21.03 godz. 19:50, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
Skład: Wróbel, Seifert, Jaworski, Wącior, Kubiczek, Mikołajec, Jędrzejak, Wącior, Mrowiec, Napierała, Carvalho Leal
Skład: Kapral, Paszkowski, Karwacki, Markowski, Kłys
1' Piotr Mikołajec
6' Dawid Mrowiec
14' Ricardo Filipe Carvalho Leal
15' Piotr Mikołajec
16' Piotr Mikołajec
16' Dawid Mrowiec
28' Adam Kubiczek
30' Łukasz Jaworski
33' Paweł Jędrzejak
34' Piotr Mikołajec
35' Marek Napierała
37' Marek Napierała
38' Dominik Wącior
39' Łukasz Jaworski
4' Patryk Karwacki
10' Paweł Kłys
11' Patryk Karwacki
17' Dawid Paszkowski
18' Dawid Paszkowski
19' Damian Markowski
23' Damian Markowski
31' Damian Markowski
Zawodnik meczu: Piotr Mikołajec (Piotrek powiódł swoją drużynę do cennej wygranej, będąc najbardziej aktywnym graczem Cloud FC. Mikołajec do siatki rywali trafił czterokrotnie i zanotował trzy asysty. Wyróżnienie należy się również całej drużynie Hoist za heroiczną walkę! )

Na stratę punktów przez AmRest liczyć będą z całych sił przedstawiciele m.in Cloud FC, którym do szczęścia będzie potrzebna również wygrana z innym zespołem walczącym o promocje do wyższej klasy rozgrywkowej - Hoist Finance. Tutaj nie ma znaczącego faworyta, ponieważ obie drużyny posiadają podobną jakość i są w stanie pokusić się o zwycięstwo. Lepiej w tabeli wygląda sylwetka dawnego IBM Blue, ale trzeba pamiętać, że liczby nie grają, a boiskowe umiejętności i forma dnia. Czy ekipa Michała Rychela będzie miała ją w poniedziałek wyższą i nie straci nadziei na awans? Czy "Czarnym" uda zatrzymać się zespół dowodzony przez bramkostrzelnego Piotra Mikołajca?  Boisko wszystko zweryfikuje i da odpowiedź! Hoist dzisiaj w pięciu!

1' Szybka akcja Cloud. Piotr Seifert ze skrzydła zagrywa w pole karne do Piotra Mikołajca, który z bliska trafia w słupek!
1' (0:1) - Płaskie uderzenie Mikołajca sprzed pola karnego wpada do siatki, tuż przy słupku obok bezradnego bramkarza.
3' Damian Markowski z bliska trafia wprost w Krzysztofa Wróbla!
4' (1:1) - Markowski huknął z dystansu i piłkę przed siebie zbija Wróbel. Do odbitej piłki w porę dobiega Patryk Karwacki i dobija. Jego dobitka jest na tyle mocna, że po interwencji golkipera wpada do siatki.
5' Mocny strzał Marka Napierały przed siebie odbija golkiper Hoist.
5' Strzał Pawła Kłysa pewnie łapie Wróbel!
6' (1:2) - Dawid Mrowiec strzałem z pola karnego pokonuje bramkarza rywali.
7' Z woleja strzela Łukasz Jaworski, a jego uderzenie bramkarz nogami broni.
8' Kontra Hoist. Kłys do Karwackiego, a ten uderzając z dosyć ostrego kąta, trafia w słupek!
10' (2:2) - Kłys wykorzystuje nieporozumienie w defensywie rywali i strzałem obok wychodzącego Wróbla - doprowadza do remisu!
11' (3:2) - Karwacki strzałem z bardzo ostrego kąta zaskakuje Wróbla i daje tym samym prowadzenie Hoist.
14' (3:3) - Szybka akcja Cloud i strzałem z najbliższej odległości bramkarza pokonuje Ricardo Filipe Carvalho Leal. Mamy remis!
15' (3:4) - Mikołajec strzela drugiego gola w tym spotkaniu!
16' (3:4) - Mikołajec kompletuje hattricka!
16' (3:6) - Mrowiec dostaje idealną piłkę od partnera i uderzeniem po ziemi, przy słupku nie daje żadnych szans golkiperowi przeciwników.
17' (4:6) - Paszkowski strzałem w okienko, przy biernej postawie obrony "Niebieskich" pokonuje Wróbla.
18' (5:6) - Kłys podaje do Paszkowskiego, a ten płaskim strzałem między nogami Wróbla strzela gola kontaktowego.
19' (6:6) - Damian Markowski strzałem niemalże w samo okienko doprowadza do remisu!
19' Mocne uderzenie Mikołajca nogami przed siebie zbija bramkarz.
23' (7:6) - Markowski strzałem z dużego palca zaskakuje Wróbla, który przepuszcza piłkę pod pachą.
25' Mikołajec z bliska uderza wprost w bramkarza.
26' Z rzutu rożnego Mikołajec stara się zaskoczyć golkipera drużyny przeciwnej, ale ten jest na posterunku i czujnie zbija piłkę na rzut rożny.
27' Płaski strzał Dominika Wąciora na słupek paruje bramkarz "Czarnych".
28' (7:7) - Dominik Wącior zgrywa piłkę do Adama Kubiczka, który płaskim uderzeniem przy słupku nie daje żadnych szans bramkarzowi "gospodarzy".
30' (7:8) - Bramkarz źle zagrywa piłkę wprost pod nogi Jaworskiego, a ten uderzeniem z połowy na pustą bramkę daje prowadzenie swojej drużynie.
31' (8:8) - Karwacki do Markowskiego i znowu mamy remis!
33' (8:9) - Indywidualna akcja Pawła Jędrzejaka, który popędził prawą stroną, zszedł do środka, "kiwnął" obrońcę rywali i strzałem obok interweniującego bramkarza odzyskuje prowadzenie dla Cloud!
34' (8:10) - Mikołajec sprytnym lobem pokonuje bramkarza.
35' (8:11) - Mikołajec do Napierały i ten strzałem do pustaka podwyższa prowadzenie "Niebieskich".
37' (8:12) - Napierała precyzyjnym uderzeniem przy dalszym słupku zaskakuje bramkarza Hoist.
38' (8:13) - Dominik Wącior strzałem od słupka nie daje żadnych szans golkiperowi.
39' (8:14) - Jaworski po raz drugi w tym meczu wpisuje się na listę strzelców.

Hoist chociaż zjawił się przy Paderewskiego w pięciu, to jednak łatwo się nie poddał i grał jak równy z równym z wyżej notowanym Cloudem. Do 33 minuty mieliśmy remis 8:8, ale w samej końcówce ekipie Michała Rychela zabrakło już sił i została ona wypunktowana. Można gdybać co byłoby gdyby "Czarni" grali w pełnym składzie. Nie zmienia to jednak faktu, że trzy punkty trafiają do ekipy Łukasza Jaworskiego, która teraz musi z niecierpliwością czekać na to co zrobi FC AmRest grając ze ŻWiR-em! Piąte miejsce "Niebiescy" mają już zapewnione, ale liczą jeszcze na awans. Tego na pewno nie zdobędą ich rywale, którzy zakończyli zmagania na siódmej lokacie. Dla obu drużyn był to ostatni mecz w II zimowej edycji rozgrywek Wrocbal Olimpijski FC. Za uczestnictwo serdecznie dziękujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach, zarówno tych zimowych jak i wiosennych i jesiennych.