31' Błażej Sadowski
34' Tomasz Kaniecki
38' Dmitri Walczyk
Zawodnik meczu: Marek Pisula ()

Teoretyczne szanse na awans do wyższej klasy rozgrywkowej ma debiutant - Kwiaty Prowansji, które w ostatnich kolejkach pokazują się z bardzo dobrej strony. Pięć ostatnich ligowych potyczek i aż cztery wygrane sprawiły, że zespół Tomasza Runowicza nie tylko odbił się od dna, ale przede wszystkim ma szanse powalczyć o górną połówkę tabeli. Duet Marek Pisula-Bartosz Musiał jest w gazie i rozmontowuje kolejne to defensywy przeciwników. Dotychczas strzelił aż 38 bramek (z 56 całej drużyny) i grając z Auto Truckiem będzie chciał ten rezultat powiększyć. Team Zbigniewa Krowickiego w ostatnich pięciu meczach - tylko raz cieszył się z wygranej i już raczej o nic wielkiego nie powalczy. Może jednak przegonić "Czarnych" w tabeli, ale do tego potrzebna jest wygrana. Czy defensywa dowodzona przez Marcina Borysewicza zatrzyma będących w gazie przeciwników i zrobi kolejny krok w stronę miejsca, w środku tabeli?

2' (1:0) Dobre podanie na bramkę zamienia Sadowski, który pewnym strzałem po ziemi, tuż przy słupku pokonuje bramkarza.
5' (1:1) Oko w oko z broniącym w tym meczu Dziurą stanął Pisula, jednak górą bramkarz. Po chwili aut i podanie Pisula na bramkę zamienia Runowicz.
8' (2:1) Strata piłki przy wyprowadzaniu akcji kosztuje czarnych utratę gola. Kaniecki wychodzi sam na sam z bramkarzem i trafia.
9' (2:2) Świetna wymiana piłki między Runowiczem i Pisulą, pierwszy pewnie wykończył akcje, ale brawa należą się drugimu za świetną asystę.
10' (2:3) Musiał wyprowadza kiaty na prowadzenie. Uderza między nogami bramkarza i gol.
11' (2:4) Halek wybijając piłkę zmierzającą do bramki i to odbiła się od Pisula i wpada do siatki.
16' Tempo gry nie spadło, ale zmniejszyła się skuteczność. Piłka raz po raz ląduje za bramką, bo dobrze spisują się bramkarze, lub szwankije skuteczność napastnikó.
18' Walczak decyduje się na strzał, ale efekt taki jak wszystkich akcji z ostatnich pięciu minut.
19' (2:5) Pisula dostaje dobre podanie i kontynuuje dzieło zniszczenia.
22' (2:6) Pisula uderza z dystansu i kompletuje hattricka.
23' (2:7) Musiał rozegrał piłkę z Pisulą i w niespełna 60 sekund zdobywa kolejnego gola.
26' Kwiaty liczą na kontrataki i opadło tempo ich gry. Auto Truck stara się zmniejszyć straty ale bije głową w mur.
31' (3:7) Sadowski zmniejsza straty do Kwiatów.
34' (4:7) Rośnie przewaga AutoTrucka. Kaniecki uderzył z dystansu i nie dał szans bramkarzowi.
36' (4:8) Musiał pewnym strzałem po ziemi.
37' (4:9) Znów szybka wymiana którą kończy Pisula.
38' (5:9) Walczak trafia w zamieszaniu w polu karnym.
40' (5:10) Pisula dobija rywala zdobywając swoją 6. bramkę.