09.03 godz. 20:35, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adam Rynkowski
( 3 : 2 )
Skład: Figlarz, Fratczak, Gudra, Maziarz, Gałecki, Gudra
Skład: Trojan, Malik, Koch, Wisiecki, Gubański, Kuśmierek, Sikora, Bienas, Jastrzębski, Dyczkowski
6' Mateusz Gudra
12' Roman Wisiecki (Gol samobójczy)
25' Michał Maziarz
30' Mateusz Gudra
32' Michał Maziarz
37' Mateusz Gudra (Rzut karny)
2' Marek Koch
9' Bartosz Sikora
14' Karol Jastrzębski
18' Marek Koch
21' Łukasz Dyczkowski
26' Roman Wisiecki
27' Bartosz Sikora
39' Łukasz Dyczkowski
Zawodnik meczu: Łukasz Dyczkowski (Autor zwycięskiego gola, który pozwolił pozostać w walce o tytuł mistrzowski. Łukasz poza tym z łatwością dochodził do sytuacji strzeleckich, a dwie z nich zamienił na bramki. Wyróżnić należy również Mateusza Gudrę. )

ForceGSM w walce o złoto musi liczyć nie tylko na rywali Elektrotimu, ale przede wszystkim na siebie. Bartosz Sikora wraz z kolegami muszą pokonać niezwykle doświadczonego i niewygodnego przeciwnika, jakim jest Brat Albert. Zawodnicy Macieja Gudry już dawno stracili szanse na awans, ale są ambitni i na pewno nie przestraszą się ligowego potentata. Miejmy nadzieje, że "Zieloni" przeciwstawią się liderowi i nie będziemy świadkami jednostronnego widowiska. O to musi zadbać defensywa dowodzona przez Tomasza Figlarza, która musi znaleźć jakiś sposób na zatrzymanie fenomenalnego duetu przeciwników - Sikora-Dyczkowski. Brat Albert zagra dzisiaj bez ławki rezerwowych.

2' (1:0) - Marek Koch "złapał" bramkarza na wykroku i strzałem w jego przeciwny róg otwiera wynik tego spotkania.
6' (1:1) - Mateusz Gudra zabiera piłkę Bartoszowi Sikorze i płaskim uderzeniem i po interwencji bramkarza wpada do siatki przy dalszym słupku.
7' Mocny strzał Kacpra Gubańskiego na rzut rożny nogami zbija Tomasz Figlarz.
9' W sytuacji sam na sam znajduje się Mateusz Gudra, ale przegrywa pojedynek z Tomaszem Trojanem, po chwili Gudra dobija swój strzał i znowu świetnie interweniuje Trojan.
9' (2:1) - Rozklepana defensywa Brata Alberta. Sikora do Romana Wisieckiego, ten mu odgrywa, a superstrzelec ForceGSM pakuje piłkę do pustej bramki.
12' (2:2) - Z lewej strony na bramkę strzela Mateusz Gudra, strzał ten bramkarz odbija, a Wisiecki pechowo interweniuje pakując piłkę do własnej bramki.
14' (3:2) - Strzałem głową tuż przy słupku bramkarza zaskakuje Karol Jastrzębski. Force znowu na prowadzeniu.
16' Jastrzębski przegrywa pojedynek jeden na jeden z bramkarzem rywali. Po chwili znowu znajduje się w sytuacji strzeleckiej i znowu górą w straciu z nim - Figlarz.
18' - Żółta kartka dla Kocha, za przerwanie dobrze zapowiadającej się kontry.
19' Płaskie uderzenie Michała Maziarza z dystansu przelatuje obok dalszego słupka bramki rywali.
21' (4:2) - Szybki atak ForceGSM i prowadzenie tej drużyny podwyższa Łukasz Dyczkowski.
23' Bartosz Kuśmierek oddaje techniczne uderzenie, które na rzut rożny w ekwilibrystyczny sposób zbija Figlarz.
24' Mocne uderzenie Mateusza Gudry - pewnie łapie Trojan.
25' (4:3) - Maziarz przyjmuje piłkę przed polem karnym i strzałem z woleja, przy krótszym słupku zaskakuje Trojana.
26' Kontra ForceGSM zakończona potężnym strzałem, który przed siebie zbija Figlarz.
26' (5:3) - Dyczkowski w tempo do Sikory, który strzela na bramkę i trafia wprost w będącego w bramce Wisieckiego, który "gasi" futbolówkę i pakuje ją do "pustaka".
27' (6:3) - Kolejny szybki atak "Białych" i prowadzenie tej drużyny podwyższa Sikora.
28' Mateusz Gudra staje oko w oko z Trojanem i trafia wprost w niego.
30' (6:4) - Prosto z rzutu rożnego gola strzela Mateusz Gudra.
32' (6:5) - Gałecki z rzutu rożnego centruje w pole karne, a tam Maziarz kąśliwym uderzeniem przy słupku zaskakuje Trojana.
33' Dyczkowski huknął z dystansu i piłkę przed siebie zbija Figlarz.
37' (6:6) - Rzut karny dla Brata Alberta za faul bramkarza i pewnie wykorzystuje go Mateusz Gudra!
39' Płaski strzał Macieja Gudry z dystansu przelatuje obok dalszego słupku!
39' Dyczkowski z woleja przenosi futbolówkę nad poprzeczką.
39' (7:6) - Dyczkowski staje oko w oko z Figlarzem i płaskim strzałem przy słupku go pokonuje.
39' Sikora wychodzi w sytuacji sam na sam z Figlarzem i ten wygarnia mu futbolówkę spod nóg.

Brat Albert chociaż grał bez zmian, to nie przestraszył się wyżej notowanego przeciwnika i choć już wysoko przegrywał, to do samego końca wierzył w końcowy sukces. "Zieloni" mogli zremisować z wiceliderem i pokrzyżować jego plany mistrzowskie, ale zabrakło niecałej minuty. "Biali" w bólach wygrali, ale musieli się sporo natrudzić. Zwycięstwo pozwala tej drużynie ciągle liczyć się w walce o złote medale. Co do teamu Macieja Gudry to choć pokazał klasę to jednak, znowu punktów nie zdobył i raczej zakończy sezon zimowy tuż nad strefą spadkową. Następne pary meczowe obu ekip to: Brat Albert - Hoist Finance oraz ForceGSM - Cloud FC.