14.03 godz. 20:35, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adam Rynkowski
0 : 8
( 0 : 4 )
Skład: Sztul, Strzałkowski, Kłosowiak, Kaczmarczyk, Ogorzelec, Tuziak, Zimny
Skład: Szandrocho, Charzewski, Jarząb, Kardasz, Szewczyk, Łaski, Pruchnik, Jędrzejewski
3' Mateusz Ogorzelec
8' Maciej Kaczmarczyk
12' Maciej Kaczmarczyk
16' Mateusz Ogorzelec
26' Kamil Zimny
27' Bartłomiej Sztul
35' Bartłomiej Sztul
38' Maciej Kaczmarczyk
Zawodnik meczu: Kamil Zimny (Jego koledzy byli skuteczniejsi, ale to on się do ich celności przyczynił kilka razy asystując. Był bardzo aktywny na atakowanej połowie i ściągał na siebie uwagę rywala gdy inni trafiali.)

Chwilę po spotkaniu TLA z NG na boisko wybiegną gracze z ekip walczących o awans. FC brightONE podejmie AmRest w pojedynku ekip prezentujących drużynowy styl gry. Próżno szukać przedstawiciela obu ekip w czołówce strzelców, bo trafić do bramki może tam każdy. AmRest nie wygrał już od trzech meczów i będzie chciał się przełamać, rywal przegrał dotkliwie z Elektorotimem i też będzie chciał pokazać się z lepszej strony. Czy wygra mający doświadczenie pod balonem AmRest, czy rozgrywający swój pierwszy sezon BrightONE przekonamy się w poniedziałek.

2' Charzewski decyduje się na strzał z własnej połowy ale bez trudu bramkarz.
4' (0:1) Jędrzejewski trafił piłką w kolegę z drużyny, ta wpadła pod nogi Ogorzelca i snajper zielonych bez trudu pokonał bramkarza.
5' Świetna okzaja na podwyższenie wyniku, do siatki wpada jednak Sztul, który chwile wcześniej minął się z dośrodkowaną piłka.
8' (0:2) Zimny zagrywa piłkę w pole karne do niepilnowanego Kaczmarczyka i ten umieszcza piłkę w siatce między nogami Jędrzejewskiego.
12' (0:3) Rzut rożny, do podania dopada Kaczmarczyk, a Jędrzejewski ma już piłkę na ręce, ale nie był wstanie obronić strzału.
16' (0:4) Obrońca wybijając piłkę trafił w Ogorzelca i futbolówka wylądowała w siatce. Już po raz drugi gracze AmRsetu strzelili sobie bramkę napastnikiem zielonych.
24' Druga połowa trwa.
26' (0:5) Zimny po szybkiej kontrze pokonuje bramkarza.
27' (0:6) Kolejny gol dla BrightONE tym razem autorstwa Sztul.
29' Całkowicie ne klei się gra AmRestowi. Podania niedokładne, strzały niegorźne, tylko swojemu bramkarzowi regularnie zapewniają robotę.
35' (0:7) Kolejna kontra BrightONE i aktywny w ofensywie Sztul trafia po raz drugi.
38'  (0:8)Zimny zapisuje kolejną asystę, a Kaczmarczyk kompletuje hattricka. Kolejna szkolna akacja.