23.03 godz. 18:10, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
3 : 4
( 1 : 2 )
Skład: Diakun, Janowicz, Domaszewicz, Maciejewski, Drozd, Mazurkiewicz, Grzybowski
Skład: Trojan, Malik, Koch, Wisiecki, Kuśmierek, Sikora, Bienas, Mielcarek, Jastrzębski, Dyczkowski
7' Arkadiusz Domaszewicz
12' Arkadiusz Domaszewicz
25' Piotr Maciejewski
27' Jędrzej Diakun
29' Arkadiusz Domaszewicz
3' Bartosz Sikora
32' Łukasz Dyczkowski
38' Tomasz Mielcarek
Zawodnik meczu: Arkadiusz Domaszewicz (W pojedynku o tytuł mistrzowski Arek niemal w pojedynkę rozprawił się z defensywą ForceGSMu. Był bardzo aktywny pod bramką rywala, co zaowocowało ustrzeleniem httricka.)

W drugiej lidze odbędzie się hit sezonu, którego stawką będzie tytuł mistrzowski. Spotkają się ze sobą drużyny, które tej zimy jeszcze ani razu nie schodziły z boiska pokonane, ba - nawet nie zremisowały, wygrywając dziesięć razy z rzędu. Na przeciw siebie staną dwie najskuteczniejsze ofensywy, które razem strzeliły bagatela - 188 goli. Druga i trzecia najszczelniejsza defensywa. Zobaczymy również dwóch najbardziej bramkostrzelnych zawodników - Bartosza Sikorę i Piotra Maciejewskiego, którzy wraz odpowiednio z Łukaszem Dyczkowskim i Arkadiuszem Domaszewiczem tworzą jedne z nalepszych duetów napastników. Mowa rzecz jasna o spotkaniu lidera - Elektrotimu z wiceliderem - ForceGSM, tutaj nikt nie będzie zadowalać się remisem, aczkolwiek ten promuje ekipę Michała Janowicza. GSM nie zamierza jednak łatwo składać broni i w środę pod balonem Olimpijskim zobaczymy ogromne emocje. Stawka tego spotkania jest ogromna, a kto ją udźwignie, ten sięgnie po złoty puchar! Kto tego dokona? Jedno jest pewne - oj będzie się działo!

1' Pierwsze uderzenie Łukasza Dyczkowskiego odbite na aut przez Piotra Maciejewskiego.
2' Maciejewski z autu do Krzysztofa Lipskiego, a ten głową uderza niecelnie.
3' (1-0) - Po dograniu z rzutu wolnego strzałem z dystansu gola zdobywa Bartek Sikora.
5' Obie ekipy grają bardzo zachowawczo - widać, że zarówno jedni i drudzy czują ogromną presję, jaką jest walka o mistrzowski tytuł.
7' (1-1) - Precyzyjnym strzałem zza pola karnego szans bramkarzowi nie daje Arkadiusz Domaszewicz.
8' Uderzenie Domaszewicza najpierw broni bramkarza, a po chwili obrońca odbija na rzut rożny.
10' Ostatnie minuty to lekka przewaga ekipy Elektrotimu, lecz gracze Michała Janowicza nie potrafią udokumentować swojej przewagi.
12' (1-2) - Po raz kolejny precyzyjnym uderzeniem po długim rogu Tomasza Trojana pokonuje niezawodny Arkadiusz Domaszewicz.
14' Próbę z rzutu wolnego Bartka Sikory bez problemów chwyta Michał Grzybowski.
16' Z autu Mielcarek zagrywa do Dyczkowskiego, lecz uderzenie wolejem tego drugiego z trudem odbija goalkeeper Elektrotimu.
17' Na boisku zaczyna robić się bardzo nerwowo, zawodnikom obu ekip zaczynają puszczać nerwy.
19' Niecelnie z dystasu uderza Łukasz Dyczkowski.
21' Uderzenie z rozpoczęcia gry Arkadiusza Domaszewicza po nodze rywala wychodzi na rzut rożny.
22' Minimalnie obok słupka przelatuje kąśliwe uderzenie sprzed pola karnego Jędrzeja Diakuna.
24' Świetnie w polu karnym z autu Dawida Bieniasa odnajduje Sikora, lecz strzał tego pierwszego okazuje się bardzo niecelny.
25' (1-3) - Podanie rywala z autu przejmuje Piotr Maciejewski, wychodzi sam na sam z Trojanem i pewnym strzałem w krótki róg zdobywa gola.
27' Jak narazie druga odsłona pod dyktando drużyny prowadzącej, ForceGSM bez pomysłu na sforsowanie szczelnej defensywy rywali.
27' - Za faul na Bartku Sikorze żółtą kartkę ogląda Jędrzej Diakun.
28' Strzał Łukasza Dyczkowskiego trafia w poprzeczkę!
29' (1-4) - Radość w obozie Elektrotimu, bowiem Arkadiusz Domaszewicz kompletuje hattricka i chyba losy mistrzostwa mamy przesądzone!
32' (2-4) - Niesygnalizowanym, technicznym strzałem bramkę zdobywa Łukasz Dyczkowski.
34' Do boku piłkę po strzale Dawida Bieniasa zbija Michał Grzybowski, do tej dopada Bartek Kuśmierek i... podaje ją do leżącego goalkeeepra! To powinien być gol kontaktowy dla ForceGSM!
35' Inicjatywę przęjęli "Biali", lecz Ich uderzenia okazują się bardzo niecelne...
36' Drozd z rzutu rożnego zagrywa do Diakuna, lecz ten uderza minimalnie niecelnie.
38' (3-4) - Między nogami bramkarza gola kontaktowego zdobywa Tomasz Mielcarski.
39' W dogodnej sytacji w futbolówkę nie trafia Domaszewicz i piłkę bez trudu łapie Tomasz Trojan.

W starciu niepokonanych ekip górą drużyna Elektrotimu, która tym samym wywalczyła tytuł mistrzowski drugiej ligi! Arkadiusz Domaszewicz przyćmił gwiazdę Bartka Sikory i to właśnie gracz z numerem siódmym poprowadził swój team do triumfu w hicie. Obu ekipom dziękujemy za wspólnie spędzoną zimę i zapraszamy do udziału w następnych edycji ligi Wrocbal.