocje.

1' Dariusz Głowacki oddaje kąśliwe uderzenie sprzed pola karnego, które przelatuje nieznacznie obok słupka!

2' Żbik-Jaskólski-Rybiński i na pustą bramkę uderza ten ostatni, ale trafia tylko i wyłącznie w słupek!

2' W kontrze znowu Głowacki uderza – wprost w dobrze ustawionego Radosława Parossę!

3' Żbik z prawej strony schodzi do środka i uderza – nieznacznie obok słupka!

5' Adrian Szyngiera uderza sprzed pola karnego i instynktownie po jego uderzeniu broni Marek Hałas!

9' Jacek Mróz nie trafia do pustej bramki!

10' (1:0) - Szybki atak Kantoru i strzalem z bliskiej odleglosci Halasa pokonuje Rybinski
12' Rybiński do Szyngiery i ten mając przed sobą pustą bramkę uderza obok słupka!

13' Marszałek w kontrze uderza wprost w Parossę!

13' (2:0) - Szybki kontratak Kantoru i Rybiński po raz drugi wpisuje się na listę strzelców!

14' Backer z bliska uderza wprost w wychodzącego do niego Parossę. Po chwili piłka jednak zmierza do pustej bramki, ale z linii wybija ją Zakrzewski.

15' Backer sprzed pola karnego uderza – obok dalszego słupka!

16' (3:0) - Żbik do Mroza, ten mu piłkę oddaje i gracz z numerem "7" pakuje ją do pustej bramki!

17' Wędzonka płasko strzela – obok słupka.

17' Jaskólski huknął sprzed pola karnego tak, że piłkę z wielkim trudem na raty obronił Hałas.

18' Głowacki oddaje mocne uderzenie z prawej strony w boczną siatkę!

18' (4:0) - Rozklepana defensywa Politechniki i do pustej bramki z bliskiej odległości piłkę pakuje Rybiński!

19' (4:1) - Kobyłt w kontrze prostopadle zagrywa do Dariusza Głowackiego, który strzałem na wślizgu zdobywa pierwszego gola dla swojej drużyny w tym spotkaniu!

21' (5:1) - Zakrzewski z rzutu wolnego zgrywa piłkę do Rafała Andruszko, który strzałem z pierwszej piłki od słupka pokonuje Hałasa!

22' (6:1) - Kolejny szybki atak Kantoru. Andruszko do Jaskólskiego, który pewnie kończy akcję swojej drużyny strzałem na pustą bramkę!

26' (6:2) - Artur Kozubek dostaje piłkę pod bramkę i mocnym strzałem od poprzeczki nie daje żadnych szans Parossie!

27' Jaskólski przegrywa pojedynek z dobrze wychodzącym z bramki Hałasem!

28' Marszałek do Kurbana, który szybkim zwodem mija Parossę, ale jest zbytnio wyrzucony do boku i trafia tylko w boczną siatkę!

29' (7:2)- Mróz pograł z Rybińskim i ten drugi upadając wpakował piłkę do pustej bramki!

30' Marchewka idealnie centruje piłkę do Zakrzewskiego, który z metra nie trafia do pustej bramki!

31' Głowacki uderza z prawej strony, ale jego kąśliwe uderzenie świetnie na rzut rożny zbija Jakub Andruszko!

31' Głowacki huknął z dystansu i trafił tylko i wyłącznie w poprzeczkę!

32' Krótki zwód Rybińskiego i mocne uderzenie, które świetnie Hałas zbija przed siebie!

33' (8:2) - Rybiński zgrywa piłkę na pustaka do Żbika i ten pakuje ją do pustej bramki!

34' Z dystansu uderza Jaskólski tylko i wyłącznie w poprzeczkę!

35' (8:3) - Kurman prostopadle zagrywa do Marszałka, który będąc w polu karnym piękną podcinką pokonuje Jakuba Andruszko!

39' Politechnika przed szansą na kolejnego gola. Kobyłt do Wędzonki, a ten z bliskiej odległości uderza w prost w świetnie interweniującego Andruszko!

40' Mróz do Żbika, a ten z bliskiej odległości przenosi futbolówkę nad poprzeczką!

Bardzo pewne zwycięstwo Kantoru, który ciągle pozostaje jedną z nielicznych drużyn z kompletem punktów. Ekipa Dariusza Szyngiery następnym razem zmierzy się z w hicie z Car Zone Wrocław. Politechnika Wrocławska OldBoys zaznała goryczy superligowej porażki, ale się nie zraża i zamierza powalczyć o zapewnienie sobie jak najszybszego utrzymania. O kolejny triumf zespół Jarosława Marszałka powalczy z kolejnym potentatem - 4Word.