09.03 godz. 19:50, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adam Rynkowski
7 : 1
( 5 : 1 )
Skład: Borysewicz, Halek, Onufrowicz, Krowicki, Borysewicz, Kaniecki, Dziura, Romejko, Nowakowski
Skład: Rychel, Ciura, Paszkowski, Karwacki, Matyla, Wilczyński, Kot, Markowski, Kłys, Michalski
7' Damian Nowakowski
1' Patryk Karwacki
12' Patryk Karwacki
14' Damian Markowski
19' Dawid Paszkowski
19' Dawid Kot
36' Patryk Karwacki
39' Dawid Kot
Zawodnik meczu: Patryk Karwacki (Bardzo aktywny przez całe spotkanie. Dużo biegał, walczył, często oddawał strzały, a trzy z nich znalazły drogę do bramki rywali. Wyróżnić należy również Dawida Kota. )

Bardzo wyrównany powinien być pojedynek pomiędzy sąsiadami z ligowej tabeli, czyli Hoist Finance, a Auto Truckiem. Obie te drużyny w zestawieniu drugiej ligi dzieli różnica trzech oczka w razie wygranej AT - przegonią oni swoich oponentów. W obu tych drużynach nie ma wielkich indywidualności, a siła opierana jest na kolektywności. Zespół Zbigniewa Krowickiego może mieć jednak przewagę, w postaci większego ligowego doświadczenia. Czy "żółto-czarni" dobrze je spożytkują i oddalą się od strefy zaznaczonej na kolor czerwony? Może to jednak grazcze Michała Rychela zwyciężą i włączą się jeszcze do walki o awans? Zobaczymy. Hoist wystąpi dzisiaj bez nominalnego bramkarza, w którego rolę wcieli się Michał Rychel.

1' (1:0) - Szybki atak Hoist Finance i strzałem z najbliższej odległości Marcina Borysewicza pokonuje Patryk Karwacki.
3' Płaskie uderzenie Pawła Kłysa pewnie łapie Borysewicz.
4' Tomasz Kaniecki z autu zagrywa w pole karne, a tam zasłonięty Michał Rychel czujnie interweniuje zbijając piłkę na rzut rożny.
5' Dawid Kot na wolne pole zagrywa do Karwackiego, a ten oddaje strzał, który ląduje tylko i wyłącznie na słupku bramki Auto Trucku.
6' Techniczne uderzenie Karwackiego z rzutu wolnego, nieznacznie przelatuje obok dalszego słupka bramki "żółto-czarnych".
7' (1:1) - Damian Nowakowski zagarnia piłkę z linii autowej i mocnym strzałem pokonuje Rychela, który w tej sytuacji się nie popisał.
8' Kolejny rzut wolny i kolejna próba Karwackiego, która przelatuje minimalnie obok słupka.
9' Słupek po uderzeniu Kłysa!
11' Po zamieszaniu w polu karnym Hoist, piłkę z linii bramkowej w porę wybija Krzysztof Matyla.
12' (2:1) - Karwacki mocnym strzałem z prawego skrzydła pokonuje Borysewicza.
14' (3:1) - Damian Markowski precyzyjnym uderzeniem przy słupku zaskakuje Borysewicza.
19' (4:1) - Po chwili boiskowej nudy, na strzał sprzed pola karnego decyduje się Dawid Paszkowski i po biernej interwencji Borysewicza piłka wpada do siatki tuż obok słupka. Golkiper miał ją na wyciągnięcie ręki, ale nie zareagował.
19' (5:1) - Paszkowski na skrzydło do Kota, którym mocnym strzałem przy krótszym słupku strzela kolejnego gola dla Hoist.
20' - Koniec pierwszej połowy. Zmiana między słupkami w Auto Trucku. Marcina Borysewicza zastępuje Adrian Dziura.
25' W boczną siatkę uderza Paszkowski.
28' Składna akcja Auto Trucku i strzał Zbigniewa Krowickiego przed siebie odbija Rychel.
29' Dwa groźne strzały Piotra Onufrowicza i dwie udane interwencje Rychela.
30' Strzał Karwackiego z pola karnego nad poprzeczkę przenosi Dziura.
31' Markowski przegrywa pojedynek jeden na jeden z Dziurą.
32' Strzał Kłysa na rzut rożny nogami odbija Dziura.
33' Nowakowski wykłada piłkę jak na tacy Arturowi Halkowi, a ten z bliska fatalnie pudłuje strzelając obok słupka, na pustą bramkę!
36' (6:1) - Kot na skrzydło do Karwackiego, który technicznym strzałem od słupka pokonuje Dziurę.
38' Karwacki zamiast podać do lepiej ustawionego Kłysa, sam stara się zaskoczyć bramkarza strzałem, ale uderza bardzo niecelnie - obok bramki!
39' (7:1) - Karwacki do Kota, a ten pewnym strzałem sprzed pola karnego pokonuje Dziurę!

Podopieczni Michała Rychela zagrali bardzo dobre zawody - byli skuteczni w ofensywie oraz świetnie spisywali się w defensywie. Nie można powiedzieć tego o ich rywalach, którzy fatalnie bronili, a w ataku byli bezproduktywni. Dobra gra przyniosła "Czarnym" trzy punkty i sprawiła, że mają oni jeszcze realne szanse na awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Team Zbigniewa Krowickiego co jest już pewne - zakończy zmagania w dole tabeli. Następne pary meczowe obu ekip to: Auto Truck - Kwiaty Prowansji oraz Brat Albert - Hoist Finance