Skład: Pieńkowski, Halek, Onufrowicz, Borysewicz, Dziura, Romejko, Nowakowski, Sadowski, Szymański
Skład: Olszak, Klaus, Boratyński, Borek, Burdun, Sikora, Nowak, Hanka, Gołąb
29' Bartosz Sikora
35' Tomasz Hanka
36' Tomasz Hanka
38' Bartosz Sikora
Zawodnik meczu: Bartosz Sikora (Bartek był motorem napędowym swojej drużyny. Niezwykle aktynwy, często kreował sytuacje i podawał do partnerów czy strzelał na bramkę. Sikora do siatki trafił dwukrotnie i dwa razy asystował. Wyróżnić należy Tomasza Hankę i Wojciecha Burduna. )

Ze strefy zaznaczonej kolorem czerwonym może wyjść debiutant NG Engineering, który zmierzy się z sąsiadem z ligowej tabeli - Auto Truckiem. Zespół Zbigniewa Krowickiego posiada trzy punkty więcej od swojego oponenta, ale wygrana nie da im niczego, oprócz zakończenia sezonu na dziesiątej lokacie. Nie powinniśmy widzieć w tym starciu zbytniego forsowania tempa, ale przede wszystkim dobrą zabawę, chociaż AT - ma coś do udowodnienia, a dokładniej na pewno będzie chciał przełamać złą serię - trzech ostatnich porażek z rzędu, w których stracili aż 22 gole. Czy ta sztuka im się uda? Czy zatrzymają przy tym najskuteczniejszego strzelca rywali - Wojciecha Burduna? Przekonamy się już dzisiaj ok godziny 20! AT dzisiaj bez nominalnego bramkarza, a w jego rolę wcieli się Tomasz Pieńkowski.

3' Groźny strzał Jacka Romejko przelatuje obok bramki strzeżonej przez Mariusza Klausa.
4' Łukasz Boratyński huknął z dystansu, przed siebie futblówkę zbija Tomasz Pieńkowski. Ta trafia pod nogi Wojciecha Burduna, który z najbliższej odległości uderza wprost w bramkarza Auto Trucku.
7' Krol Olszak piętką chce zaskoczyć golkipera AT, ale ten bez problemów łapie piłkę.
9' (1:0) - Jacek Borek na wolne pole podaje do Karola Olszaka, który płaskim strzałem, obok interweniującego Pieńkowskiego daje prowadzenie NGE.
11' Błażej Sadowski mija rywala i oddaje strzał z woleja, który przelatuje obok bramki.
14' Damian Nowakowski popędził lewą stroną, ale oddał strzał, który wylądował tylko i wyłącznie na bocznej siatce.
21' (2:0) - Złe podanie Adriana Dziury wprost pod nogi Wojciecha Burduna, który to wykorzystuje i pokonuje Pieńkowskiego.
21' Sikora na skrzydło zagrywa do Borka, który z pola karnego uderzając, przenosi futbolówkę nad poprzeczką!
26' Strzał Olszaka z bliskiej odległości instynktonie broni Pieńkowski.
27' Bartosz Sikora z bliska uderza wprost w dobrze ustawionego golkipera rywali.
28' Rajd Piotra Nowaka zakończony strzałem, który minimalnie przelatuje obok dalszego słupka bramki AT.
29' (3:0) - Sikora podwyższa prowadzenie swojej drużyny pewnym strzałem z pola karnego.
31' Uderzenie Borka z dystansu, minimalnie przelatuje obok słupka bramki rywala.
31' Mocny strzał Romejko przed siebie instynktownie odbija Klaus.
35' (4:0) - Sikora wystawia piłkę jak na tacy Tomaszowi Hance, a ten pakuje ją do pustej bramki!
36' (5:0) - Sikora do Hanki i ten mocnym strzałem sprzed pola karnego, tuż przy słupku pokonuje Pieńkowskiego.
37' Sadowski staje oko w oko z Klausem i przegrywa ten pojedynek!
38' (6:0) - Hanka do Sikory i ten mocnym strzałem pod poprzeczkę kończy strzelanie w tym meczu!

Kolejny bezbarwny występ Auto Trucku sprawił, że NGE miało ułatwione zadanie. Pewna wygrana "Czarnych" dała im dziewiąte miejsce na koniec sezonu kosztem właśnie ekipy Zbigniewa Krowickiego. Dla obu drużyn był to ostatni mecz w II zimowej edycji rozgrywek Wrocbal Olimpijski FC. Za uczestnictwo serdecznie dziękujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach, zarówno tych zimowych jak i wiosennych i jesiennych.