14.03 godz. 21:20, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adam Rynkowski
( 2 : 4 )
Skład: Trojan, Malik, Koch, Wisiecki, Gubański, Sikora, Bienas, Mielcarek, Jastrzębski, Dyczkowski
Skład: Wróbel, Seifert, Jaworski, Wącior, Mikołajec, Mrowiec, Napierała, Carvalho Leal
1' Bartosz Sikora
2' Karol Jastrzębski
3' Bartosz Sikora
17' Łukasz Dyczkowski
23' Bartosz Sikora
32' Roman Wisiecki
1' Piotr Seifert
8' Szymon Wącior
28' Ricardo Filipe Carvalho Leal (Rzut karny)
37' Dawid Mrowiec
Zawodnik meczu: Bartosz Sikora (Strzelił gola już w pierwszej sekundzie meczu. Potem dołożył jeszcze dwa i poprowadził swoją ekipę do wygranej. Ot normalny mecz w jego wykonaniu.)

Remis wymienionej wyżej dwójki ucieszył by pewnie Cloud FC, które również liczy na awans, jednak w poniedziałek stanie przed trudnym zadaniem, powstrzymania lidera. Dwóch najlepszych strzelców ForceGSM (Sikora i Dyczkowski) ma na swoim koncie tylko 11 goli mniej niż cała ekipa Cloud. Mocną stroną niebieskich jest natomiast dobra obrona (3 miejsce w lidze w bilansie bramkowym) i to właśnie zrównoważoną i zespołową grą będą chcieli przeciwstawić się zmierzającemu do pierwszej ligi ForceGSM.

1' (0:1) Nie ma to jak dobrze zacząć mecz. Sikora po pierwszym gwizdku sędziego strzela na bramkę i mamy gola w 1 sekundzie meczu.
1' (1:1) Szybka odpowiedź Cloud. Pierwszy ich strzał w tym meczu na bramkę zamienia Seifert.
2' (1:2) Jastrzębski nie pozwolił się długo cieszyć niebieskim, bo wykończył szybko rozegraną akcję Force.
3' (1:3) Minęło 2 i pół minuty meczu a my mamy już cztery trafienia. Znów Sikora, który śrubuje wynik strzelecki w drodze po koronę króla strzelców.
5' Nudy. Nic się nie dzieje. Jakby piłkarze zapomnieli że w futboli liczy się strzelanie bramek :)
7' Malik nie zamyka dobrego podania, po chwili z drugiej strony Mikołajec z woleja tuż przy słupku.
8' (2:3) Wącior zagrywa w pole karnę z rzutu wolnego, koledzy nie sięgają piłki, nie sięga jej też bramkarz i mamy gola kontaktowego.
11' Mecz w szarpanym tempie. Kanonadę bremek przeplata okres słabszej gry.
13' Mocny strzał Mikołajca broni bramkarz.
17' (2:4) Szybka kontra i lekkim uderzeniem bramkarza pokonuje Dyczkowski.
23' (2:5) Sikora w swoim stylu mija kilku rywali po czym spokojnie pakuje piłke do siatki.
25' Szybkie rozegranie autu i piłka ląduje w siatce ForceGSM. Sędzia bramki nie uznaje bo z autu podawał zawodnik białych a jego bramkarz nie trafił w piłkę.
28' (3:5) Faul w polu karnym. Bramkarz trzyma rywala i sędzia dyktuje "jedenastkę". Tę na gola zamienia strzałem od słupka Carvalho.
32' (3:6) Wisieckiemu nie wychodzi podanie, zagrywa piłkę za głęboko, a ta wpada do siatki. Z niedoszłej asysty mamy gola.
35' Gubański kłodzie bramkarza, tańczy przed piłką, a serię zwodów w miejscu kończy soczystym strzałem wprost w... słupek.
37' (4:6) Kontra Cloud Napierała podaje do Mrowca i ten zmniejsza straty.Czy niebeiskich stać na urwanie punktów liderowi?

Po 210 sekundach wynik brzmiał 3:1. Potem tempo spadło, ale tylko tempo strzelanych goli. Mecz był w miarę wyrówanny jednak Cloud nie był w stanie sprawić niespodzianki. Klucz do pokonania to zatrzymanie Sikory, ale ten strzałał już w tym sezonie bramki, już chyba z każdej pozycji.