07.03 godz. 19:00, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
( 0 : 3 )
Skład: Lipski, Jakiel, Janowicz, Domaszewicz, Maciejewski, Drozd
Skład: Michel, Sztul, Kłosowiak, Guzikiewicz, Ogorzelec, Tuziak, Zimny
7' Marcin Jakiel
9' Jakub Michel (Gol samobójczy)
20' Arkadiusz Domaszewicz
22' Arkadiusz Domaszewicz
38' Arkadiusz Domaszewicz
40' Piotr Maciejewski
Zawodnik meczu: Arkadiusz Domaszewicz (Kreator gry Elektrotimu. Arek był wszędobylski, biegał, strzelał i podawał. Domaszewicz strzelił trzy ważne gole. Wyróżnić należy również Michałów - Janowicza i Grzybowskiego. )

W drugiej lidze również nie powinno wiać nudą. Najciekawiej zapowiada się mecz wicelidera - Elektrotimu, z challengerem - FC brightONE. Wygrana drużyny Michała Janowicza dałaby im przynajmniej do środy - samodzielny fotel lidera. O tym samym myśleć będą "Zieloni", którym po serii pięciu zwycięstw z rzędu - apetyt mocno się zaostrzył i pragną Oni również nie tylko uzyskać awans do pierwszej ligi, ale przede wszystkim utrzymać trzecią lokatę w tabeli, dającą brązowe medale. Pomóc ma w tym będący ostatnio w bardzo dobrej formie - Kamil Zimny. Pytanie tylko czy wystarczy jego osoba na pokonanie tak świetnie funkcjonującej maszyny, napędzanej przez Arkadiusza Domaszewicza? Czas pokaże! Elektrotim bez Jędrzeja Diakuna i z młodym bramkarzem między słupkami - Michał Grzybowskim.

5' Arkadiusz Domaszewicz z prawej strony uderza i przed siebie piłkę zbija Jakub Michel.
6' Uderzenie Domaszewicza z rzutu wolnego przelatuje nieznacznie nad poprzeczką.
7' (0:1) - Marcin Jakiel technicznym strzałem przy słupku zaskakuje biernego w interwencji Michela.
9' (0:2) - Michał Janowicz trafia w słupek, po chwili futbolówka spada pod nogi Piotra Maciejewskiego, który z bliska uderza w Michela, a ten pechowo interweniuje i wbija sobie piłkę do własnej bramki.
10' Płaskie uderzenie Jakiela na rzut rożny zbija Michel.
14' Mocny strzał Maciejewskiego przed siebie paruje Michel!
18' Prostopadle Domaszewicz zagrywa do Maciejewskiego, a ten strzałem z bliskiej odległości trafia w Michela.
20' (0:3) - Janowicz do Domaszewicza, który strzałem z najbliższej odległości podwyższa prowadzenie Elektrotimu.
22' (0:4) - Elektrotim nie zwalnia tempa, a drugiego gola w tym spotkaniu zdobywa Domaszewicz.
23' Z woleja strzela Andrzej Kłosowiak, ale jego próba przelatuje wysoko nad poprzeczką.
26' Drozd mija obrońcę, schodzi do środka i oddaje płaskie uderzenie, które minimalnie mija dalszy słupek bramki FC brightONE.
27' Z rzutu wolnego prosto w mur trafia Kamil Zimny.
27' Płaskie uderzenie Zimnego sprzed pola karnego, do boku nogami zbija Michał Grzybowski.
30' Techniczne uderzenie Maciejewskiego przelatuje tuż nad poprzeczką.
31' Mateusz Ogorzelec huknął z dystansu, przenosząc tym samym futbolówkę obok dalszego słupka bramki Elektrotimu.
33' Bartłomiej Sztul lobuje niepewnie interweniującego Grzybowskiego i...słupek ratuje młodego bramkarza "Białych" od utraty gola.
33' Ogorzelec z dystansu i pewnie piłkę łapie Grzybowski.
34' Sztul obraca się z obrońcą na plecach i oddaje strzał z ostrego kąta, który na rzut rożny odbija Grzybowski.
34' Sztul wychodzi sam na sam z bramkarzem i przegrywa z nim ten pojedynek. Mamy tylko rzut rożny.
35' Janowicz mógł zaskoczyć własnego golkipera, ale ten popisał się instynktowną interwencją i zażegnał niebezpieczeństwa.
37' Zimny z prawej strony strzela na bramkę i przed siebie to uderzenie odbija Grzybowski.
38' (0:5) - Drozd do Domaszewicza, który kompletuje hattricka.
39' Uderzenie Zimnego przed siebie zbija Grzybowski, po chwili Sztul dobija i Grzybowski instynktownie przenosi futbolówkę nad poprzeczką.
40' (0:6) - Maciejewski strzałem do pustej zamyka wynik tego spotkania.

Pierwsza połowa przespana przez FC brightONE sprawiła, że Elektrotim wypracował sobie bezpieczną przewagę. W drugiej połówce "Zieloni" oblęgali bramkę rywali, ale razili nieskutecznością, a przeciwnik świetnie ich kontrował. Wysoka wygrana daje teamowi Michała Janowicza pierwsze miejsce w tabeli, przynajmniej do środy, do meczu ForceGSM-u. "Biali" następnym razem podejmą przedostatni w stawce FC ŻWiR, zaś Kamil Zimny i jego koledzy podejmą swojego najgroźniejszego rywala w walce o awans - FC AmRest.