11 . Przyjaciele Tifosek (hala) 10 -38 4

13.12 godz. 19:30, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
( 3 : 1 )
Skład: Patałuch, Boniecki, Adham, Sałata, Wojtasik, Szafarski, Staszel, Kozłowski, Waliłko, Słowiński
Skład: Paukszt, Pyzłowski, Turski, Rejmer, Kubasiewicz, Galuś, Deneka, Korecki
10' Alan Adham
24' Marcin Kozłowski
31' Alan Adham
4' Piotr Galuś (Rzut karny)
13' Kamil Pyzłowski
15' Piotr Galuś
21' Piotr Galuś
31' Grzegorz Korecki
35' Piotr Galuś
37' Łukasz Deneka
Zawodnik meczu: Piotr Galuś (Poprowadził swoją drużynę do zwycięstwa nad nieobliczalnymi "Wojskowymi". Na wyróżnienie zasługuje również Jakub Rejmer oraz Alan Adham.)

W zeszłym sezonie podopieczni Jarosława Patałucha przegrali - 3:7, czy teraz wezmą odwet za tą porażkę i zaskoczą utytułowanego przeciwnika?

1' Między słupkami "Wojskowych" oglądać dzisiaj będziemy Jarosława Patałucha.
2' Pierwsze minuty to seria niecelnych strzałów ze strony obu ekip.
4' (1-0) - W polu karnym pada Kamil Pyzłowski i sędzia wskazuje na "wapno". Do piłki podchodzi Piotr Galuś i pewnym strzałem wyprowadza Alpinę na prowadzenie.
5' Tylko na słupku ląduje uderzenie Alana Adhama.
6' Po strzale Kamila Pyzłowskiego futbolówka ociera się o słupek i wychodzi na rzut rożny.
6' Po zagraniu Rejmera niecelnie uderza Adam Kubasiewicz.
8' Wysoko nad poprzeczką przelatuje strzał "z czuba" Adhama.
10' W boczną siatkę uderza z ostrego kąta Jakub Rejmer.
10' (1-1) - Alan Adham mocnym strzałem pod poprzeczkę doprowadza do wyrównania.
12' - Czas dla drużyny WSOWL.
13' (2-1) - Po zagraniu Grzegorza Paukszta bramkę z dystansu zdobywa Kamil Pyzłowski.
14' Niecelnie z własnej połowy uderza Grzegorz Paukszt.
15' Mocny strzał Adhama po obrońcy wychodzi na rzut rożny.
15' (3-1) - Zagranie Jakuba Rejmera na gola zamienia Piotr Galuś. Grający z numerem "14" zawodnik z najbliższej odległości pakuje futbolówkę do bramki rywala.
17' Niecelne uderzenie "podcinką" z rzutu wolnego Rejmera.
18' Po zagraniu Grzegorza Paukszta z rzutu wolnego w słupek trafił Piotr Galuś, który miał przed sobą pustą bramkę...
21' (4-1) - Strzałem z pola karnego Jarosława Patałucha pokonuje Piotr Galuś, który tym samy ustrzela hattricka.
23' Z rzutu wolnego Galuś podaje do Pyzłowskiego, a ten uderza bardzo niecelnie.
24' (4-2) - Kontrę WSOWL na gola zamienia Marcin Kozłowski.
25' Obok bramki ląduje groźne uderzenie Marcina Pluty.
26' Jarosław Patałuch broni strzał z ostrego kąta Marcina Pluty.
28' Instynktowna obrona Patałucha po niesygnalizowanym strzale Marcina Pluty.
29' Atomowa próba z dystansu Kamila Pyzłowskiego trafia w poprzeczkę i futbolówka wraca do gry.
31' Kolejna niecelna próba z dystansu Kamila Pyzłowskiego...
31' - Żółtą kartką ukarany został Grzegorz Korecki.
32' (4-3) - Grajający w przewadze "Wojskowi" łapia kontakt za sprawą trafienia Alana Adhama.
34' Jedni i drudzy grają bardzo ostro, po zawodnikach widać jak wielką stawkę ma to spotkanie.
35' (5-3) - Piotr Galuś precyzyjnym strzałem piętą wykańcza zagranie Kamila Pyzłowskiego.
36' Na bocznej siatce zatrzymuje się strzał zza pola karnego Galusia.
37' Nieudany strzał z pierwszej piłki Fabiana Wojtasika i grę od autu wznowią "Gwiazdy".
37' (6-3) -Chyba mam po meczu! Łukasz Deneka powiększa prowadzenie swojej drużyny!
37' Marcin Pluta kąśliwym uderzeniem chciał zaskoczyć Jarosława Patałucha, lecz ten przytomnie wybija futbolówkę na rzut rożny.
39' Po podaniu Alana Adhama niecelnie uderza Piotr Sałata.

Obie drużyny zafundowały nam bardzo dobre widowisko, lecz jak to ostatnimi czasy bywa po końcowym gwizdku zawsze zwycięska jest "Alipna". Tak było i tym razem, lecz "Wojskowi" dość długo stawiali dzielnie opór "Białym", ale nie pozwoliło to na choćby ugranie oczka... Za sprawą tego zwycięstwa drużyna Alpine Stars jest niepokonaną na hali Redeco od 12 spotkań (licząc te ligowe) i gracze Arkadiusza Majby zamierzają poprawić ten dorobek. Najbliższa okazja już w następnej kolejce w starciu z Oponixem, WSOWL zaś jeszcze dzisiaj czeka starcie z nieobliczalymi zawodnikami Ołbin Team.