11 . Przyjaciele Tifosek (hala) 10 -38 4

12.12 godz. 16:50, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Nowakowski, Suchecki, Stasiak, Kęszycki, Miazgowski, Łączny, Świder, Majbroda, Caliński, Miazgowski
Skład: Gorczyński, Żmudziński, Szymański, Padiasek, Piasecki, Lbouhmadi, Murselzade, Al-Obaidi, Hasanli
5' Oskar Caliński
6' Paweł Łączny
9' Przemysław Stasiak
10' Rafał Miazgowski
17' Oskar Caliński
21' Oskar Caliński
22' Paweł Łączny
27' Oskar Caliński
32' Krzysztof Suchecki
33' Paweł Łączny
35' Rafał Miazgowski
40' Przemysław Stasiak
40' Krzysztof Suchecki
19' Maciej Szymański
23' Tomasz Piasecki
30' Jacek Żmudziński
38' Maciej Padiasek (Rzut karny przedłużony)
Zawodnik meczu: Oskar Caliński (Motor napędowy 4Word - autor czterech bramek. Wyróżnić należy jeszcze Przemysława Stasiaka. )

Ekipę Żmudzińskich czeka nielada wyzwanie, bowiem dawne 4W Team to challenger z poprzedniej kampanii ligowej, który jednak przed sezonem stracił jednego ze swoich liderów - Łukasza Majchrowicza. Ten odszedł do swojego matecznika, dawnego Łysego&Bomby, czyli Starej Elity. Ciągle jednak w teamie Krzysztofa Sucheckiego jest król strzelców z poprzedniego sezonu - Przemysław Stasiak, na którego Przyjaciele będą musieli w szczególności uważać. Jeżeli Tifoski nawiążą równorzędną walkę, wtedy pokażą potencjał. Czy Jacek Żmudziński i jego defensywa zatrzyma najskuteczniejszy atak poprzedniego sezonu?

2' Kontra Przyjaciół Tifosek i strzał z dużego palca w wykonaniu Turana Hasanliego przelatuje nieznacznie obok słupka.
3' Szybka akcja 4Word i Rafał Miazgowski z bliska uderza na bramkę - strzał ten instynktownie broni Jacek Żmudziński.
4' Przemysław Stasiak z rzutu rożnego wycofuje piłkę do Maligrody, który huknął na bramkę i przeniósł futbolówkę nad poprzeczką.
5' (0:1) - Oskar Caliński niepilowany w polu karnym - płaskim strzałem pokonuje Żmudzińskiego.
6' (0:2) - Paweł Łączny wykorzystuje nieporozumienie w szeregach defensywnych Tifosek i płaskim uderzeniem pokonuje Żmudzińskiego.
7' Kontra Tifosek. Szymański do Padiaska, który przegrywa pojedynek z Markiem Świdrem.
8' Szymański sprzed pola karnego uderza i strzał ten broni Świder na rzut rożny.
9' (0:3) - Przemysław Stasiak w kontrze naciskany przez Padiaska, mija jeszcze Żmudzińskiego i pakuje piłkę do siatki.
10' Murselazde trafia w spojenie słupka z poprzeczką.
10' (0:4) - Rafał Miazgowski strzela sprzed pola karnego i piłka od słupka wpada do siatki.
15' Oskar Majgroda staje oko w oko z Żmudzińskim i przegrywa ten pojedynek.
17' (0:5) - Majgroda do Calińskiego w pole karne zagrywa, ten krótkim zwodem mija Żmudzińskiego i pakuje piłkę do siatki.
18' Gorczyński uderza sprzed pola karnego i intynktownie w ostatniej chwili jego uderzenie blokuje obrońca.
19' - Przerwanie korzystnej sytuacji przez Macieja Szymańskiego i sędzia Andrzej Malec słusznie karze go żółtą kartką.
21' (0:6) -  Zbyt długo z wykonaniem rzutu wolnego czekał Turan Hasanli i sędzia odwizduje przewinienie. Szybko piłkę wznawiają gracze 4Word. Oskar Caliński to wykorzystuje, mija po drodze bramkarza i z ostrego kąta pakuje piłkę do pustej bramki.
22' - Ostry faul na Hasanlim i żółtą kartkę otrzymuje Paweł Łączny. Turan już w tym meczu nie zagra, bowiem doznał poważnej kontuzji.
23' (1:6) - Krótko rozegrany rzut wolny i z bliskiej Piotra Kęszyckiego pokonuje Tomasz Piasecki.
25' Dwie świetne interwencje Kęszyckiego po strzałach Szymańskiego i Gorczyńskiego.
27' (1:7) - Oskar Caliński w indywidualnym rajdzie mija trzech obrońcó Tifosek i w sytuacji sam na sam z "Jacą" nie daje mu żadnych szans.
30' - Jacek Żmudziński fauluje przeciwnika przed polem karnym i zostaje ukarany żółtym kartonikiem.
32' (1:8) - Krzysztof Suchecki z bliskiej odległości pokonuje Żmudzińskiego.
33' (1:9) - Suchecki do Łącznego i ten podwyższa prowadzenie 4Word.
35' (1:10) - Rafał Miazgowski minął obrońcę i płaskim strzałem pokonuje Żmudzińskiego.
37' Rafał Miazgowski wychodzi sam na sam z bramkarzem i stara go się przelobować, ale piłka ląduje na górnej siatce.
38' (2:10) - Szóste przewinienie 4Word i przedłużony rzut karny. Padiasek podchodzi do jego wykonania i płaskim strzałem pokonuje Kęszyckiego.
39' Kolejny rzut karny dla Tifosek za kolejne przewinienie. Gorczyński kontra Kęszycki i napastnik Tifosek strzela obok bramki.
40' (2:11) - Suchecki podwyższa prowadzenie.
40' (2:12) - Stasiak dokonuje dzieła zniszczenia.

Pewne zwycięstwo 4Word, a w zasadzie pogrom. Przyjaciele Tifosek zagrali dzisiaj bardzo słabo, bez ładu i składu i doświadczony przeciwnik wykorzystał to z nawiązką. Już jutro Tifoski będą mogły się zrewanżować. Łatwo jednak nie będzie, gdyż rywalem tej drużyny - wicemistrz z poprzedniego sezonu - Kantor HIT. Tego samego dnia Przemysław Stasiak i jego koledzy podejmą Łącznościowca.