11 . Przyjaciele Tifosek (hala) 10 -38 4

09.01 godz. 19:20, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
5 : 2
( 2 : 0 )
Skład: Gorczyński, Mammadli, Szymański, Bojarski, Padiasek, Piasecki, Murselzade, Hasanli, Rodriguez-Lovera, Rodriguez-Lovera
Skład: Sobolewski, Guziejewski, Guziejewski, Sikora, Małecki, Synowiec, Kublik, Pawlak, Sepetowski
29' Paweł Synowiec (Gol samobójczy)
38' Tomasz Piasecki
12' Arkadiusz Pawlak
15' Adrian Kublik
28' Adrian Kublik
31' Paweł Synowiec
33' Robert Małecki
37' Arkadiusz Pawlak
Zawodnik meczu: Arkadiusz Pawlak (Nie Synowiec, nie Kublik, a właśnie Pawlak został bohaterem swojej drużyny i poprowadził ją do cennego triumfu. Arek sam dwa razy trafił do siatki, a mógł zaliczyć także parę asyst. Wyróżnić trzeba także Murada Mammadliego. )

Do trzech razy sztuka, tak można ocenić sytuacje Przyjaciół Tifosek, którym terminarz na początek zmagań się ładnie nie ułożył. Ekipa Żmudzińskich w grudniowej kolejce została dwukrotnie pokonana. Najpierw 2:12 przez 4Word, a dzień później 3:5 z Kantorem HIT. W tym drugim spotkaniu Tifoski grały o niebo lepiej i jest to promyczek nadziei przed starciem z kandydatem do mistrzowskiego tytułu – Car Zone Wrocław. Czy defensywa dowodzona przez Jacka Żmudzińskiego zatrzyma świetną ofensywę rywala prowadzoną przez fenomenalnego Pawła Synowca?

Zanim rozpoczniemy pojedynek Car Zone z Tifoskami poprzedzimy go minutą ciszy, gdyż jakiś czas temu zmarł ojciec jednego z zawodników teamu Guziejewskich – Pawła Kłodnickiego.

2' Płaskie uderzenie Macieja Padiaska bez problemów łapie Michał Sikora. Po chwili pojedynek z bramkarzem Car Zone przegrywa Maciej Szymański.

3' Szybka akcja Car Zone zakończona strzałem z woleja w wykonaniu Pawła Synowca, który wyłapuje Murad Mammadli.

5' Synowiec zwodem mija obrońcę i strzela z powietrza, tak, że Mammadli instynktownie broni to uderzenie.

6' Murselzade uderza z główki wprost w wychodzącego do niego bramkarza.

7' Bruno Rodriguez Lovera staje oko w oko z bramkarzem i przegrywa pojedynek z Sikorą.

9' Mammadli ofiarnie wychodzi z bramki i broni uderzenie Sepetowskiego.

10' - Czas dla Przyjaciół Tifosek!

11' Kublik oddaje strzał z dużego palca, który instynktownie przenosi piłkę nad poprzeczką.

12' (1:0) - Pawlak dostaje piłkę na przedpole, mija rywala i pięknym strzałem w okienko nie daje żadnych szans Mammadliemu!

13' Bojarski oddaje uderzenie z lewej strony, które instynktownie zbija przed siebie.

14' Kublik do Synowca i ten przenosi piłkę obok słupka!

15' (2:0) - Kublik uderza z pola karnego i piłka po interwencji Mammadliego wpada do siatki!

16' Kublik z pola karnego uderza i nogami świetnie interweniuje Mammadli.

22' Hasanli prostopadle zagrywa do Bojarskiego, który uderza po ziemi w słupek!

23' Murselzade pechowo nabija Pawlaka, który przejmuje piłkę, pędzi w stronę bramki Tifosek i...uderza obok dalszego słupka bramki Mammadliego!

24' Murselzade uderza z lewej strony – Sikora zbija piłkę do boku!

25' Świetnym refleksem popisuje się Mammadli, który fantastycznie broni uderzenie Kublika z bardzo bliskiej odległości!

28' - Żółta kartka dla Adriana Kublika za faul na Marlonie Rodriguezie Lovera.

29' Bojarski uderza z lewej strony – w słupek!

29' (2:1) - Dobra akcja Tifosek i w zamieszaniu piłkę do własnej siatki pakuje Paweł Synowiec!

29' Marlon Rodriguez Lovera podaje piłkę do Bojarskiego, który oddaje mocny strzał sprzed pola karnego, który świetnie broni Sikora.

30' Tomasz Guziejewski uderza sprzed pola karnego tak, że intynktownie przed siebie zbija bramkarz.

31' Synowiec kontra Mammadli i ofiarnie piłkę spod nóg napastnikowi wygarnia bramkarz.

32' (3:1) - Synowiec płaskim strzałem w długi róg nie daje żadnych szans Mammadliemu!

32' - Czas dla Przyjaciół Tifosek!

33' Bruno Rodriguez Lovera uderza z woleja i...przenosi futbolówkę nad poprzeczką!

33' Mursalzade wybija piłkę zmierzającą do pustej bramki po strzale Sepetowskiego.

33' (4:1) - Małecki oddaje mocny z pola karnego, który po interwencji bramkarza wpada do siatki!

34' Strata Turana Hasanliego na środku boiska. Pawlak wygrania piłkę odgrywa przy wychodzącym Mammadlim do Tomasza Guziejewskiego, który...nie trafia na pustą bramkę, bo ofiarnie piłkę wślizgiem z linii wybija Hasanli.

36' Pawlak do Kublika, a ten uderza tylko i wyłącznie w boczną siatkę!

37' Pawlak prostopadle do Synowca, którego próba lobu ląduje nieznacznie obok bramki.

38' (5:1) - Kontra 3 na 1 i Pawlak pewnie uderza na pustą bramkę!

38' (5:2) - Odpowiedź Tifosek i z bliskiej odległości Tomasz Piasecki pokonuje Michała Sikorę!

Car Zone pozostawia w polu pokonanych kolejnego przeciwnika i pokazuje tym samym, że zmierza po tytuł mistrzowski w tym sezonie. Ekipa braci Guziejewskich nie bez problemów uporała się z Przyjaciółmi Tifosek, ale na przekroju całego spotkania była drużyną lepszą. W najbliższym meczu Car Zone podejmie beniaminka - Ybah Tigers. Co do Tifosek to ciągle pozostają bez punktów, na ostatnim miejscu w tabeli i jeżeli nie zaczną punktować, to z hukiem spadną z Superligi. Najbliższy rywal ekipy Żmudzińskich to Oponix.