16.03 godz. 19:50, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
6 : 5
( 5 : 3 )
Skład: Ciura, Paszkowski, Pych, Karwacki, Wilk, Markowski, Kłys, Michalski
Skład: Figlarz, Fratczak, Gudra, Biel, Maziarz, Kowalczyk, Gudra
6' Patryk Karwacki (Rzut karny)
9' Patryk Karwacki
11' Paweł Kłys
30' Paweł Kłys
31' Paweł Kłys
1' Piotr Kowalczyk
5' Tomasz Fratczak
7' Piotr Kowalczyk
12' Michał Maziarz
14' Michał Maziarz
17' Michał Maziarz
22' Piotr Kowalczyk
Zawodnik meczu: Michał Maziarz (Dobre zawody Michała, zdobył trzy ważne bramki. Starał się rozgrywać i brać ciężar gry na własne barki. Na wyróżnienie zasługuje również Piotr Kowalczyk. )

Nie tak granie pod balonem wyobrażali sobie przedstawiciele Brata Alberta, którzy mieli bić się o najwyższe cele, a tymczasem walczą o jak najlepszą lokatę w dole stawki. Ich najbliższym rywalem będzie solidne i ambitne Hoist Finance, które przy pomyślnych wiatrach może wejść do pierwszej ligi. Nie może jednak stracić punktów z teamem Macieja Gudry. Ten w ostatnich dwóch kolejkach zaprezentował sie z niezłej strony. Najpierw pewna wygrana ze ŻWiR-em, a później nieznaczna porażka z niepokonanym liderem - ForceGSM. Na papierze faworytem są gracze czarnych, ale muszą uważać, bo "Zieloni" nie tylko posiadają w swoich szeregach graczy o nieprzeciętnych umiejętnościach, ale emanują wielkim boiskowym doświadczeniem. Który z liderów poprowadzi swoją drużynę do wygranej? Czy będzie to Mateusz Gudra z Brata, czy jednak Patryk Karwacki z Hoistu? Czas pokaże!

1' (1:0) - Błyskawiczne rozpoczęcie spotkania, Kowalczyk wykorzystuje podanie Gudry.
5' - Ręka w polu karnym Fratczaka, sędzia Pondel dyktuje rzut karny.
6' (1:1) Rzut karny pewnie wykorzystuje Patryk Karwacki.
7' (2:1) Kowalczyk pięknym strzałem wprowadza swój zespół na prowadzenie.
9' (2:2) Do remisu doprowadza Patryk Karwacki.
11' (2:3) Strzał z dystansu Pawła Kłysa, golkiper bez szans.
12' (3:3) Śladem Kłysa poszedł zawodnik rywala, Maziarz trafia do siatki golkipera Hoist.
14' (4:3) Maziarz znowu znalazł sposób na bramarza, wykorzystuje podanie Gudry.
17' (5:3) Mateusz Gudra zdobywa kolejną bramkę.
19' Piłka po strzale Kowalczyka poszybowała nad poprzeczką.
22' (6:3) Piotr Kowalczyk kompletuje hat-trika, uderzył z bocznego sektora boiska bardzo precyzyjnie.
25' Okres wyrównanej gry, walka w środkowej strefie boiska.
27' Rzut dla Hoist, strzał Karwackiego odbija Figlarz.
30' (6:4) Dystans do rywala zmniejsza Paweł Kłys.
31' (6:5) Mamy bramkę kontaktową, autorem Maciej Wilk.
33' Bliski podwyższenia wyniku był Mateusz Gudra, trafia tylko w słupek.
35' Rzut wolny dla Hoist, Karwacki trafia prosto w mur.
38' Kowalczyk fatalnie pudłuje z najbliższej odległości.

Ekipa Maćka Gudry zasłużenie zgarnęła komplet punktów. W dniu dzisiejszym fantastyczne zawody rozegrał duet Maziarz-Kowalczyk, obydwoje zainkasowali po trzy trafienia. W ekipe rywali formą strzelecką zaimponował Paweł Kłys. W ostatnim meczu sezonu Brat Albert powalczy z Kwiatami Prowansji, Hoist podejmie Cloud FC